صفحه 106 از 1402 نخستنخست ... 656969798991001011021031041051061071081091101111121131141151161562066061106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

سلام دوستان.
    یه سوال داشتم. من یک اختراع دارم که میخوام ثبتش کنم که بتونم از تسهیلات نظام وظیفه بنیاد استفاده کنم. ولی شنیدم که اگه اختراع ثبت کنی و دانشجو باشی، برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه شرط معدل هم لازمه. آیا این درسته؟ و اگه درسته، بعد از دوران دانشجویی اگه اختراع ثبت بشه و بنیاد هم قبولش بکنه، میشه بدون هیچ شرط دیگه ای از تسهیلات نظام وظیفه استفاده کرد؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین.

عرض سلام خدمت دوستان.چند تا سوال داشتم.خواهشا دوستانی که مطلع هستند راهنمایی کنن.من سال90 با مدرک لیسانس اعزام به خدمت شدم.به علت قبولی در دانشگاه از مهر91 مجدد مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد شدم.تا این لحظه 9ماه خدمت کرده ام.از یکی از سازمانهای وابسه به وزارت دفاع یه پروژه گرفتم که گفتن لااقل 6ماه کسری میگیری.من میتونم زود پروژه را تموم کنم و پروژه ی بعدی را شروع کنم.
    سوال 1_ به نظر شما اگر در سازمان موقع دفاع ببینن پروژه ای توی 3 الی 4ماه انجام شده بازم همون 6ماه که گفتن دست کم بهش تعلق میگیره یا همین موضوع را بهانه میکنن برای زدن تو سر پروژه
    سوال 2 _من میخوام از 1/4/92 با شروع تابسون مرخصی بگیرم و هم 3ماه خدمت کنم هم انشاالله با دو تا پروژه ای که تا اون زمان انجام میدم و تمام شده و دفاع هم کردم 9ماه کسری بگیرم و سربازیم تموم بشه و مهر سال 92باز برگردم دانشگاه.این کار شدنیس؟چون میخوام سال 92 از کشور خارج بشم و به کارت پایان خدمت نیاز دارم
    9+3+9=21
    سوال3 _ برای دفاع از پروژه ها توی بنیاد نخبگان میشه حین تحصیل اقدام کرد یا باید برگه اعزام به خدمت داشت تا پرونده برای بررسی و دفاع در جریان بیافته؟
    سوال 4_میشه تابسون و ترم اول سال 92 را با هم مرخصی گرفت در مقطع ارشد؟
    ممنون میشم از هرکدوم از عزیزیانی که هر کردوم از سوالارو جوابش را میدونن منو راهنمایی کنن واقعا شرایطم سخت شده چون به دلیل شرایط مالیه خونوادم که خوب نیست اصلا نمیتونم کسی رو پیدا کنم ضمانتم رو بکنه مبلغی که مد نظر نظام وظیفه است رو به عنوان وثیقه قرار بده تا بتونم گذرنامه بگیرم و تنها راهم داشتن کارت پایان خدمته.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mechanic91 نمایش پست ها
    عرض سلام خدمت دوستان.چند تا سوال داشتم.خواهشا دوستانی که مطلع هستند راهنمایی کنن.من سال90 با مدرک لیسانس اعزام به خدمت شدم.به علت قبولی در دانشگاه از مهر91 مجدد مشغول به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد شدم.تا این لحظه 9ماه خدمت کرده ام.از یکی از سازمانهای وابسه به وزارت دفاع یه پروژه گرفتم که گفتن لااقل 6ماه کسری میگیری.من میتونم زود پروژه را تموم کنم و پروژه ی بعدی را شروع کنم.
    سوال 1_ به نظر شما اگر در سازمان موقع دفاع ببینن پروژه ای توی 3 الی 4ماه انجام شده بازم همون 6ماه که گفتن دست کم بهش تعلق میگیره یا همین موضوع را بهانه میکنن برای زدن تو سر پروژه
    سوال 2 _من میخوام از 1/4/92 با شروع تابسون مرخصی بگیرم و هم 3ماه خدمت کنم هم انشاالله با دو تا پروژه ای که تا اون زمان انجام میدم و تمام شده و دفاع هم کردم 9ماه کسری بگیرم و سربازیم تموم بشه و مهر سال 92باز برگردم دانشگاه.این کار شدنیس؟چون میخوام سال 92 از کشور خارج بشم و به کارت پایان خدمت نیاز دارم
    9+3+9=21
    سوال3 _ برای دفاع از پروژه ها توی بنیاد نخبگان میشه حین تحصیل اقدام کرد یا باید برگه اعزام به خدمت داشت تا پرونده برای بررسی و دفاع در جریان بیافته؟
    سوال 4_میشه تابسون و ترم اول سال 92 را با هم مرخصی گرفت در مقطع ارشد؟
    ممنون میشم از هرکدوم از عزیزیانی که هر کردوم از سوالارو جوابش را میدونن منو راهنمایی کنن واقعا شرایطم سخت شده چون به دلیل شرایط مالیه خونوادم که خوب نیست اصلا نمیتونم کسی رو پیدا کنم ضمانتم رو بکنه مبلغی که مد نظر نظام وظیفه است رو به عنوان وثیقه قرار بده تا بتونم گذرنامه بگیرم و تنها راهم داشتن کارت پایان خدمته.
    سلام دوست عزیز
    1) اگه شما پروِژه را خوب انجام بدید و خوب هم دفاع کنید ٰگیر نمیدن
    2) برای ترم تابستان مرخصی جدا نمیدن. مرخصی ترم 2 شامل تابستان هم میشه. فکر نمیکنم بشه اینکار را کرد. مراحل اداری بیش از آنچه فکر میکنید وقت گیره
    3) فکر میکنم در حین تحصیل هم میشه ولی توجه کنید که همه پروژه ها را یه جا آخر سر ببرید برای دفاع
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

