صفحه 1063 از 1402 نخستنخست ... 63563963101310531054105510561057105810591060106110621063106410651066106710681069107010711072107311131163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,621 تا 10,630 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط matavos نمایش پست ها
    سلام.
    اشتباه به شما اطلاع رسانی شده.
    طبق آخرین بخشنامة حوزه محترم نظام وظیفه عمومی حداکثر سنوات تحصیلی برای دانشجویانِ مشمول در مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ناپیوسته (5ترم) وکارشناسی ارشد ناپیوسته (6 ترم) و برای کارشناسی پیوسته (10 ترم) می باشد و برای مقطع دکتری (9 ترم) است. در ضمن میزان سنوات تحصیلی غیر مشمول(خانم ها و...) طبق آئین نامه ها و بخشنامه های آموزشی تصمیم گیری می شود.
    واسه دریافت اطلاعات بیشتر به سایت نظام وظیفه مراجعه کنید.

استعلام من از بنیاد نخبگان بود..
    امتیازات رو نخبگان محاسبه میکنه و به نظام وظیفه ربطی نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا حرفای بی پایه ای میزنید که الکی باعث متشنج شدن ذهنیت افراد میشه. از نظر نظام وظیفه طول دوره مجاز برای دوره ارشد 3 سال هستش و اگر از نظر دانشگاه شما توی این بازه سه ساله فارغ التحصیل بشید دقیقا تا یک سال بعد از فراغت بدون هیچ مشکل و مسئله ای اجازه دارید که برای فرستادن دفترچه صبر کنید. لطفا به بند 10 و جدول واضحی که توی صفحه زیر هست توجه کنید:
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=1223
    ضمن این که بند 34 از صفحه زیر رو هم بخونید تا دیگه درگیر چنین شایعات بی موردی نشید:
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&pageid=521
    با سلام
    دوست عزیر اگر دقت می کرید متوجه میشدید که حرف من رو شما به یک نحوه دیگری زدید!!! آیا در گفته های من از طول دوره ارشد صحبت شده!!! من از طول دوره ارشد صحبت نکردم و از تعداد ترم های سنوات گفتم!! شما طول دوره مجاز تحصیل را با طول سنوات اشتباه گرفته اید!دقت کنید لطفاً
    بله دوره ارشد 3 سال هست و به مدت 2 ترم (یک سال) می تونید از سنوات استفاده کنید. من گفتم تنها اون دو ترم سنوات، همان یکسالی است که بعد از ارشد مهلت دارید تا مدرک خدمت بفرستید!! آیا این متناقض با موارد ذکر شده در قانون نظام وظیفه است!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alitab نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز یه سوال داشتم به نظر شما کارت پایان خدمت نخبگی تا چه حد میتونه نسبت به پایان خدمت عادی تو آینده شغلی و استخدام (رزومه ) تاثیر گذار باشه؟
    اجازه بدین شرایطمو بهتر توضیح بدم. من الان 6 ماهه که تو ارتش سربازم و با احتساب 7 ماه کسری از منطقه پدرم 8 ماه از خدمتم مونده! در ضمن برای پروژه جایگزین خدمت هم اقدام کردم (متاسفانه بنا به دلایلی دیر اقدام کردم ) که الان ده روزه که تو مرحله مقایسه امتیازم و احتمال میدم که پذیرفته بشم. الآن به فرض این که نظام وظیفه تخصصی اوکی بشه، 2،3 ماه مراحل اداری و نامه نگاری طول خواهد کشید به اضافه 14 ماه خود پروژه!
    الآن اصلی ترین دلیلی که باعث میشه من سراغ پروژه بنیاد برم اینه که مطمئن بشم پروژه جایگزین خدمت میتونه تو آینده شغلی بهم کمک کنه!
    چون من روزهای سخت خدمتی رو گذروندم و الان دیگه تقریبا تو یگان خدمتی جام تثبیت شده، از طرفی هم فرآیند طولانی نامه نگاری ها و کارهای اداری بنیاد برام مبهمه!
    خیلی ممنون میشم اگه بتونم از تجربیات شما دوستان عزیز در مورد امتیازات پروژه جایگزین خدمت استفاده کنم و همچنین با توجه به شرایطم منو راهنمایی کنید.
    بی نهایت ممنون
    عزیزانی که خودشون یا دوستانشون سربازی رو به صورت پروژه جایگزین خدمت به اتمام رسوندن، ممنون میشم اگه به سوال من جواب بدن
    آیا نظام وظیفه تخصصی تاثیری داشته تو آینده شغلیشون و تو رزومه استخدامیشون یه امتیاز مثبت بوده یا نه؟

Junior Member

فقط تاثیر روانی داره شما بگی من سربازی نخبگان بودم شاید تاثیر مثبت داشته باشه و حتی شاید منفی ولی بعد از مصاحبه و جذب شخصیت خود آدم مهمه نه رزومه بعد کار کردن توی ایران انقدر پیچیدگی داره که به نظرم نمیصرفه روی سربازی نخبگان حساب کنید

