صفحه 1077 از 1402 نخستنخست ... 77577977102710671068106910701071107210731074107510761077107810791080108110821083108410851086108711271177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,761 تا 10,770 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    یک سوال داشتم
    من دانشجوی دکتری هستم و می خوام در سامانه ثبت نام کنم
    به عنوان مدارک آموزشی دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد باید مدرک موقت رو بزارم. اما خب همه میدونید که دانشگاه این مدارک رو موقع ثبت نام تحویل میگیره و دیگه پس نمیده. من هم بی تجربگی کردم و قبلش ازشون اسکن نگرفتم.
    حالا سوالم اینه در سامانه باید حتما اسکن اصل مدارک رو گذاشت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1671 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال داشتم
    من دانشجوی دکتری هستم و می خوام در سامانه ثبت نام کنم
    به عنوان مدارک آموزشی دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد باید مدرک موقت رو بزارم. اما خب همه میدونید که دانشگاه این مدارک رو موقع ثبت نام تحویل میگیره و دیگه پس نمیده. من هم بی تجربگی کردم و قبلش ازشون اسکن نگرفتم.
    حالا سوالم اینه در سامانه باید حتما اسکن اصل مدارک رو گذاشت؟
    نه تنها باید اسکنشو داشته باشین بلکه توی مرحله برابر اصل کردن خود مدرک رو هم نشون بدین بهشون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ece

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    دوستان در سیستم ثریا من، در حال حاضر یک درخواست وجود داره (که هنوز شروع نکردم) به اون درخواست تسهیلات دانش‌آموختگان برتر هستش.

برای نظام وظیفه هم باید همین رو آغاز کنم؟
    به نظرمن نیازی نیست. کسیکه عضوبنیادنخبگان میشه راحت میتونه ازتسهیلات نظام وظیفه استفاده کنه. اما برای سایر تسهیلات (مثلا وام مسکن و ماشین، کمک هزینه تحصیلی و ...)بایددرخواست بدید دوباره(درخواست تسهیلات دانش آموختگان برتر، همون درخواستی که شما اشاره کردید). سال 93 میگفتن اگر با هر کدام از مدارک کارشناسی، ارشد و دکترا درخواست بدید باید به ترتیب امتیازهای 15 ، 20 ، 35 روکسب کرده باشید. نحوه امتیاز دهیش هم تو سامانه مشخص بود. الان نمیدونم به چه صورتیه. یادمه یه بار از اخبار شبکه یک شنیدم که وام مسکنش 100 میلیون 20ساله بود (از 80 به 100 اضافه شد اون موقع). همچنین شرکت در استخدامی بدون آزمون ورودی، بدون پرداخت هزینه استخدامی و ...از سایر مزایا میباشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    نه تنها باید اسکنشو داشته باشین بلکه توی مرحله برابر اصل کردن خود مدرک رو هم نشون بدین بهشون
    ممنون از پاسختون
    ولی این با عقل جور در نمیاد
    چون حتی اگر مدارک فارغ التحصیلی موقت کارشناسی و کارشناسی ارشد رو از قبل اسکن هم کرده باشین و توی سامانه بارگذاری کنید نمیتوان اصلشون رو توی مرحله برابر اصل کردن ارائه داد. به خاطر اینکه موقع ثبت نام دانشجویان دکتری این مدارک رو از دانشجو تحویل می گیرن و تا موقع فارغ التحصیلی تحویل نمیدن
    بنابراین یک دانشجوی دکتری که سربازی نرفته مدارک موقت کارشناسی و کارشناسی ارشدش رو تا پایان دکتری در اختیار نداره که بخواد در مرحله برابر اصل کردن ارائه بده
    این یک تناقض هست
    پس باید چیکار کرد؟
    راه حلی وجود داره؟