با عرض سلام
    تو صفحات زیادی از این 108 صفحه صحبت از "قسمت قوانین و مقررات نظام وظیفه" به میون اومده که خیلی ها با مراجعه به اونجا اصل قوانین و بخش نامه هایی رو که میخواستن, دیدن و جواب سوالاتشونو که تا حدی مبهم هست و توسط منابع دیگه جواب های متناقضی بهشون داده میشه, فهمیدن. حالا کسی هست که آدرسی, شماره تلفنی, چیزی از این مکان به طور دقیق داشته باشه. چون با مراجعه به ساختمان نظام وظیفه در میدان سپاه فقط به مشاوران آنجا برمیخوریم و اجازه مستقیم ورود به قسمتهای داخلی آنجا را نمیدهند. آیا این قسمت که اشاره کردم در همین ساختمان در میدان سپاه واقع شده؟
    کسی نیست تو فروم جواب بده؟ مطمئنا سوال خیلیا هستش. چون میخوام تو این روزا برم اونجا نیاز مبرم به جواب این سوال دارم.

Junior Member

سلام
    من از یکی از دوستام شنیدم افرادی که کسری سربازی از پروژه داشته باشند و سرباز نخبه بشن، اون کسری از مدت 10 ماهه که باید روی پروژه ی سرباز نخبگی کار کنن کم میشه.
    آیا این حرف درسته؟

Banned

سلام

دوستان من در حال تکمیل یه اختراعی هستم که ایشالا تا قبل عید تموم میشه
    منتهی من ترم آخر کارشناسی هستم الان و بهمن فارق التحصیل میشم

حالا به فرض که من تا عید اختراع رو تموم کنم ، ثبتش و بعد گرفتن عضویت بنیاد و درنهایت گرفتن این طرح خدمت نخبگان چقدر کار میبره؟ آیا میرسم ؟

و اینکه آیا اختراع رو میشه مستقیم برد بنیاد و همونجا ثبت کرد که وقت کمتری هدر شه؟

اصلا از تاریخ فارق التحصیلی(لیسانس) چقدر وقت داریم تا دفترچه بگیریم و بفرستیم که غیبت نخوریم؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gaurdian نمایش پست ها
    سلام
    من از یکی از دوستام شنیدم افرادی که کسری سربازی از پروژه داشته باشند و سرباز نخبه بشن، اون کسری از مدت 10 ماهه که باید روی پروژه ی سرباز نخبگی کار کنن کم میشه.
    آیا این حرف درسته؟
    یه کمی عجیب و غیر محتمل به نظر میاد.
    ولی اگه صحت داشته بشه خیلی خوب میشه
    کسی از دوستان در این مورد تجربه مشابهی داره !؟
    .You can either have results or excuses; not both

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    1) اگه شما پروِژه را خوب انجام بدید و خوب هم دفاع کنید ٰگیر نمیدن
    2) برای ترم تابستان مرخصی جدا نمیدن. مرخصی ترم 2 شامل تابستان هم میشه. فکر نمیکنم بشه اینکار را کرد. مراحل اداری بیش از آنچه فکر میکنید وقت گیره
    3) فکر میکنم در حین تحصیل هم میشه ولی توجه کنید که همه پروژه ها را یه جا آخر سر ببرید برای دفاع
    موفق باشید
    سلام .واقعا ممنون بابت جوابتون.من از اول مهر سال دیگه میخواسم مرخصی بگیرم.احیانا نمیتونم از اول تابسون خودمو به نظام وظیفه معرفی کنم و اگه تا اخر تابسون 3 ماه خدمت کنم و کسریهای پروژه رو بعد دفاع معلوم کنم چقدر شده و ثبت کنم و نهایتا یکی دو ماهی از خدمتم بمونه ترم اول سال دیگه رو مرخصی بگیرم.
    شما کسیو دیدین که حین تحصیل دفاع کنه؟اگه بشه دفاع کرد و مقدار کسری مشخص شد نامه ای میزنن به نظام وظیفه یا خودم باید برم دنبالش؟و اینکه نظام وظیفه حین تحصیل کسری را ثبت سیستم ناجا میکنه یا وقی برگه اعزام به خدمت داشتم ثبت میکنن؟ممنون و معذرت اگه سوالام زیاد شد

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    یه کمی عجیب و غیر محتمل به نظر میاد.
    ولی اگه صحت داشته بشه خیلی خوب میشه
    کسی از دوستان در این مورد تجربه مشابهی داره !؟
    منم همین وضعیت رو داشتم. موافقت نمیکنن.

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من دو تا سوال در مورد خدمت سربازی و معافیتش داشتم.

معدل لیسانس من 17.08 و چند تا مقاله هم دارم کنفرانسی البته. من می تونم واسه پروژه کسر خدمت اقدام کنم یا نه.
    و اینکه من چند ماهی کسر خدمت دارم بابت جبهه پدرم . می خواستم ببینم نحوه ی انجام پروژه و زمان انجامش کم میشه یا نه؟
    در مجموع اگه من پروژه بردارم چند ماه باید کار انجام بدم با توجه به اینکه نزدیک به 10 ماه کسر خدمت به خاطر پدرم دارم.

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)