صفحه 107 از 1402 نخستنخست ... 7579798991001011021031041051061071081091101111121131141151161171572076071107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط topnotch نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من دو تا سوال در مورد خدمت سربازی و معافیتش داشتم.

معدل لیسانس من 17.08 و چند تا مقاله هم دارم کنفرانسی البته. من می تونم واسه پروژه کسر خدمت اقدام کنم یا نه.
    و اینکه من چند ماهی کسر خدمت دارم بابت جبهه پدرم . می خواستم ببینم نحوه ی انجام پروژه و زمان انجامش کم میشه یا نه؟
    در مجموع اگه من پروژه بردارم چند ماه باید کار انجام بدم با توجه به اینکه نزدیک به 10 ماه کسر خدمت به خاطر پدرم دارم.

با تشکر
    سلام دوست عزیز

1) کسری خدمت ناشی از جبهه پدری دیگه از قانون حذف شده و آنهایی هم که در سیستم ثبت و تایید شده کسری شان ، معلوم نیست و به احتمال فراوان از سیستم پاک خواهد شد. پس بهتره آن 10 ماه را موقتا نادیده بگیرید و رویش حساب باز نکنید.

2) با توجه به شرایط معدل و مقاله شما ، اگه شما دانشجوی ارشد باشید میتونید از طریق بنیاد ملی نخبگان اقدام کنید و یک پروژه حدودا 10 ماهه انجام بدهید + 45 روز آموزشی خدمت سربازی. ( در حین تحصیل ) که البته 45 روز آموزشی فقط در تیر و دی ماه انجام میشه.

همیشه موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

آقا امید من امروز رفتم سایت خود ناجا چک کردم، در مورد کسری خدمت حق باشما ست.
    یه سوال دیگه داشتم آیا هنوز معافیت 30 ماه جبهه سر جاشه؟ یا اونم به لقا ا.. پیوست؟

با تشکر

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط topnotch نمایش پست ها
    آقا امید من امروز رفتم سایت خود ناجا چک کردم، در مورد کسری خدمت حق باشما ست.
    یه سوال دیگه داشتم آیا هنوز معافیت 30 ماه جبهه سر جاشه؟ یا اونم به لقا ا.. پیوست؟

با تشکر
    سلام دوست عزیز

فکر می کنم اگه جبهه پدری آنقدری باشه که کلا منجر به معافیت بشه ، این قانون هنوز پابرجاست. این مقدار قدیم 30 ماه بود ؛ ولی الان نمیدونم دقیقا چه مقدار باید باشه تا منجر به معافیت کامل بشه. بهتره این را برید حضوری بپرسید.
    ولی اگه مقدار جبهه پدری حتی 1 روز هم از آن مقدار حداقل کمتر باشه ، اصلا به حساب نمیاد !!!

همیشه موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member hossein12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business

نقل قول نوشته اصلی توسط Samsol نمایش پست ها
    دوستان میشه بنده رو در مورد سوالات بالا راهنمایی کنن؟
    سلام
    ۱- واکسن ها رو باید بزنید
    ۲- با توجه به تجربیات اخیر ، روز اول با تمام امکانات جهت ماندن شبانه روزی تشریف ببرید
    ۳- کوتاهی مو در حد قابل قبول و مرتب باشه خیلی اذیت نمیکنن ، اما موی بلند و مدل دار نباشه
    ۴- طی هفته نمیذارن برگردین ، برای همین سعی کنین کاری رو که باید طی هفته انجام بدین برای آخر هفته برنامه ریزی انجامش رو بدین.
    موفق باشین

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

نقل قول نوشته اصلی توسط prince0fpersia نمایش پست ها
    سلام

دوستان من در حال تکمیل یه اختراعی هستم که ایشالا تا قبل عید تموم میشه
    منتهی من ترم آخر کارشناسی هستم الان و بهمن فارق التحصیل میشم

حالا به فرض که من تا عید اختراع رو تموم کنم ، ثبتش و بعد گرفتن عضویت بنیاد و درنهایت گرفتن این طرح خدمت نخبگان چقدر کار میبره؟ آیا میرسم ؟

و اینکه آیا اختراع رو میشه مستقیم برد بنیاد و همونجا ثبت کرد که وقت کمتری هدر شه؟

اصلا از تاریخ فارق التحصیلی(لیسانس) چقدر وقت داریم تا دفترچه بگیریم و بفرستیم که غیبت نخوریم؟
    شما تا یک سال وقت داری دفترچت رو بفرستی بعد از فارق شدن
    کار بنیاد اگر مدارک تحویلش داده بشه و کمبودی نداشته باشه تا یک ماه نهایتا طول میکشه و نامتون رو میزنن به پادگان ( نخبگان نیروهای مسلح )
    از اون به بعد شما باید ۱۰ ماه پروژه انجام بدی و ۲ ماه بری آموزشی که میتونه همزمان هم باشه.
    ویرایش توسط daniyal_arj : December 22nd, 2012 در ساعت 05:52 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_yar نمایش پست ها
    شما تا یک سال وقت داری دفترچت رو بفرستی بعد از فارق شدن
    کار بنیاد اگر مدارک تحویلش داده بشه و کمبودی نداشته باشه تا یک ماه نهایتا طول میکشه و نامتون رو میزنن به پادگان ( نخبگان نیروهای مسلح )
    از اون به بعد شما باید ۱۰ ماه پروژه انجام بدی و ۲ ماه بری آموزشی که میتونه همزمان هم باشه.
    آه خدارو شکر یکی جواب مارو داد بالاخره ...خیر ببینی جوون

