صفحه 1057 از 1402 نخستنخست ... 57557957100710471048104910501051105210531054105510561057105810591060106110621063106410651066106711071157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,561 تا 10,570 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    خواهش میکنم

بله اگر مدرکی قابلیت ویرایش داشته باشه یعنی از شما پذیرفته نشده.
    من راستش دقیقا نمیدونم برای اثبات اینکه شما از سهمیه استعداد درخشان استفاده کردید دقیقا چه مدرکی نیازه، اما مطمئنم که برای ارائه گواهی رتبه-در کنکور- حتما باید از سازمان سنجش گواهی رو بگیرید. دانشگاه فقط میتونه گواهی شاگرد اولی رو صادر کنه که اون هم فقط در زمانی امتیاز داره که شما از امتیاز شاگرد اولی برای رفتن به مقطع بالاتر-همون استعداد درخشان- استفاده کرده باشید.

به نظرم بهتره یه تماس هم با کارشناسهای بنیاد تهران بگیرید. اونا بهتر راهنمایی میکنن...شماره: 09601
    فکر نمی کنم اینکه میگید قابل ویرایش باشه، به معنی نپذریفته شدن هست، درست باشه!
    البته تجربه من مربوط به دریافت جوایز تحصیلیه نه سرباز نخبگی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    خواهش میکنم

بله اگر مدرکی قابلیت ویرایش داشته باشه یعنی از شما پذیرفته نشده.
    من راستش دقیقا نمیدونم برای اثبات اینکه شما از سهمیه استعداد درخشان استفاده کردید دقیقا چه مدرکی نیازه، اما مطمئنم که برای ارائه گواهی رتبه-در کنکور- حتما باید از سازمان سنجش گواهی رو بگیرید. دانشگاه فقط میتونه گواهی شاگرد اولی رو صادر کنه که اون هم فقط در زمانی امتیاز داره که شما از امتیاز شاگرد اولی برای رفتن به مقطع بالاتر-همون استعداد درخشان- استفاده کرده باشید.

به نظرم بهتره یه تماس هم با کارشناسهای بنیاد تهران بگیرید. اونا بهتر راهنمایی میکنن...شماره: 09601
    ببخشید استفاده از سهمیه رتبه اول هم برای ورود به کارشناسی ارشد امتیاز داره؟

Junior Member

با سلام
    از عزیزان کسی اطلاع داره که اگه دوره تکمیلی بسیج 45 روزه را داشته باشیم آیا در طرح جایگزین خدمت بنیاد نخبگان باید آموزشی رو بریم یا نه؟
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

با سلام خدمت دوستان.
    اگر کسی قبلا یک یا دو پروژه ی کسر خدمت انجام داده باشه و کسری گرفته باشه، و بعدا امتیاز نخبگی هم بگیره. آیا دیگه لازم نیس پروژه ی جایگزین انجام بده؟فقط آموزشی رو بره کافیه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    فکر نمی کنم اینکه میگید قابل ویرایش باشه، به معنی نپذریفته شدن هست، درست باشه!
    البته تجربه من مربوط به دریافت جوایز تحصیلیه نه سرباز نخبگی.
    بنا به تجربه خودم که برای پروژه جایگزین خدمت درخواست داده بودم، اگر مدرکی قابلیت ویرایش داشته باشه یعنی پذیرفته نشده و از اون مدرک امتیازی به فرد تعلق نمیگیره

نقل قول نوشته اصلی توسط Fchfch نمایش پست ها
    ببخشید استفاده از سهمیه رتبه اول هم برای ورود به کارشناسی ارشد امتیاز داره؟
    بله امتیاز داره

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1991Aa نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    اگر کسی قبلا یک یا دو پروژه ی کسر خدمت انجام داده باشه و کسری گرفته باشه، و بعدا امتیاز نخبگی هم بگیره. آیا دیگه لازم نیس پروژه ی جایگزین انجام بده؟فقط آموزشی رو بره کافیه؟
    ممنون
    سلام
    اگر در بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تشخیص بدن که دو پروژه ای که شما انجام دادید و به اتمام رسیدن-یعنی هر دو رو دفاع کردید- ارزش 14 ماه پروژه جایگزین رو داره، اون دو پروژه رو از شما میپذیرن و فقط باید آموزشی برید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bbmmttaa نمایش پست ها
    با سلام
    از عزیزان کسی اطلاع داره که اگه دوره تکمیلی بسیج 45 روزه را داشته باشیم آیا در طرح جایگزین خدمت بنیاد نخبگان باید آموزشی رو بریم یا نه؟
    با تشکر
    سلام
    اطلاعات در این مورد متاسفانه ضد و نقیض هستن...برخی میگن که دیگه قبول نمیکنن برخی هم میگن مسئولین ب ن ن م گفتن که برای کسانی که تا حالا رفتن قبول میکنن ولی از این به بعد نه و برخی هم میگن مشکل نیست و همیشه قبول میکنن...به نظرم شما از ب ن ن م بپرسید.
    موفق باشید

ممنون از پاسختون اگه مثلا تشخیص بدن ارزش 10 ماهو داره چی؟بازم به جای بقبه پروژه میدن؟چون شنیدم حداکثر دو پروژه میشه گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1991Aa نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون اگه مثلا تشخیص بدن ارزش 10 ماهو داره چی؟بازم به جای بقبه پروژه میدن؟چون شنیدم حداکثر دو پروژه میشه گرفت
    خواهش میکنم
    طبق شنیده ها 10 ماه رو میپذیرن و برای مابقی باید یه پروژه دیگه انجام بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)