صفحه 1065 از 1402 نخستنخست ... 65565965101510551056105710581059106010611062106310641065106610671068106910701071107210731074107511151165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,641 تا 10,650 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

بنظرم بهتره از ب ن ن م پیگیری کنید. چون همه چی در نهایت میره اونجا، چون معمولا این نهادهای زیرمجموعه ش خیلی کارهاشون درست و اصولی نیست. ممکنه نامه شما رو مثلا گم کرده باشند، یا مثلا مسئول کارهای کسری خدمت عوض شده باشه و خیلی چیزای دیگه. پیشنهاد میکنم مستقیم از ب ن ن م پیگیری کنید تا خیالتون کاملا جمع بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mghsh1369 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخت دوست من
    من زنگ زدم و شماره نامه و تاریخش رو هم گفتم ولی اون نهاد گفتند معرفی نامه ت اینجا نیست! نرسیده یعنی!
    به نظرتون این مشکلی پیش میاره؟

سلام.
    دوستان اخیراً مقاله من در یه کنفرانس معتبر پذیرفته شده اما ما ارایه شفاهی رو انتخاب کرده بودیم که خود همایش تبدیلش کرده به پوستر.
    بعد اطلاعیه زده که با توجه به حجم مقالات ارسالی این تصمیم گرفته شده.

حالا سوال من اینه که اگر دفترچه و سی دی باشه و توی گواهی پذیرش هم ننویسه که پوستر بوده نوع ارایه مقاله، امتیازش داده میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان اخیراً مقاله من در یه کنفرانس معتبر پذیرفته شده اما ما ارایه شفاهی رو انتخاب کرده بودیم که خود همایش تبدیلش کرده به پوستر.
    بعد اطلاعیه زده که با توجه به حجم مقالات ارسالی این تصمیم گرفته شده.

حالا سوال من اینه که اگر دفترچه و سی دی باشه و توی گواهی پذیرش هم ننویسه که پوستر بوده نوع ارایه مقاله، امتیازش داده میشه؟
    سلام.
    خیر مورد قبول واقع نمیشه.

Junior Member

سلام دوستان
    خواهش میکنم سوال منو جواب بدین.
    من مدارکم رو بارگذاری کردم تو سامانه ثریا برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه
    آیا من با شرایط زیر امکان قبول شدن رو دارم یا نه؟
    معدل کارشناسی: 17.53
    معدل ارشد: 18.32
    معدل دکتری :17.32
    ورود به دوره ارشد: استعداد درخشان
    مقاله آی اس آی: 4 تا: 1- دو نفره که اسمم اوله 2- دو نفره که اسمم اوله 3- سه نفره که اسمم اوله 4- چهار نفره که اسمم دومه.
    البته اسم استاد راهنما رو حذف کردم و تعداد نفرات نویسنده ها رو گفتم.
    مقاله کنفرانسی : 14 تا . هفت تا رو مطمئنم که مشکلی نداره چون هم تو سیویلیکا آنلاین شدن و هم تو گواهی خورده که به صورت شفاهی ارائه شده ولی 7 تای دیگه اشاره نشده که به صورت سخنرانی بوده. گواهی به صورت انگلیسی بوده و فقط نوشته: has been presented
    ممنون از شما دوستان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهش میکنم سوال منو جواب بدین.
    من مدارکم رو بارگذاری کردم تو سامانه ثریا برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه
    آیا من با شرایط زیر امکان قبول شدن رو دارم یا نه؟
    معدل کارشناسی: 17.53
    معدل ارشد: 18.32
    معدل دکتری :17.32
    ورود به دوره ارشد: استعداد درخشان
    مقاله آی اس آی: 4 تا: 1- دو نفره که اسمم اوله 2- دو نفره که اسمم اوله 3- سه نفره که اسمم اوله 4- چهار نفره که اسمم دومه.
    البته اسم استاد راهنما رو حذف کردم و تعداد نفرات نویسنده ها رو گفتم.
    مقاله کنفرانسی : 14 تا . هفت تا رو مطمئنم که مشکلی نداره چون هم تو سیویلیکا آنلاین شدن و هم تو گواهی خورده که به صورت شفاهی ارائه شده ولی 7 تای دیگه اشاره نشده که به صورت سخنرانی بوده. گواهی به صورت انگلیسی بوده و فقط نوشته: has been presented
    ممنون از شما دوستان.
    سلام و احترام
    بله دکتر، احتمال قبولی شما بسیار زیاده.
    فارغ التحصیلان دوره دکتری راحت تر این جایزه رو دریافت میکنن تا دوستان ارشد.
    چون تعداد شما از دوستان ارشد کمتر هست و به نسبت ارشد، سهمیه شما به اصطلاح باز تر هست.
    امیدوارم موفق باشید.

