صفحه 1066 از 1402 نخستنخست ... 66566966101610561057105810591060106110621063106410651066106710681069107010711072107310741075107611161166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,651 تا 10,660 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام
    من رتبه 13 آزمون ارشد اقتصاد هستم و الان دانشجو دکتری میباشم و پروپوزال را نیز دفاع کرده ام
    معدلام کلا افتضاح که خدارو شکر نمره منفی نداره
    تا حالا مقاله ندارم ولی تو فکر اینم دو تا مقاله مرتبط با تز دکتری آماده کنم و یکی هم برای ارشد.
    یک چندتا انجمن اینا هم میخوام عضو شم که اونم سقفش 30 هست
    من دوتا سوال داشتم خدمت اساتید

1- این رتبه من چند امتیار میگیره به نظرتون؟
    2- مقاله سابمیت بشه امتیازشو میگیره یا باید حتما چاپ شده باشه
    3- مقالات داخلی رو معمولا چند امتیاز میدن (با توجه به سقف 30 و اینکه اسم اول استاد راهنما و بعد خودم)
    4- چقدر بنظرتون با اینا شانس قبولی دارم؟
    5- راه بهتری برای افزایش امتیازا میشناسید؟ و در کل پیشنهادتون چیه

ممنون میشم جوابمو بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من دیروز نظام وظیفه تخصصی توی ثریا برام فعال شد و تجربیاتم رو از این طریق در اختیار دوستان قرار میدم.
    از رزومه شروع میکنم (رشتم هم برق هست) :
    رتبه کارشناسی 950 که گواهیش رو از سازمان سنجش گرفتم و تایید شد توی ثریا
    کارشناسی سراسری معدل 18/20 نفر اول توی گرایش از بین 39 نفر
    ارشد همون دانشگاه به صورت ارشد مستقیم با معدل 18/45
    یک مقاله کنفرانسی با گواهی ارائه شفاهی (که نمیدونم به چه علت تایید نشده بود)
    سه طرح پژوهشی با گواهی معاونت پژوهشی دانشگاه (حتما باید گواهی از طرف معاونت پژوهشی دانشگاه باشه) : یکی از طرحا تک نفره بود و دو طرح دیگه هم 10 نفره که توی هر دو نفر دوم بودم. یکی از این طرحای ده نفره تاریخ اتمامش اسفند 92 بود (که نزدیک سه سال قبل بود) اما ازم پذیرفتن.
    اول از همه بگم که من مدارک رو یکشنبه 26 دی کامل آماده کردم و فرآیند رو از طریق ثریا فعال کردم. فرداش sms اومد که فرآیند در دست کارشناسانه و تا ظهر همون روز هم به مرحله جمع بندی پرونده رسید و تا یکشنبه بعدش یعنی سوم بهمن ماه توی همون مرحله بود. یکشنبه sms اومد که تغییری توی کارتابل شما اتفاق افتاده که رفتم و زده بود که مدارک رو برای برابر اصل کردن ببرم. برابر اصل کردن تهران گویا فقط دوشنبه ها و چهارشنبه هاست. فرداش مراجعه کردم و برابر اصل رو انجام دادم. همه مدارک جز مقاله کنفرانسم پذیرفته شده بود (سایر مدارک مقابلشون توی ثریا ذره بین بود و فقط جلوی همین مقاله مداد هم بود) که سوال کردم گفتن پذیرفته نشده و اگر بخوای میتونی توی همین مرحله کار رو متوقف کنی تا مقالت رو ثبت نهایی کنی، که من با توجه به این که امتیاز مقاله پایین هست و برای این که کارم زودتر انجام بشه از خیرش گذشتم. از همون روز وارد مرحله مقایسه امتیاز شدم و دیروز صبح هم نظام وظیفه تخصصی برام باز شد. (گویا حدس دوستان در مورد اینکه جلسه کارگروه سه شنبه ها تشکیل میشه درست هست)
    پس به نظر میاد که اگر مدارکتون ناقص نباشه سرعت بررسی درخواست و تایید بالاتر از تصوری هست که وجود داره. من روزی که درخواست رو ثبت کردم طبق نظرات دوستان خدا خدا میکردم که تا قبل از عید تکلیفم مشخص بشه.
    سلام
    ممنون دوست عزیز
    شما دانشجوی دکتری هستین یا ارشد؟
    منم رشتم برقه.
    کسی میدونه کف نمره برای اینکه تو رشته برق امید به قبولی داشته باشی چنده؟ میخام بدونم اینایی که الان قبول میشن امتیازاشون در چه حده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون دوست عزیز
    شما دانشجوی دکتری هستین یا ارشد؟
    منم رشتم برقه.
    کسی میدونه کف نمره برای اینکه تو رشته برق امید به قبولی داشته باشی چنده؟ میخام بدونم اینایی که الان قبول میشن امتیازاشون در چه حده؟
    من فارغ التحصیل ارشد هستم، امتیاز رو هم اگر اعلام بکنن بهم، میگم اینجا حتما

