صفحه 1062 از 1402 نخستنخست ... 62562962101210521053105410551056105710581059106010611062106310641065106610671068106910701071107211121162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,611 تا 10,620 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mmmilad نمایش پست ها
    سلام
    کجا اعلام شده؟من تماس گرفتم با بنیاد گفتن که دو سال مجاز هست ینی 4 ترم
    سلام.
    اشتباه به شما اطلاع رسانی شده.
    طبق آخرین بخشنامة حوزه محترم نظام وظیفه عمومی حداکثر سنوات تحصیلی برای دانشجویانِ مشمول در مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ناپیوسته (5ترم) وکارشناسی ارشد ناپیوسته (6 ترم) و برای کارشناسی پیوسته (10 ترم) می باشد و برای مقطع دکتری (9 ترم) است. در ضمن میزان سنوات تحصیلی غیر مشمول(خانم ها و...) طبق آئین نامه ها و بخشنامه های آموزشی تصمیم گیری می شود.
    واسه دریافت اطلاعات بیشتر به سایت نظام وظیفه مراجعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matavos نمایش پست ها
    سلام.
    اشتباه به شما اطلاع رسانی شده.
    طبق آخرین بخشنامة حوزه محترم نظام وظیفه عمومی حداکثر سنوات تحصیلی برای دانشجویانِ مشمول در مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ناپیوسته (5ترم) وکارشناسی ارشد ناپیوسته (6 ترم) و برای کارشناسی پیوسته (10 ترم) می باشد و برای مقطع دکتری (9 ترم) است. در ضمن میزان سنوات تحصیلی غیر مشمول(خانم ها و...) طبق آئین نامه ها و بخشنامه های آموزشی تصمیم گیری می شود.
    واسه دریافت اطلاعات بیشتر به سایت نظام وظیفه مراجعه کنید.
    سقف سنوات تحصیلی برای دکتری شش سال است! یعنی 12 ترم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط spring2016 نمایش پست ها
    سقف سنوات تحصیلی برای دکتری شش سال است! یعنی 12 ترم
    http://shahed.ac.ir/gradoffice/SiteP...رتین.aspx

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matavos نمایش پست ها
    این بخشنامه مربوط به وزارت علوم است، نه سازمان نظام وظیفه

در جدول آمده:
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=1223

Junior Member

سلام

در خصوص محاسبه امتیاز مقاله ها و طرح های پژوهشی در آیین نامه نوشته شده است بر اساس آیین نامه ارتقا محاسبه می شود.
    کسی میدونه نحوه محاسبه چگونه است؟

با سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

سلام
    آقایون درباره طول مدت سنوات تحصیلی هرکدومتون دارید یک نظر می‌دید و همه کاربرها دارند گیج می‌شند و حس می‌کنم همه پاسخ‌ها هم غلط هستند.

ببینید دوستان بنظرم تفاوت هست بین مدت سنوات مجاز برای تحصیل رایگان در دانشگاه یا سنوات جوایز تحصیلی یا حتی سنوات نظام وظیفه تخصصی.

بنظر من همگی این اطلاعات رو از ذهن خودتون فورمت کنید و فقط به پاسخی که از سوی بنیاد دریافت می‌کنید اتکا کنید و پاسخ غیرموثق ندید.

این صرفا نظر من بود.
    ممنون.

Junior Member

با سلام
    من جواب کوتاهی به این سئوال میدم چون خود من درگیر این موضوعات شدم. تعداد ترم های سنوات برای ارشد در حال حاضر 2 ترم هست و نظام وظیفه بیشتر از این اجازه نمیده. این دو ترم هم در واقع اون یکسالی هست که شما بعد از ارشد مجاز هستید بعد از اون دفترچه خدمت ارسال کنید به خیال اینکه دو ترم سنوات بخورید و یک سال بعد دفترچه بفرستید نباشید. اضافه پشت دفترچه ای خیلی ها میخورن و باید دست به دعا بشن که بخشیده بشه و در حال حاضر سپردن دست فرمانده پادگان. در صورتی که البته فرد خدمت سربازی داشته باشه. اگر سربازی رفته باشید فقط میمونه راضی کردن دانشگاه و وزارت خونه و نظام وظیفه کاره ای نیست.
    برای افراد سربازی نرفته، یک موضوع دیگه هست که اگر دانشگاه موافقت کنه و وزارت خانه هم اجازه بده فرد میتونه یک ترم دیگه سنوات بگیره به شرط اینکه توی این ترم دفاع کنه.

