صفحه 1070 از 1402 نخستنخست ... 70570970102010601061106210631064106510661067106810691070107110721073107410751076107710781079108011201170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,691 تا 10,700 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

با سلام
    برای بنده تاریخ نامه مراجعه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح را پنج بهمن زده اند و نوشته یک ماه دیگر مراجعه کنم. با توجه به عجله ای که برای کارهایم دارم به نظرتان زودتر میتوانم بروم؟من شهرستان هستم. لطفا راهنمایی بفرمایید. کسی هست این اواخر امراجعه کرده باشه بنیاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmi نمایش پست ها
    با سلام
    برای بنده تاریخ نامه مراجعه به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح را پنج بهمن زده اند و نوشته یک ماه دیگر مراجعه کنم. با توجه به عجله ای که برای کارهایم دارم به نظرتان زودتر میتوانم بروم؟من شهرستان هستم. لطفا راهنمایی بفرمایید. کسی هست این اواخر امراجعه کرده باشه بنیاد؟
    سلام.
    برادر عزیز، از اونجایی که متن اطلاعیه ها همسان هستن، حدس میزنم اشتباه خوندید.
    احیانا ننوشته پس از گذشت یک هفته از تاریخ نامه؟
    یک ماه نمیتونه باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golddante نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون از پاسختون
    دوستمون حق دارند من نوشتم مقاله سابمیت بشه. معلومه که سابمیت نمره نداره اشتباه نوشتم اونقدر فکرم درگیر شده.
    منظورم اکسپت مقاله بود که آیا نمرش به اندازه چاپش هست یا واستم چاپ بشه بعد اقدام کنم؟
    بازم ممنون از دوستان
    سلام دوست عزیز
    ببخشید من رو و حلالم کنید اگر احیانا در کلامم تندی احساس کردید. منم گاهی برای اطمینان سوالاتی میکنم که ممکنه با منم همینطور برخورد شه. مقالاتی که اکسپت میشن همون امتیاز مقاله چاپ شده رو دارن. فقط موقع اخذ گواهی پذیرش از ژورنال بخواهید اسم همه نویسنده ها رو قید کنن. ان شاالله که موفق باشید و حتما پیگیر باشید. گاهی ممکنه طول بکشه تا حایز شرایط بشید اما مصر باشید و رزومه تان را پر کنید. البته اگر الان دانشجوی دکترایید برای جایزه دانشجویی میتونید اقدام کنید که حد نصاب امتیازش بالاست.

Junior Member

سلام
    نه متاسفانه نوشته یک ماه.
    لطفا اگه کسی اطلاعی داره که زودتر پیدن یا نه بهم بگه.واقعا ممنون میشم.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام
    بچه ها اگه در حین انجام پروژه جایگزین باشیم و جواب اپلای خارج از کشور بیاد میتونیم بریم و از کشور خارج بشیم؟ بعد تکلیف این پروژه چی میشه؟ میشه رفت اونور و همزمان پروژه رو هم جلو برد و تموم کرد؟
    بعد یه سوال دیگه .. اگر توسط بنیاد نخبه حساب بشیم باید سریع بعدش بریم پروژه تعریف کنیم؟ نمیشه گذاشت چندماه بعدش کاراش رو ادامه داد؟ من 4 5 ماهی فرصت دارم تا اتمام معافیت تحصیلیم. به نظرتون چه زمانی بهتره این فرایند رو شروع کنم؟ همین الان یا صبر کنم وقتی دفترچه رو فرستادم؟ (فکر میکنم واجد شرایط نخبگی هستم البته)

Junior Member

سلام
    دوستان امروز برای من نظام وظیفه تخصصی باز شد، با توجه به اینکه اول اسفند باید برم آموزشی (هنوز معلوم نیست کجا) کسی میدونه روال کاریم به چه صورت میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Brandon نمایش پست ها
    سلام
    دوستان امروز برای من نظام وظیفه تخصصی باز شد، با توجه به اینکه اول اسفند باید برم آموزشی (هنوز معلوم نیست کجا) کسی میدونه روال کاریم به چه صورت میشه؟
    ابتدا یه درخواست تمدید بدید که عقب بیفته اعزامتون و بعد از صدور نامه به ب ن ن م اونجا مراجعه کنید تا اسمتون رو برای آموزشی تیر یا دی سال آینده ثبت کنن

Junior Member

سلام دوستان، ممنون میشم اگر کسی به متن فرم ""موافقت استاد(ان) راهنما و موسسة علمي براي بهره‌مندي از تسهيلات نظام‌وظيفة تخصصي"" برای دانشجوی دکتری دسترسی دارد، آن را برای من ارسال کنه یا اینکه از ان یه عکس بگیرها.
    [############]
    با تشکر
    ویرایش توسط darklord : May 2nd, 2017 در ساعت 04:22 PM دلیل: حذق ایمیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_k_amin نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروژه جایگزین خدمت داشتم. الان تمام شده نامه ام رو هم زدن به بنیاد نیروهای مسلح که تمام شده. الآن من باید چه مراحلی رو طی کنم؟ چه مدارکی لازمه؟ آیا باید دفاع کنم؟
    من شهرستاتی هستم و امکان رفت و آمد ندارم. خدا خیر بده اگر کسی می دونه کمکم کنه یا اینکه اگر تهران هستید و بنیاد می روید برای من هم سوال بپرسید.
    این ایمیلمه
    [#############]
    اگر سوالی دارید که من می تونم کمکتون کنم هم بپرسید در خدمتم. البته اطلاعات من مال دو سال پیشه که پذیرش شدم
    خدا خیرتون بده
    ممنون
    تو بنیاد که لازم نیست دفاع بکنید فقط باید پایان نامه صحافی شده و سی دی حاوی پایان نامه رو ببرید بنیاد البته اگه سازمان به کارگیرنده شما خودش نفرستاده باشه! ( حتما میدونید که پایان نامه فرمت خاصی داره که باید رعایت شه و سی دی هم باید حاوی اطلاعات خاصی باشه). ضمنا مدارک زیر رو باید حتما به بنیاد تحویل بدید: کپی شناسنامه تمام صفخات و کارت ملی. کپی یه مدرک برای گروه خونی (مثل کپی گواهینامه رانندگی). شش قطعه عکس با لباس درجه دار. کپی آخرین مدرک تحصیلی. مدارک دوره آموزشی. یه فرم هم هست که اونجا باید پر کنید بعد از اون کار شما تو بنیاد تموم میشه و باید منتظر باشید تا کارت پایان خدمت بیاد به آدرستون. البته گفتن حداقل سه ماه طول میکشه!!!
    ویرایش توسط darklord : May 2nd, 2017 در ساعت 04:22 PM دلیل: جذف ایمیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mjnarak نمایش پست ها
    نه هیچ منافاتی نداره.
    دوست عزیز ممنون برای پاسخ شما
    آخه من شنیده بودم نباید برورسیه هسات علمی برای دانشگاه باشیم، ولی گفتم شاید برای دانشگاه آزاد مشکل نداره و دولتی مشگل داره.
    شما از این مسئله مطمئن هستید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)