Junior Member

آقا سوال من اینه
    من فوق لیسانسم معماری دانشگاه تهرانه معدل 16.73 نمیدونم ضریبش چنده آیا به 17 میرسه هر کس یه حرف میزنه.....سپاس

Junior Member

من فارغ التحصیل ارشد هستم، امتیاز رو هم اگر اعلام بکنن بهم، میگم اینجا حتما
    ممنون
    توصیه نامه هم یادمه یکی دو سال پیش میخاستن.. الان چطور؟ اگر میخان تعدادش باید چند تا باشه و آیا متن مشخصی باید داخلش نوشته بشه یا نه؟
    فرآیند برابر اصل کردن مدارک چجوریه؟ مقالات isi رو که ما چیزی ازشون نداریم! توی سایت آنلاین شده فقط!

ممنون
    توصیه نامه هم یادمه یکی دو سال پیش میخاستن.. الان چطور؟ اگر میخان تعدادش باید چند تا باشه و آیا متن مشخصی باید داخلش نوشته بشه یا نه؟
    فرآیند برابر اصل کردن مدارک چجوریه؟ مقالات isi رو که ما چیزی ازشون نداریم! توی سایت آنلاین شده فقط!
    نه توصیه نامه دیگه نیازی نیست. در مورد مقالاتی که آنلاین شده هم لینکشو توی ثریا قرار بدید کافیه، چک میکنن. برابر اصل هم تمام مدارک اسکن شده رو میبرید و بررسیش میکنن همونجا و تایید نهایی میکنن تا وارد مرحله مقایسه امتیاز بشید

Junior Member

ممنون از راهنمایی های شما
    چقدر خوبه که توصیه نامه نمیخاد من استادم امریکاست الانم که با این قانون جدیدی که تو امریکا گذاشتن استادم قصد بیرون اومدن از اونجا رو نداره واقعا مونده بودم چجوری توصیه نامشو بگیرم.
    من بیشترین نگرانیم در مورد مقالات کنفرانسیمه چون توی چند تاش ذکر نشده که به صورت سخنرانی بوده مثلا نوشته has been presented. از هر کی هم میپرسم اطلاعی نداره. میترسم به خاطر همین دوباره نقص پرونده بزنن و کلی بیفتم عقب. مقالات isi هم رو که همون اول کار تایید کردن.
    ضریب تأثیر معدل هم که اصلا نمیدونم چجوری حساب میشه!!
    ممنون میشم اگر در مورد این مسائل یا کلا هر چیز دیگه ای که فکر میکنید لازم باشه راهنماییم کنید ... بازم ممنون

ممنون از راهنمایی های شما
    چقدر خوبه که توصیه نامه نمیخاد من استادم امریکاست الانم که با این قانون جدیدی که تو امریکا گذاشتن استادم قصد بیرون اومدن از اونجا رو نداره واقعا مونده بودم چجوری توصیه نامشو بگیرم.
    من بیشترین نگرانیم در مورد مقالات کنفرانسیمه چون توی چند تاش ذکر نشده که به صورت سخنرانی بوده مثلا نوشته has been presented. از هر کی هم میپرسم اطلاعی نداره. میترسم به خاطر همین دوباره نقص پرونده بزنن و کلی بیفتم عقب. مقالات isi هم رو که همون اول کار تایید کردن.
    ضریب تأثیر معدل هم که اصلا نمیدونم چجوری حساب میشه!!
    ممنون میشم اگر در مورد این مسائل یا کلا هر چیز دیگه ای که فکر میکنید لازم باشه راهنماییم کنید ... بازم ممنون
    ببینین من هم برا مقاله کنفرانسیم گواهی ارائه داشتم و آپلود کرده بودم، اما اون کنفرانس مقالات رو هنوز جایی آنلاین نکرده بود و از من قبول نکردن (البته اتوران سی دی همایش خراب بود و من نتونستم اسکرین شات بگیرم ازش و آپلود کنم) اما نقص پرونده هم نخورده بودم مسئول بنیاد گفت میل خودته یا میتونم برات نقص بزنم بری دنبال کارای مقاله یا این که ول کنی مقاله رو.
    ضریب همترازی معدل هم که اصلا معلوم نیست از چه منبعی میگیرن و محاسبه میکنن، خیلی از دوستان اینجا گفته بودن که ضریب معدل برای رشته ها و دانشگاهای مختلف متفاوت هست.

