صفحه 1047 از 1402 نخستنخست ... 4754794799710371038103910401041104210431044104510461047104810491050105110521053105410551056105710971147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,461 تا 10,470 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط msst;[URL="tel:2382171"
    2382171[/URL]]سلام
    دوستان بعد از آپلود فرم اطلاعات فردی دانش‌اموخته ، گزینه مشاهده امتیاز باز شده است. در این مرحله باید چیکار کنم؟ بعد از این مرحله چیکار کنم؟؟
    سلام، نيازى نيست كارى بكنين تا يك هفته نامه معرفى رو ميفرستن برا ستاد خودشون و اطلاع رسانى ميكنن براتون

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

سلام دوستان

آيا كسي اينجا تجربه اي در زمينه آزاد كردن مدرك دانشگاه سراسري در حين انجام پروژه جايگزين خدمت داره؟
    طبق قوانين اگر پس از گذشت شش ماه از درخواست كار در يكي از مراكز كاريابي، كاري براي شما پيدا نشود،‌شما بدون پرداخت هزينه ميتوانيد مدارك خود را آزاد كنيد. براي اين درخواست بايد كارت پايان خدمت داشت،‌اما چون ما ميتونيم با اخذ نامه از ب ن ن م حتي استخدام رسمي هم بشيم،‌ميخواستم ببينم ميشه همين نامه رو به اداره كاريابي داد و از اين طريق مدارك رو آزاد كرد؟

ممنون از راهنماييتون

Junior Member Koooka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط masterknight نمایش پست ها
    سلام دوستان

آيا كسي اينجا تجربه اي در زمينه آزاد كردن مدرك دانشگاه سراسري در حين انجام پروژه جايگزين خدمت داره؟
    طبق قوانين اگر پس از گذشت شش ماه از درخواست كار در يكي از مراكز كاريابي، كاري براي شما پيدا نشود،‌شما بدون پرداخت هزينه ميتوانيد مدارك خود را آزاد كنيد. براي اين درخواست بايد كارت پايان خدمت داشت،‌اما چون ما ميتونيم با اخذ نامه از ب ن ن م حتي استخدام رسمي هم بشيم،‌ميخواستم ببينم ميشه همين نامه رو به اداره كاريابي داد و از اين طريق مدارك رو آزاد كرد؟

ممنون از راهنماييتون
    سلام
    مطابق قانون برای آزادسازی از طریق کاریابی قانوناً باید شش ماه از تاریخ خاتمه خدمت گذشته باشه و شش ماه دیگه هم مدرک شما تو کاریابی مونده باشه (مجموعاً یک سال). اگه توسیستم برای شما پایان خدمت خورده باشه که مثل روال عادی طی می کنید در غیر اینصورت باید دنبال راه حل خاص برای شرایط خاصتون بشید.
    شکستی که تنها با پیروزی جبران می شود
    Once my visa failed

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud9940 نمایش پست ها
    سلام. روز اول پذیرش چه کارهایی انجام میدن و چه مدارکی دستمون باشه؟
    مرخصی بعداز پذیرش اجباریه و اینکه چند روزه؟
    روز اولم باید با موی کوتاه بریم؟
    سلام.
    روز اول ميايد داخل پادگان مستقيم ميبرنتون توي سالن پذيرش، اونجا برحسب ليسانس فوق ليسانس و دكترا دسته بنديتون ميكنن. بعدش هم توي گروهانهاي مختلف تقسيمتون ميكنن.
    نه مرخصي اجباري نيست. شما ميتونيد بمونيد توي پادگان و اسكان داده ميشيد. ولي آموزش تعطيله. من امروز از يكي از فرمانده گروهانها شنيدم ميگفت تا ششم مرخصند.
    و روز اول لازم نيست موهاتونو كوتاه كنيد.
    درمورد مدارك درست يادم نيست ولي همش توي نامه تقسيمتون نوشته هست.

سلام دوستان لطفا اگه کسی رو میشناسید که تجربه مشابه داره رو بفرمایید. این خیلی مسئله مهمی شده برای من هم.
    ممنون

سلام دوستان

ممنون از راهنماييتون

سلام دوستان

ممنون از راهنماييتون
    سلام، به شخصه فکر نکنم در حال انجام پروژه بشه کاری کرد ولی بعد از اتمامش معادل 2 سال از تعهد خدمت به حساب میاد (که اگه کارشناسی قبلش آزاد شده باشه از تعهد خدمت ارشد کم میشه).
    با این حال اگه کسی تونسته با ترفندی این کارو در حین پروژه جایگزین انجام بده به اشتراک بزاره لطفا.

Junior Member

با سلام

موسساتی که بنیاد قبول میکنه برای گرفتن پروژه کجاها هستن؟ مخصوصا برای رشته مهندسی شیمی

آیا خودمون میتونیم بریم هماهنگ کنیم تو یکی از این موسسات و بعد نامه اعلام نیاز ببریم برای بنیاد؟

ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن

Junior Member

سلام
    اگه تکمیلی بسیج رو کسی رفته باشه، دیگه لازم نیست اموزشی نخبگان رو بره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kasep10 نمایش پست ها
    با سلام

موسساتی که بنیاد قبول میکنه برای گرفتن پروژه کجاها هستن؟ مخصوصا برای رشته مهندسی شیمی

آیا خودمون میتونیم بریم هماهنگ کنیم تو یکی از این موسسات و بعد نامه اعلام نیاز ببریم برای بنیاد؟

ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن
    سلام.مهندس اگه سرهنگ حاتمی باشه بله مشکلی نیست فقط باید پژوهشگاه های نظامی یا جاهایی که مرتبط با مراکز نظامی باشه تا سرداری که امضای آخر رو میزنه اشکالی نگیره.چون یکی از دوستام میخاست سرباز هیئت علمی بشه واسه دانشگاه تهران سرهنگ قبول کرد ولی سردار قبول نکرد و فرستاده شد برای یک مرکز نظامی.
    اگه سرهنگ هروی باشه که کلا اوضوع فرق میکنه.باید روز خوبش باشه ک اکی بده در غیر این صورت میفرستند جایی که خودشون دوست دارن.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان

یک سوال داشتم ممنون میشم اگر کسی میدونه پاسخ بده

من در حال حاضر دانشجوی دکترا در خارج از کشور هستم و دکترا رو ۳ ساله دیگه تمام میکنم. از لحاظ تعداد و کیفیت مقالات و همچنین معدل لیسانس و ارشد شرایط خوبی برای گرفتن حد نصاب امتیاز رو دارم. می خواستم بدونم به نظرتون الان زمان خوبیه که در سامانه ثریا اپلی کنم ?? یا اینکه بهتره بذارم دکترا رو تمام کنم و وقتی برگشتم ایران این کارو انجام بدم-? همه هدفم این هست که بتونم از تسهیلات سربازی برای نخبگان استفاده کنم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید که آیا در این لحظه که دانشجوی دکترا هستم بهتره اینکارو کنم (با توجه به اینکه به احتمال ۹۹ درصد حد نصاب لازم رو همین الان هم میتونم کسب کنم) یا اینکه بذارم وقتی دکترا رو تمام کردم-??

پیشاپیش ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)