صفحه 1049 از 1402 نخستنخست ... 4954994999910391040104110421043104410451046104710481049105010511052105310541055105610571058105910991149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,481 تا 10,490 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal123 نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون

سوال اساسی اینجاست که اگر امتیاز به 130 برسه صد درصد هست گرفتن پروژه؟ یا نه؟ چون داشتم می خوندم بعضی ها با 170 هم نتونستن بگیرن پروژه
    سلام
    نه دوست عزيز، شما بعد از كسب حداقل ١٣٠ امتياز وارد مرحله مقايسه امتياز با ساير هم دوره هاتون ميشين كه بايد بين اونها هم حداكثر امتياز رو كسب كنين.
    موفق باشين

Junior Member

سلام
    نه دوست عزيز، شما بعد از كسب حداقل ١٣٠ امتياز وارد مرحله مقايسه امتياز با ساير هم دوره هاتون ميشين كه بايد بين اونها هم حداكثر امتياز رو كسب كنين.
    موفق باشين
    با تشکر از پاسخ تون

نقل قول نوشته اصلی توسط stager نمایش پست ها
    سلام
    موفق باشين
    در ادامه این سوال، به چند نفر هرساله پروژه جایگزین میدن؟ ظرفیت دانشگاه های مختلف فرق میکنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام
    من دوشنبه میخام برم واسه تشکیل پرونده
    اگه سرهنگ هروی بود به نظرتون چیکار کنم که معرفیم کنه به همونجایی که میخام؟ ( جایی که مدنظرمه صنایع الکترونیک زیرمجموعه وزارت دفاع هس )

Junior Member P92SK آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meysame70 نمایش پست ها
    سلام
    من دوشنبه میخام برم واسه تشکیل پرونده
    اگه سرهنگ هروی بود به نظرتون چیکار کنم که معرفیم کنه به همونجایی که میخام؟ ( جایی که مدنظرمه صنایع الکترونیک زیرمجموعه وزارت دفاع هس )
    به نظر من در هر صورت بگین که با جایی هماهنگ کردین چون اگه نگین معلوم نیست شما رو به کجا معرفی کنن و کار سخت میشه. در هر صورت چیزی رو که از دست نمیدین؛ اول و آخر اونا باید نامه معرفی بزن به هرجایی که شما مد نظرتون هست.
    لطفا همین جا بگین نتیجه کار که ماهم بدونیم. من هم در حال هماهنگی با جایی هستم و امیدوارم درست بشه و بعدش هم سرهنگ موافقت کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidneg نمایش پست ها
    سلام رشته من مهندسی کامپیوتره البته هنوز طرح نگرفتم ولی نامه معرفی به ب ن ن م ارسال شده
    امتیازم رو نمیدونم نپرسیدم. از کارشناسان بنیاد میپرسم اگه جواب دادن میگم
    با تشکر از hamidneg میشه رزومه تون را بگذارید

دوستان رشته کامپیوتری دیگه ارشد اینجا نیست پذیرفته یا رد شده باشه؟ امتیاز یا رزومه بذاره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpc نمایش پست ها
    با تشکر از hamidneg میشه رزومه تون را بگذارید

دوستان رشته کامپیوتری دیگه ارشد اینجا نیست پذیرفته یا رد شده باشه؟ امتیاز یا رزومه بذاره
    رزومه من این هست
    معدل کارشناسی : 17.61
    معدل کارشناسی ارشد 17.76
    معدل دکتری : 18.88
    7 مقاله isi که جایگاهم متفاوت هست توی مقالات متفاوت هست
    1 مقاله کنفراسی
    دوطرح پژوهشی

Junior Member

با عرض سلام و ادب
    دوستان بنده فرجه سربازیم رو به اتمامه و باید دفترچه پست کنم. از طرفی هم واس بنیاد نخبگان اقدام کردم که فرایند در دست بررسی هستش و معلوم نیست کی جواب بدن. اگر دفترچه پست کنم و بعدش جواب مثبت بگیرم از بنیاد مشکلی واسم پیش نمیاد که پروژه بنیاد رو انجام بدم؟ مثلا گیر نمیدن که چون دفترچه فرستادی باید حتما بری سربازی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alidini نمایش پست ها
    با عرض سلام و ادب
    دوستان بنده فرجه سربازیم رو به اتمامه و باید دفترچه پست کنم. از طرفی هم واس بنیاد نخبگان اقدام کردم که فرایند در دست بررسی هستش و معلوم نیست کی جواب بدن. اگر دفترچه پست کنم و بعدش جواب مثبت بگیرم از بنیاد مشکلی واسم پیش نمیاد که پروژه بنیاد رو انجام بدم؟ مثلا گیر نمیدن که چون دفترچه فرستادی باید حتما بری سربازی؟
    فکر نمی‌کنم مشکلی پیش بیاد. کلا سرباز نخبه توی فرایندهای عادی سربازی نیست و به صورت دستی وضعیت هر فرد رو توی سیستم درست میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط alidini نمایش پست ها
    با عرض سلام و ادب
    سلام

نه اصلا هیچ مشکلی پیش نمیاد...شما حتی اگه سربازی رو شروع کرده باشید و بتونید طرح نخبگی رو بگیرید بازهم میتونید از این طرح استفاده کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)