صفحه 1069 از 1402 نخستنخست ... 69569969101910591060106110621063106410651066106710681069107010711072107310741075107610771078107911191169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,681 تا 10,690 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام. خیلی ممنون.
    برای برابر اصل کردن مدارک، اگر مقاله کنفرانسی هم آنلاین شده باشه میتونیم مثل مقاله آی اس آی لینکش رو بزاریم؟ من موقع بارگذاری مدارک، گذاشتم لینکشون رو. یا اینکه حتی در صورت وجود لینک باز هم سی دی و کتاب لازمه؟
    ویرایش توسط iman9999 : February 4th, 2017 در ساعت 07:02 PM

Junior Member

سلام دوستان،
    وضعیت من امروز به حالت "چاپ نامه معرفی به ستاد کل نیروهای مسلح" در اومد، الان در حال خدمت در ارتش هستم می خواستم بدونم چند روز دیگه نامه به ستاد کل می رسه؟ و اینکه چند روز طول میکشه به ارتش برسه؟
    چون میخوام 10 روز آخرش رو مرخصی بگیرم.
    مرسی از همه
    ویرایش توسط mehjaf : February 4th, 2017 در ساعت 07:20 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    شما مطمئنید از این موضوع؟
    چون خیلی از دوستان گفتند که ذکر کردن کلمه "شفاهی" مهمه.

اما یکی از دوستانم توی همین کنفرانس، پارسال، مقاله شفاهی داشت که توی گواهی پذیرش صرفاً نوشتند "ارائه شد".

بله دوست عزیز، مطمینم. البته کارشناسای مختلف نظرات مختلف دارن و حتی گاهی چیزایی رو نقص مدرک میزنن که وقتی میره دست کارشناس دیگه ممکنه تاییدش کنه. این چیزیه که من تجربه کردم. برای اطمینان از روی دفترچه یا کتابچه زمانبندی ارایه مقالات شفاهی عکس بگیرید و آپلود کنید. ولی من دیدم که گاهی نوع ارایه رانزدن ولی امتیاز دادن. در مورد اغلب ارایه های پوستری دیدم که تو گواهی حتما میزنن پوستری.

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    ببخشید چون من شهرستان هستم و به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح نمی تونم مراجعه کنم آیا کسانی که برگ تکمیلی 45 روزه بسیج رو دارند آیا بازهم باید به آموزشی نخبگان برند؟
    خواهشا لطف کنید و جواب بدین.

سلام دوستان وقت بخیر
    بنده دانشجوی ترم یک کارشناسی ارشد پیام نور هستم
    میخواستم بدونم آیا به بنده هم پروژه کسر خدمت تعلق میگیره یا حتما باید دانشگاه سراسری باشه؟
    و اینکه در طول دوران دانشجویی میتوانم پروژه بگیرم یا حتما باید فارغ التحصیل شوم؟

با سپاس از شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    سلام. خیلی ممنون.
    برای برابر اصل کردن مدارک، اگر مقاله کنفرانسی هم آنلاین شده باشه میتونیم مثل مقاله آی اس آی لینکش رو بزاریم؟ من موقع بارگذاری مدارک، گذاشتم لینکشون رو. یا اینکه حتی در صورت وجود لینک باز هم سی دی و کتاب لازمه؟
    برای مقالات کنفرانسی حتی اگه آنلاین باشه و لینکش هم بذارید حتما حتما باید عکس سی دی و یا کتابچه کنفرانس و تصویر صفحات مقاله را همراه گواهی ارایه آپلود کنید. برای کپی برابر اصل کردن، حتما باید گواهی ارایه، کتاب کنفرانس و اگر کتاب نداشت، سی دی ها رو ببرید. هر کدون نباشه تایید نمیکنن.

دوستان پروژه من تموم شده. کسی در مورد مراحل بعدی چیزی میدونه؟ نحوۀ صدور کارت و مدارک لازم و این چیزها

Junior Member

سلام به دوستان؛
    امروز برای من، "نظام وظیفه تخصصی" باز شد و در همین رابطه، خواستم تجربه م رو در اختیارتون قرار بدم.
    من 11 دی ماه برای نظام وظیفه فناور اقدام کردم. تمام مدارک رو آماده و ارسال کردم. بعد از 2 روز تو سامانه ثریا، نقص پرونده خوردم که شرکت دانش بنیانی که اونجا کار میکردم، اظهارنامه مالیاتی رو تو سایت daneshbonyan.ir بارگذاری نکرده. همون روز، شرکت این کارو انجام داد و 28 دی ماه، وضعیتم تو سامانه ثریا به "برابر اصل کردن مدارک" تغییر کرد. نکته جالب اینجا بود که من لیسانس به ارشد رو از طریق استعدادهای درخشان رفته بودم ولی تو ثریا نوشته باید "گواهی کسب رتبه" آپلود کنی. من هم گواهی کسب رتبه آپلود کردم و وقتی رفتم برای برابر اصل کردن، گفتن که این مدرک قابل قبول نیست! انجمن زبان دانشگاه هم بعنوان مدرس فعالیت داشتم که قبول کردن، چون گفتن مدیر امور فرهنگی دانشگاه باید امضا کنه، در حالی که گواهی من رو رئیس انجمن های دانشگاه امضا کرده بود! بهرشکل، کارشناس بنیاد بهم گفت حالا مدارک دیگه رو ببر برای برابر اصل کردن. چون فناور هستی، شرکتی که توش کار میکنی، مهم تره. منم همین کارو کردم و امروز، بعد از حدود 2.5 هفته، "نظام وظیفه تخصصی" برای من باز شد. روزمه من هم به این صورت بود:
    لیسانس: دانشگاه دولتی؛ معدل: 17.99
    ارشد: دانشگاه دولتی؛ مدل: 17.63
    شرکت دانش بنیان: درآمد سالیانه شرکت: 8.5 میلیارد؛ من از خرداد 94 در شرکت فعالیت داشتم، اما شرکت از تیرماه 95 دانش بنیان شد که مدت حضور بنده در شرکت دانش بنیان میشه 7 ماه؛ سمت من در شرکت هم مدیر بخش ه
    گواهی استعدادهای درخشان برای ورود بدون آزمون به ارشد و همچنین فعالیت تو انجمن هم داشتم که همونجور که گفتم، قبول نکردن!
    بدون مقاله هم بودم، چون برای فناور، مقاله خیلی اهمیت نداره.

امیدوارم بقیه دوستان هم بتونن سریعتر جواب پذیرش شون رو بگیرن

Junior Member

سلام دوستان،
    وضعیت من امروز به حالت "چاپ نامه معرفی به ستاد کل نیروهای مسلح" در اومد، الان در حال خدمت در ارتش هستم می خواستم بدونم چند روز دیگه نامه به ستاد کل می رسه؟ و اینکه چند روز طول میکشه به ارتش برسه؟
    چون میخوام 10 روز آخرش رو مرخصی بگیرم.
    مرسی از همه

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون از پاسختون
    دوستمون حق دارند من نوشتم مقاله سابمیت بشه. معلومه که سابمیت نمره نداره اشتباه نوشتم اونقدر فکرم درگیر شده.
    منظورم اکسپت مقاله بود که آیا نمرش به اندازه چاپش هست یا واستم چاپ بشه بعد اقدام کنم؟
    بازم ممنون از دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)