Junior Member

ممنون از پاسخگویی شما
    البته من فارغ التحصیل دکتری نیستم. دانشجوی دکترا هستم که پروپوزال هم دفاع کردم. الان سال سوم هستم.
    شما میدونید اگه گواهی کنفرانس انگلیسی باشه و داخلش نوشته شده باشه has been presented قبول میکنن یا نه؟ واقعا دیگه نمیخام دوباره نقص پرونده بخورم خیلی میندازه عقب آدمو.
    توصیه نامه از اساتید هم میخاد برای مراحل بعدی یا نه؟
    بازم ممنون از شما

سلام دوستان.
    من به تازگی آیین نامه رو از سایت دانلود کردم. داخل آیین نامه نوشته که امتیاز لازم برای بچه های ارشد 130 امتیازه. اما من یادمه که تا یک سال پیش 200 امتیازبود اگه اشتباه نکنم. حالا می خواستم بدونم که آیا امتیاز رو پایین تر آوردن یا من اشتباه میکنم؟

و قسمت دوم اینکه با شرایط زیر من چند درشد احتمال پذیرفته شدن برای تسهیلات خدمت رو دارم. ممنون می شم کمک کنید.

1. لیسانس: مکانیک/علم و صنعت/ 10 ترم/ معدل 15.5

2. فوق لیسانس: امیر کبیر/ مهندسی پزشکی/ 5 ترم/ معدل 18.7

3. 2 مقاله ISI چاپ شده: هر جفتش فقط 2 نفر نویسنده هستیم که من نفر دومم. ایمپکت مقالات 1 و 2.8 هستش. (نفر اول استاد راهنمام هستش، اما متاسفانه به دلیل مشکلات ایشون با اعضای گروه و استاد راهنمام، اسمشون تو سیستم به عنوان استاد مشاور نخورد و من نمی دونم الان چه جوری این مطلب رو ثابت کنم که کار مقالات رو عملا خودم به تنهایی انجام دادم و ایشون صرفاً ادیت کردن!!)

4. سه مقاله در دست آماده سازی که یکیش سابمیت شده و منتظر داوری هستم.

5. یه کنفرانس داخلی دارم که اسم من نفر سوم هستش.

6. یه ثبت اختراع دارم که مشارکت من کمتر از 45 درصد هستش. حدود 15 درصده.

7. در حال حاضر هم به عنوان مترجم در ترجمه یه دایره المعارف در یکی از پژوهشگاههای زیر نظر وزارت علوم دارم فعالیت می کنم. اما نه ترجمه تموم شده و نه کتاب چاپ شده فعلا. ولی می تونم نامه بگیرم که من دارم به عنوان مترجم کمک می کنم.

8. به مدت یک سال هم هست که داخل یک انجمن داخلی و یک انجمن خارجی عضو هستم.

حالا می خواستم بدونم آیا با این شرایط احتمالش هست که من بتونم عضو ب م ن برای تسهیلات خدمت بشم.

ممنون می شم راهنماییم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ortafux نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من به تازگی آیین نامه رو از سایت دانلود کردم. داخل آیین نامه نوشته که امتیاز لازم برای بچه های ارشد 130 امتیازه. اما من یادمه که تا یک سال پیش 200 امتیازبود اگه اشتباه نکنم. حالا می خواستم بدونم که آیا امتیاز رو پایین تر آوردن یا من اشتباه میکنم؟

و قسمت دوم اینکه با شرایط زیر من چند درشد احتمال پذیرفته شدن برای تسهیلات خدمت رو دارم. ممنون می شم کمک کنید.

1. لیسانس: مکانیک/علم و صنعت/ 10 ترم/ معدل 15.5

2. فوق لیسانس: امیر کبیر/ مهندسی پزشکی/ 5 ترم/ معدل 18.7

3. 2 مقاله ISI چاپ شده: هر جفتش فقط 2 نفر نویسنده هستیم که من نفر دومم. ایمپکت مقالات 1 و 2.8 هستش. (نفر اول استاد راهنمام هستش، اما متاسفانه به دلیل مشکلات ایشون با اعضای گروه و استاد راهنمام، اسمشون تو سیستم به عنوان استاد مشاور نخورد و من نمی دونم الان چه جوری این مطلب رو ثابت کنم که کار مقالات رو عملا خودم به تنهایی انجام دادم و ایشون صرفاً ادیت کردن!!)