Junior Member

سلام
    دوستان من دیروز نظام وظیفه تخصصی توی ثریا برام فعال شد و تجربیاتم رو از این طریق در اختیار دوستان قرار میدم.
    از رزومه شروع میکنم (رشتم هم برق هست) :
    رتبه کارشناسی 950 که گواهیش رو از سازمان سنجش گرفتم و تایید شد توی ثریا
    کارشناسی سراسری معدل 18/20 نفر اول توی گرایش از بین 39 نفر
    ارشد همون دانشگاه به صورت ارشد مستقیم با معدل 18/45
    یک مقاله کنفرانسی با گواهی ارائه شفاهی (که نمیدونم به چه علت تایید نشده بود)
    سه طرح پژوهشی با گواهی معاونت پژوهشی دانشگاه (حتما باید گواهی از طرف معاونت پژوهشی دانشگاه باشه) : یکی از طرحا تک نفره بود و دو طرح دیگه هم 10 نفره که توی هر دو نفر دوم بودم. یکی از این طرحای ده نفره تاریخ اتمامش اسفند 92 بود (که نزدیک سه سال قبل بود) اما ازم پذیرفتن.
    اول از همه بگم که من مدارک رو یکشنبه 26 دی کامل آماده کردم و فرآیند رو از طریق ثریا فعال کردم. فرداش sms اومد که فرآیند در دست کارشناسانه و تا ظهر همون روز هم به مرحله جمع بندی پرونده رسید و تا یکشنبه بعدش یعنی سوم بهمن ماه توی همون مرحله بود. یکشنبه sms اومد که تغییری توی کارتابل شما اتفاق افتاده که رفتم و زده بود که مدارک رو برای برابر اصل کردن ببرم. برابر اصل کردن تهران گویا فقط دوشنبه ها و چهارشنبه هاست. فرداش مراجعه کردم و برابر اصل رو انجام دادم. همه مدارک جز مقاله کنفرانسم پذیرفته شده بود (سایر مدارک مقابلشون توی ثریا ذره بین بود و فقط جلوی همین مقاله مداد هم بود) که سوال کردم گفتن پذیرفته نشده و اگر بخوای میتونی توی همین مرحله کار رو متوقف کنی تا مقالت رو ثبت نهایی کنی، که من با توجه به این که امتیاز مقاله پایین هست و برای این که کارم زودتر انجام بشه از خیرش گذشتم. از همون روز وارد مرحله مقایسه امتیاز شدم و دیروز صبح هم نظام وظیفه تخصصی برام باز شد. (گویا حدس دوستان در مورد اینکه جلسه کارگروه سه شنبه ها تشکیل میشه درست هست)
    پس به نظر میاد که اگر مدارکتون ناقص نباشه سرعت بررسی درخواست و تایید بالاتر از تصوری هست که وجود داره. من روزی که درخواست رو ثبت کردم طبق نظرات دوستان خدا خدا میکردم که تا قبل از عید تکلیفم مشخص بشه.

سلام
    دوست عزیز برای تایید مقاله کنفرانسی چه مراحلی رو باید انجام میدادین؟میتونید توضیح بدید؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mmmilad نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز برای تایید مقاله کنفرانسی چه مراحلی رو باید انجام میدادین؟میتونید توضیح بدید؟
    ممنون
    من دقیقا مطمئن نیستم (چون خودم نتونستم از مقالم استفاده کنم) اما تا جایی که میدونم شما باید گواهی ارائه رو داشته باشید و در کنارش اصل مقاله رو هم ارائه بدید. اگر مقاله به صورت فیزیکی چاپ شده جلد مجله، فهرستی که داخلش مقاله شما هست و خود مقاله و اگر CD هست هم اسکرین شات از اتوران و فهرست و اصل مقاله رو باید داخل یک فایل pdf ارسال کنید، که سی دی مقاله من مشکل داشت و اصلا اتورانش باز نمیشد به همین دلیل فقط خود مقاله رو فرستادم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)