Junior Member

سلام دوستان،
    من از طریق دانش آموخته برتر فناور شرکت کردم و الان در مرحله «چاپ معرفی نامه به ب ن ن م» هستم. اما اعزامم (به صورت عادی) 12/1 هست که پذیرش از صنایع دفاع گرفتم. چند تا سوال دارم که ممنون میشم هر کس میدونه، جواب بده:
    1- آیا من میرسم به فرآیند بنیاد یا باید اعزامم رو به تاخیر بندازم؟ در صورتی که به تاخیر بندازم باز میرسم یا نه؟ (با توجه به اینکه عید هم وسطش میفته و اگه تاخیر بزنم میفتم 96/2/1)
    2- آموزشی بنیاد نخبگان بهتره یا پادگان جوادنیای قزوین (مال صنایع دفاعه) ؟
    3- اگر از طریق بنیاد نخبگان، آموزشیم بیفته سپاه، برای اپلای مشکلی پیش نمیاد؟

هر کسی که اطلاعاتی در این زمینه داره، هر چند کوتاه، جواب بده لطفا که محتاجم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mghsh1369 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من از طریق دانش آموخته برتر فناور شرکت کردم و الان در مرحله «چاپ معرفی نامه به ب ن ن م» هستم. اما اعزامم (به صورت عادی) 12/1 هست که پذیرش از صنایع دفاع گرفتم. چند تا سوال دارم که ممنون میشم هر کس میدونه، جواب بده:
    1- آیا من میرسم به فرآیند بنیاد یا باید اعزامم رو به تاخیر بندازم؟ در صورتی که به تاخیر بندازم باز میرسم یا نه؟ (با توجه به اینکه عید هم وسطش میفته و اگه تاخیر بزنم میفتم 96/2/1)
    2- آموزشی بنیاد نخبگان بهتره یا پادگان جوادنیای قزوین (مال صنایع دفاعه) ؟
    3- اگر از طریق بنیاد نخبگان، آموزشیم بیفته سپاه، برای اپلای مشکلی پیش نمیاد؟

هر کسی که اطلاعاتی در این زمینه داره، هر چند کوتاه، جواب بده لطفا که محتاجم!!!
    1- تا جایی که میدونم حداقل یک هفته بعد از زمانی که توی ثریا زده میشه ارسال به بنیاد، نامه بهشون میرسه و شما میتونین مراجعه کنین و با توجه به فاصله 20 روزه تا اول اسفند احتمالا نامه تا قبل از اون رسیده.
    2- پادگان جوادنیا رو شنیدم پادگان خوبی هست، اما آموزشی نخبگان دو هفته کوتاهتر هست و از طرفی داخل تهرانه و خیلی از روزها گویا ترخیصتون میکنن بعد از ساعات آموزشی.
    3- این سوال رو نمیدونم اما قاعدتا نباید مشکل خاصی پیش بیاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mpamini نمایش پست ها
    از دوستان سرباز نخبه کسی دفترچه بیمه رو تحویل گرفته؟
    سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح به من گفت چون تاریخ اعزام و پایان خدمتت در سیستم ثبت نشده، امکان پرینت گرفتن دفترچه وجود نداره. راهکار چیه؟
    سلام دوستان. کسی برای دفترچه بیمه نخبگان وظیفه اقدام کرده؟
    از طریق سازمان بکارگیرنده باید اقدام کنیم یا ب.ن.ن.م؟
    چه مدارکی لازم داره؟

Junior Member

دوستان یک سوال مهم

من سال 91 برای کسر خدمت اقدام کردم و فقط رزومه دادم و معرفی نامه صادر کردن به نهاد مربوطه، اما ادامه ندادم و نرفتم اونجا. یعنی پروژه ای تعریف نشده.
    این توی فرآیند نخبگی مشکلی ایجاد میکنه؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    سلام

در خصوص محاسبه امتیاز مقاله ها و طرح های پژوهشی در آیین نامه نوشته شده است بر اساس آیین نامه ارتقا محاسبه می شود.
    کسی میدونه نحوه محاسبه چگونه است؟

با سپاس
    از دوستان کسی اطلاع ندارد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    از دوستان کسی اطلاع ندارد؟
    سلام.
    یک نفر: 100 درصد
    دو نفر: نفر اول 90 درصد - نفر دوم 60 درصد
    سه نفر: 80 -50
    چهار نفر: 70-40
    پنج نفر: 60-30
    بیش از پنج نفر: 50- (150 تقسیم بر تعداد همکاران بدون احتساب نفر اول)
    ایمپکت ربطی نداره.
    JRK بالای 4، به ازای هر یک واحد، 25 درصد امیتاز بیشتر.
    ساینس، سل، نیچر، کم ریویوز، بر اساس آیین نامه امتیاز اساتید شامخ.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)