4. سه مقاله در دست آماده سازی که یکیش سابمیت شده و منتظر داوری هستم.

5. یه کنفرانس داخلی دارم که اسم من نفر سوم هستش.

6. یه ثبت اختراع دارم که مشارکت من کمتر از 45 درصد هستش. حدود 15 درصده.

7. در حال حاضر هم به عنوان مترجم در ترجمه یه دایره المعارف در یکی از پژوهشگاههای زیر نظر وزارت علوم دارم فعالیت می کنم. اما نه ترجمه تموم شده و نه کتاب چاپ شده فعلا. ولی می تونم نامه بگیرم که من دارم به عنوان مترجم کمک می کنم.

8. به مدت یک سال هم هست که داخل یک انجمن داخلی و یک انجمن خارجی عضو هستم.

حالا می خواستم بدونم آیا با این شرایط احتمالش هست که من بتونم عضو ب م ن برای تسهیلات خدمت بشم.

ممنون می شم راهنماییم کنید.
    سلام.
    احتمالش زیاد نیس. به زبان اعداد، بین 50 تا 60 درصد احتمال داره.
    اگر مرتبه اول هست که اقدام میکنید و فرصت دارید، اقدام کنید.
    اگر مرتبه دوم هست، فعالیت های خودتون رو ارتقا بدید و بعد اقدام کنید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز بورسه دانشگاه آزاد شدن با انجام پروژه کسری و جایگزین خدمت منافاتی داره؟ ممنون

سلام
    دوستان من دیروز نظام وظیفه تخصصی توی ثریا برام فعال شد و تجربیاتم رو از این طریق در اختیار دوستان قرار میدم.
    از رزومه شروع میکنم (رشتم هم برق هست) :
    رتبه کارشناسی 950 که گواهیش رو از سازمان سنجش گرفتم و تایید شد توی ثریا
    کارشناسی سراسری معدل 18/20 نفر اول توی گرایش از بین 39 نفر
    ارشد همون دانشگاه به صورت ارشد مستقیم با معدل 18/45
    یک مقاله کنفرانسی با گواهی ارائه شفاهی (که نمیدونم به چه علت تایید نشده بود)
    سه طرح پژوهشی با گواهی معاونت پژوهشی دانشگاه (حتما باید گواهی از طرف معاونت پژوهشی دانشگاه باشه) : یکی از طرحا تک نفره بود و دو طرح دیگه هم 10 نفره که توی هر دو نفر دوم بودم. یکی از این طرحای ده نفره تاریخ اتمامش اسفند 92 بود (که نزدیک سه سال قبل بود) اما ازم پذیرفتن.
    اول از همه بگم که من مدارک رو یکشنبه 26 دی کامل آماده کردم و فرآیند رو از طریق ثریا فعال کردم. فرداش sms اومد که فرآیند در دست کارشناسانه و تا ظهر همون روز هم به مرحله جمع بندی پرونده رسید و تا یکشنبه بعدش یعنی سوم بهمن ماه توی همون مرحله بود. یکشنبه sms اومد که تغییری توی کارتابل شما اتفاق افتاده که رفتم و زده بود که مدارک رو برای برابر اصل کردن ببرم. برابر اصل کردن تهران گویا فقط دوشنبه ها و چهارشنبه هاست. فرداش مراجعه کردم و برابر اصل رو انجام دادم. همه مدارک جز مقاله کنفرانسم پذیرفته شده بود (سایر مدارک مقابلشون توی ثریا ذره بین بود و فقط جلوی همین مقاله مداد هم بود) که سوال کردم گفتن پذیرفته نشده و اگر بخوای میتونی توی همین مرحله کار رو متوقف کنی تا مقالت رو ثبت نهایی کنی، که من با توجه به این که امتیاز مقاله پایین هست و برای این که کارم زودتر انجام بشه از خیرش گذشتم. از همون روز وارد مرحله مقایسه امتیاز شدم و دیروز صبح هم نظام وظیفه تخصصی برام باز شد. (گویا حدس دوستان در مورد اینکه جلسه کارگروه سه شنبه ها تشکیل میشه درست هست)
    پس به نظر میاد که اگر مدارکتون ناقص نباشه سرعت بررسی درخواست و تایید بالاتر از تصوری هست که وجود داره. من روزی که درخواست رو ثبت کردم طبق نظرات دوستان خدا خدا میکردم که تا قبل از عید تکلیفم مشخص بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)