این یکسال رو شما یقین دارید؟ چون هرکسی یه چیزی میگه ... من این ترم ، ترم آخر هستم (لیسانس) ، فارق التحصیلی آخر بهمن میشم درسته؟ یعنی تا آخر بهمن دیگه وقت دارم دفترچه بفرستم؟ یعنی روز 30 بهمن 92 هم بفرستم مشکی پیش نمیادش درسته؟ (غیبت نخوریم 3ماه هم اضافه شه)

خود بنیاد مستقیم ثبت نمیکنه؟ یعنی دوباره کاری نشه (یه بار ببری اونجا داوری و ثبت شه و دوباره یه بار دیگه ببری بنیاد؟ روندش همینه؟)
    یا مثلا اگر پروژه با مشارکت دانشگاه باشه چطور؟ از طریق دانشگاه نمیشه ثبتش کرد؟

البته پروژه من به شدت تجاریه و تو اینترنت نتونستم مشابهش رو پیدا کنم ، و تقریبا همه کارهای نرم افزاری(طراحی های کامپیوتری، برنامه نویسی ) انجام شده و الان دارم وارد ساخت قیزیکی اون میشم که البته هزینه بر هستش

حداقل چند میلیون خرجش میشه (تازه اگر مشکل پیش بینی نشده ی خاصب اتفاق نیفته!) و سر همین قضیه خیلی 2 دل هستم ببرم با دانشگاه یا جای دیگه مشارکت کنم با نه؟ کسی از دوستان اگر تو این زمینه هم تجربه و راهنمایی داره لطفا بگه خیلی ممنون میشم

Junior Member

خب دوستان بالاخره امروز برای آمورشی این دوره ثبت نام کردم.
    بنده ساعت ۸ صبح تاریخ ۲ دی کیلومتر ۲۸ کرج - پادگان شهید مدرس هستم

دوستان من یک سوال داشتم.
    من الآن شرط معدل بالای 17 فوق لیسانس رو دارم. دارم کارهام می کنم که اگه بشه ایشاله واسه 2-3 ماه دیگه مقالم رو ارسال کنم به یک ژورنال ISI، ولی با توجه به اینکه پذیرش خود مقاله توسط ژورنال یک پروسه طولانی و چندین ماهه هست؛ من فلا علی الحساب یک پروژه کسری گرفتم (که یک ساله هم واسم تعریف شده). می خواستم بدونم بعد از اینکه مثلا 6 ماه دیگه عضو بنیاد نخبگان شدم. می تونم همین پروژه کسری رو در غالب اون 10 ماه پروژه نخبگان تعریف کنم و آیا میشه تاریخ شروع پروژم(آذر 91) چند ماه قبل از تاریخ معرفی بنیاد نخبگان(مثلا اردیبهشت 92) باشه !!؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - PA

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_t67 نمایش پست ها
    دوستان من یک سوال داشتم.
    من الآن شرط معدل بالای 17 فوق لیسانس رو دارم. دارم کارهام می کنم که اگه بشه ایشاله واسه 2-3 ماه دیگه مقالم رو ارسال کنم به یک ژورنال ISI، ولی با توجه به اینکه پذیرش خود مقاله توسط ژورنال یک پروسه طولانی و چندین ماهه هست؛ من فلا علی الحساب یک پروژه کسری گرفتم (که یک ساله هم واسم تعریف شده). می خواستم بدونم بعد از اینکه مثلا 6 ماه دیگه عضو بنیاد نخبگان شدم. می تونم همین پروژه کسری رو در غالب اون 10 ماه پروژه نخبگان تعریف کنم و آیا میشه تاریخ شروع پروژم(آذر 91) چند ماه قبل از تاریخ معرفی بنیاد نخبگان(مثلا اردیبهشت 92) باشه !!؟
    اول بگم که شما باید دو تا مقاله داشته باشی که مستخرج از پایان نامه باشه در مقطع کارشناسی ارشد. اون نکته ی دوم رو هم من قبل تر گفتم، من هم همین شرایط رو داشتم ولی موافقت نکردن با تبدیل زمان پروژه‌ی کسر خدمت به زمان پروژه‌ی نخبگی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_yar نمایش پست ها
    آقا کسایی که میرن این دی ماه برای آموشی بیاید آشنا شیم برای اونجا مافیا رو تشکیل بدیم از همین الان : ))
    سلام
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    من دو ماه قبل برای سربازی اقدام کردم، تاریخ اعزامم امد 1 دی (13 روز دیگه)
    11 دی ماه اختراع ام در جشنواره های نوآوری و اخترعات بنیاد برگزیده شد و سطح 3 بناید رو شامل شدم. فارغ التحصیل ارشد هستم و معدل ارشدم 17.22 هست.
    12 دی مدارک و بردم بناید تهران تحویل داد...
    حالا من کی به بنیاد نخبگان مسلح معرفی میشم؟ چی کار کنم زودتر انجام شه؟
    و اینکه میتونم این دی ماه رو بجای محل اعزامی که تو برگه سفیدم قبل از نخبه گی اومده بود برم؟؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)