صفحه 1052 از 1402 نخستنخست ... 52552952100210421043104410451046104710481049105010511052105310541055105610571058105910601061106211021152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,511 تا 10,520 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

با سلام
    خواهشی داشتم و اون این است که:
    لطفا دوستانی که مدارک را فرستادن و نقص پرونده خورده بهشون دلایل نقص پرونده را بگن که بقیه دچار این مشکلات نشن و سریعا بتونن مراحل کار رو پیش ببرن.

با تشکر از همکاری همه

دوستان سلام.
    من امتیازم بالای 130 هستش و در واقع تو بدترین حالت، حدود 150 میشه (تو بهترین حالت حدود 220)

فارغ‌التحصیل ارشد هستم.

من از بحث مقایسه امتیاز خیلی نگرانم. یه مقداریش به خاطر اینه که کارشناسی دانشگاهِ خوبی نبودم.

حالا در کل، به نظرتون با این امتیازی که گفتم (بین 150 تا 220)، تو مرحله مقایسه امتیاز چه اتفاقی میتونه بیافته؟

Junior Member

سلام
    دوستان اگر مثلا 9 ماه از خدمت امریه در سازمانی گذشته باشه و اون موقع شرایط پروژه نخبگی رو پیدا کنیم آیا امکان کنسل کردن امریه و استفاده از پروژه جایگزین وجود داره؟ بعدا این مدت 9 ماه حساب میشه و پروژه ای معادل با 5 ماه باقیمانده (تا رسیدن به 14 ماه ) تعریف میشه؟
    ممنون

Junior Member

سلام. دوستانی که در جریان هستند لطفا پاسخ بدهند.
    من پروژه جایگزین گرفتم و تقریبا یک ماهی میشه شروع به کار کردم.من با استاد راهنمام که پروژه رو تعریف کرده صحبت کردم و گفت بهم که میتونی 6 یا 7 ماهه پروژه رو تموم کنی و برات پایان کار رو برنم.قابل ذکره که ایشون استاد تمام یک مرکز نظامی هستند.
    آیا همچین چیزی رو ب ن ن م قبول میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hame1370 نمایش پست ها
    سلام. دوستانی که در جریان هستند لطفا پاسخ بدهند.
    من پروژه جایگزین گرفتم و تقریبا یک ماهی میشه شروع به کار کردم.من با استاد راهنمام که پروژه رو تعریف کرده صحبت کردم و گفت بهم که میتونی 6 یا 7 ماهه پروژه رو تموم کنی و برات پایان کار رو برنم.قابل ذکره که ایشون استاد تمام یک مرکز نظامی هستند.
    آیا همچین چیزی رو ب ن ن م قبول میکنه؟
    خیر. به صراحت اعلام شده که پروژه حداقل ۱۴ ماهه باید باشه و قبل از ۱۴ ماه تحویل نمیتونین بدین. میتونین پروژه رو زودتر تموم کنین بعد از رسیدن به ۱۴ ماه از تاریخ شروع پروژه نامه اتمامش رو بگیرین.

دوستان یه سوال:
    من زنگ زدم به بنیاد، گفتن برای ترجمه کتاب، روال همونطوری هست که توی جدول نوشته.

اما یه سوال: آیا ترتیب اسم (استاد و دانشجو) هم در اینجا، مثل مقالات هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hame1370 نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط rezass11
    خیر. به صراحت اعلام شده که پروژه حداقل ۱۴ ماهه باید باشه و قبل از ۱۴ ماه تحویل نمیتونین بدین. میتونین پروژه رو زودتر تموم کنین بعد از رسیدن به ۱۴ ماه از تاریخ شروع پروژه نامه اتمامش رو بگیرین.
    ممنون دوست عزیز
    بیشتر اینکه: من شنیدم اگه خیلی زودتر از 14 ماه تحویل بدین دوباره یک پروژه کوچک دیگر تعریف میکنند براتون. پس هواستون باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2017 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگر مثلا 9 ماه از خدمت امریه در سازمانی گذشته باشه و اون موقع شرایط پروژه نخبگی رو پیدا کنیم آیا امکان کنسل کردن امریه و استفاده از پروژه جایگزین وجود داره؟ بعدا این مدت 9 ماه حساب میشه و پروژه ای معادل با 5 ماه باقیمانده (تا رسیدن به 14 ماه ) تعریف میشه؟
    ممنون
    خیر، من از سرهنگ ح پرسیدم و ایشون گفتن هیچ نوع کسری به غیر از کسری حاصل از پروژه قابل اعمال نیست به طرح جایگزین خدمت (اعم از جبهه، بسیج و خدمت قبلی که فقط آموزشیش به حساب میاد).

با سلام. دوستان ببخشید بعد از اینکه اطلاعات رو وارد سایت کردیم، بلافاصله باید اون استفاده از تسهیلات رو تیک بزنیم یا نه باید اونا بررسی کنن پرونده رو و بعد اون قسمت ها فعال میشه، آخه مال من هیچکدومشون فعال نیست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LIMITED نمایش پست ها
    خیر، من از سرهنگ ح پرسیدم و ایشون گفتن هیچ نوع کسری به غیر از کسری حاصل از پروژه قابل اعمال نیست به طرح جایگزین خدمت (اعم از جبهه، بسیج و خدمت قبلی که فقط آموزشیش به حساب میاد).
    اما از نظر کنسل کردن امریه و گرفتن پروژه که امکان پذیر هست؟
    در مورد کسری های قابل قبول برای جایگزینی با پروژه نخبگی هر کسری از هر سازمانی به هر میزان و نوعی (مطالعاتی و ازمایشگاهی) قابل قبول هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)