صفحه 1072 از 1402 نخستنخست ... 72572972102210621063106410651066106710681069107010711072107310741075107610771078107910801081108211221172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,711 تا 10,720 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    به نظرم بهتره 50 صفحه قبلی رو یه مروری بکنین چون تجربیات متفاوتی مطرح شده
    مرسی
    فکر میکنم الان نسبت به چند ماه پیش درخواستها برای بنیاد یکم کمتر شده گوش شیطون کر البته
    چند وقت پیش بچه ها میگفتن دو ماه یا یک ماه و نیم طول میکشه تا نقص پرونده بخوره یا تایید بشه الان میگن حدود 10 روز انجام میشه. این حرف من درسته به نظرتون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    مرسی
    فکر میکنم الان نسبت به چند ماه پیش درخواستها برای بنیاد یکم کمتر شده گوش شیطون کر البته
    چند وقت پیش بچه ها میگفتن دو ماه یا یک ماه و نیم طول میکشه تا نقص پرونده بخوره یا تایید بشه الان میگن حدود 10 روز انجام میشه. این حرف من درسته به نظرتون؟
    منم همینطور فکر میکنم. کل پروسه ثبت درخواست تا پاسخ نهایی برای من 17 روز شد در حالی که طبق تجربیات سایر دوستان فکر میکردم دو ماهی طول بکشه

نقل قول نوشته اصلی توسط A_karimyan نمایش پست ها
    سلام دوستان، ممنون میشم اگر کسی به متن فرم ""موافقت استاد(ان) راهنما و موسسة علمي براي بهره‌مندي از تسهيلات نظام‌وظيفة تخصصي"" برای دانشجوی دکتری دسترسی دارد، آن را برای من ارسال کنه یا اینکه از ان یه عکس بگیرها.
    a.karimyan.iust@gmail.com
    با تشکر
    در موقع لزوم خود سامانه آخرین فایل رو برای پر کردن در اختیار متقاضی قرار میده. این فایلیه که من دارم و امیدوارم به دردتون بخوره.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

خیلی ممنون از جوابتون. ببخشید این برگه رو چه زمانی باید تحویل داد؟

Junior Member

منظور از اینکه میگن کتاب چاپ شده باید غیر درسی باشد چیه؟در صورتی که کتاب در دوران دانشجویی چاپ شود امتیازی شامل آن میشود یا حتما باید در دوران فارغ التحصیلی چاپ شود؟

من در صفحه 1059 یه یک مطلب برخوردم که دوستی گفته بودند: یکی از تسهیلات وِیژه ی بنیاد به سربازان نخبه، دادن یک گواهیه که یجورایی در حکم کارت پایان خدمته! "اما یک شرط داره و اون اینه که شما دوره ی آموزشی نخبگان رو در مرکز آموزش نخبگان گذرونده باشید و نامه اتمام آموزش شما به ستاد کل ارسال شده باشه. با فرض صادق بودن این شرط برای شما، میتونید به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه کنید و درخواست بدید."
    یعنی اگه یه بنده خدایی قبلا آموزشی رو بصورت عادی رفته باشه و بهر دلیلی از خدمتش مونده باشه و حالابصورت سرباز نخبه تغییر وضعیت پیدا کنه، بهش این گواهیو نمیدن، چون آموزشی رو تو مرکز آموزش نخبگان نگذرونده!؟ امیدوارم این قضیه صحت نداشته باشه، چون هرچی فکر میکنم منطقی پشت این قضیه نمیبینم! مگه تو آموزشی نخبگان چه گلی بسر ادم میزنن که به امثال من که اموزشیمونو بصورت عادی گذروندیم یه همچین گواهی رو ندن!؟

Junior Member

سلام دوستان
    اگر مدارکی که بارگذاری کردیم تو سیستم ثریا همشون به حالت ذره بین در اومده باشه و اون مداد برداشته شده باشه، آیا ممکنه باز هم نقص پرونده بخوریم؟
    البته ترم هایی که امتیاز نداشته و من بارگذاری کرده بودم که هنوز مداد داره. مثل گواهی پذیرش استعداد درخشان دکتری که هیچ تاثیری تو امتیازم نداره و فکر میکنم اصلا بررسیش هم نمیکنن که بخوان نقص پرونده بزنن واسش.
    ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر مدارکی که بارگذاری کردیم تو سیستم ثریا همشون به حالت ذره بین در اومده باشه و اون مداد برداشته شده باشه، آیا ممکنه باز هم نقص پرونده بخوریم؟
    البته ترم هایی که امتیاز نداشته و من بارگذاری کرده بودم که هنوز مداد داره. مثل گواهی پذیرش استعداد درخشان دکتری که هیچ تاثیری تو امتیازم نداره و فکر میکنم اصلا بررسیش هم نمیکنن که بخوان نقص پرونده بزنن واسش.
    ممنون از شما
    امکانش کمه این اتفاق بیفته

نقل قول نوشته اصلی توسط A_karimyan نمایش پست ها
    منظور از اینکه میگن کتاب چاپ شده باید غیر درسی باشد چیه؟در صورتی که کتاب در دوران دانشجویی چاپ شود امتیازی شامل آن میشود یا حتما باید در دوران فارغ التحصیلی چاپ شود؟
    کتاب باید، غیر کمک درسی باشه (یعنی مثلاً حل‌المسائل! نباشه). طبق آیین‌نامه باید در دوران دانش‌آموختگی منتشر شده باشه.
    Sure, things will go well, I believe

سلام. دوستان مقاله علمی پژوهشی داخلی امتیازش با مقاله ای اس ای چقدر فرق میکنه؟

من شرایطم طوریه که هم میتونم 6 تا مقاله فارسی بنویسم، هم میتونم 2 تا مقاله ای اس ای بنویسم. منتهی این ای اس ای زمان بره و منو 6 ماه ممکنه عقب بندازه. به نظرتون برای پروژه و قبولی در ب م ن، برم دنبال مقاله فارسی یا یکم سختی بکشم و برم دنبال انگلیسی؟ امتیاز فارسی چقدر از انگلیسی کمتره؟ در کدام حالت میتونم مطمئن بشم که تقریبا دیگه میتونم پروژه بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)