Junior Member

با سلام
    سئوالی داشتم، آیا آرم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح همون آرم بنیاد ملی نخبگان هست و یا تفاوت داره؟

با تشکر

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز یه سوال داشتم به نظر شما کارت پایان خدمت نخبگی تا چه حد میتونه نسبت به پایان خدمت عادی تو آینده شغلی و استخدام (رزومه ) تاثیر گذار باشه؟
    اجازه بدین شرایطمو بهتر توضیح بدم. من الان 6 ماهه که تو ارتش سربازم و با احتساب 7 ماه کسری از منطقه پدرم 8 ماه از خدمتم مونده! در ضمن برای پروژه جایگزین خدمت هم اقدام کردم (متاسفانه بنا به دلایلی دیر اقدام کردم ) که الان ده روزه که تو مرحله مقایسه امتیازم و احتمال میدم که پذیرفته بشم. الآن به فرض این که نظام وظیفه تخصصی اوکی بشه، 2،3 ماه مراحل اداری و نامه نگاری طول خواهد کشید به اضافه 14 ماه خود پروژه!
    الآن اصلی ترین دلیلی که باعث میشه من سراغ پروژه بنیاد برم اینه که مطمئن بشم پروژه جایگزین خدمت میتونه تو آینده شغلی بهم کمک کنه!
    چون من روزهای سخت خدمتی رو گذروندم و الان دیگه تقریبا تو یگان خدمتی جام تثبیت شده، از طرفی هم فرآیند طولانی نامه نگاری ها و کارهای اداری بنیاد برام مبهمه!
    خیلی ممنون میشم اگه بتونم از تجربیات شما دوستان عزیز در مورد امتیازات پروژه جایگزین خدمت استفاده کنم و همچنین با توجه به شرایطم منو راهنمایی کنید.
    بی نهایت ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Mbha نمایش پست ها
    با سلام
    من جواب کوتاهی به این سئوال میدم چون خود من درگیر این موضوعات شدم. تعداد ترم های سنوات برای ارشد در حال حاضر 2 ترم هست و نظام وظیفه بیشتر از این اجازه نمیده. این دو ترم هم در واقع اون یکسالی هست که شما بعد از ارشد مجاز هستید بعد از اون دفترچه خدمت ارسال کنید به خیال اینکه دو ترم سنوات بخورید و یک سال بعد دفترچه بفرستید نباشید. اضافه پشت دفترچه ای خیلی ها میخورن و باید دست به دعا بشن که بخشیده بشه و در حال حاضر سپردن دست فرمانده پادگان. در صورتی که البته فرد خدمت سربازی داشته باشه. اگر سربازی رفته باشید فقط میمونه راضی کردن دانشگاه و وزارت خونه و نظام وظیفه کاره ای نیست.
    برای افراد سربازی نرفته، یک موضوع دیگه هست که اگر دانشگاه موافقت کنه و وزارت خانه هم اجازه بده فرد میتونه یک ترم دیگه سنوات بگیره به شرط اینکه توی این ترم دفاع کنه.
    دوست عزیز چرا حرفای بی پایه ای میزنید که الکی باعث متشنج شدن ذهنیت افراد میشه. از نظر نظام وظیفه طول دوره مجاز برای دوره ارشد 3 سال هستش و اگر از نظر دانشگاه شما توی این بازه سه ساله فارغ التحصیل بشید دقیقا تا یک سال بعد از فراغت بدون هیچ مشکل و مسئله ای اجازه دارید که برای فرستادن دفترچه صبر کنید. لطفا به بند 10 و جدول واضحی که توی صفحه زیر هست توجه کنید:
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=1223
    ضمن این که بند 34 از صفحه زیر رو هم بخونید تا دیگه درگیر چنین شایعات بی موردی نشید:
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&pageid=521

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)