Junior Member

با سلام و احترام عزیزان

با سپاس از همه دوستانی که با صبر و حوصله پاسخ می دهند و تجربیات خودشون را در اختیار قرار می دهند.
    بنده سه تا سوال داشتم ممنون میشم که پاسخ بدهید.
    1- بنده الان یک پروژه ی کسری خدمت گرفتم و هنوز دفاع نکردم و تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شدم در مقطع ارشد و تقریبا با شواهدی که هست می تونم شانسم رو برای گرفتن پروژه ی جایگزین خدمت امتحان کنم. می خوااستم بدونم که ابتدا باید پروژه ی کسری خدمتم رو لغو کنم بعد درخواست بدم به بنیاد ملی نخبگان یا نه درخواست رو بدهم بعد از قبولی پروژه کسری خدمت رو لغو کنم و پروژه ی بنیاد رو بگیرم؟
    2- آیا می شود همین پروژه کسری خدمت رو تبدیل به پروژه جایگزین خدمت کرد؟
    3- آیا معرفی نامه یا همان recommendation از اساتید راهنما و مشاور برای دانشجویان فارغ التخصیل کارشناسی ارشد باید آپلود کنیم در سامانه ثریا ؟ اگر بله، فرمت این معرفی نامه را می شود ارسال کنید تا دانلود کنیم یا اگر لینکش هست لطفا ارسال کنید تا بقیه هم استفاده کنند.

با سپاس از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1671 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    ولی این با عقل جور در نمیاد
    چون حتی اگر مدارک فارغ التحصیلی موقت کارشناسی و کارشناسی ارشد رو از قبل اسکن هم کرده باشین و توی سامانه بارگذاری کنید نمیتوان اصلشون رو توی مرحله برابر اصل کردن ارائه داد. به خاطر اینکه موقع ثبت نام دانشجویان دکتری این مدارک رو از دانشجو تحویل می گیرن و تا موقع فارغ التحصیلی تحویل نمیدن
    بنابراین یک دانشجوی دکتری که سربازی نرفته مدارک موقت کارشناسی و کارشناسی ارشدش رو تا پایان دکتری در اختیار نداره که بخواد در مرحله برابر اصل کردن ارائه بده
    این یک تناقض هست
    پس باید چیکار کرد؟
    راه حلی وجود داره؟
    تا جایی که میدونم اون نامه ای که دانشگاه به منزله گواهی موقت کارشناسی یا ارشد صادر میکنه رو شما نباید اصلا تحویل دانشگاه بدید، چون اصلا خطابش به نظام وظیفه هست. خود من هم مدرک کارشناسیم رو تحویل ندادم برای ارشد، برید برای گرفتنش اقدام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal123 نمایش پست ها
    با سلام و احترام عزیزان

با سپاس از همه دوستانی که با صبر و حوصله پاسخ می دهند و تجربیات خودشون را در اختیار قرار می دهند.
    بنده سه تا سوال داشتم ممنون میشم که پاسخ بدهید.
    1- بنده الان یک پروژه ی کسری خدمت گرفتم و هنوز دفاع نکردم و تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شدم در مقطع ارشد و تقریبا با شواهدی که هست می تونم شانسم رو برای گرفتن پروژه ی جایگزین خدمت امتحان کنم. می خوااستم بدونم که ابتدا باید پروژه ی کسری خدمتم رو لغو کنم بعد درخواست بدم به بنیاد ملی نخبگان یا نه درخواست رو بدهم بعد از قبولی پروژه کسری خدمت رو لغو کنم و پروژه ی بنیاد رو بگیرم؟
    2- آیا می شود همین پروژه کسری خدمت رو تبدیل به پروژه جایگزین خدمت کرد؟
    3- آیا معرفی نامه یا همان recommendation از اساتید راهنما و مشاور برای دانشجویان فارغ التخصیل کارشناسی ارشد باید آپلود کنیم در سامانه ثریا ؟ اگر بله، فرمت این معرفی نامه را می شود ارسال کنید تا دانلود کنیم یا اگر لینکش هست لطفا ارسال کنید تا بقیه هم استفاده کنند.

با سپاس از شما
    1- نیازی به لغو پروژه کسری خدمت نیست. قبل از این که نامه رو بنیاد نخبگان نیروهای مسلح برای پروژه خدمتتون صادر کنه، شما تکلیف کسریتون رو مشخص میکنید و به مقدار کسری کسب شده از زمان پروژه خدمتتون کم میشه
    2- اگر بخواین این کار رو انجام بدید، 14 ماه پروژه خدمتتون از صفر شروع میشه. یعنی از نظر بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اون پروژه کسری خدمتتون به طور کلی نادیده گرفته میشه
    3- نیازی به معرفی نامه نیست برای فارغ التحصیلای ارشد در حال حاضر

نقل قول نوشته اصلی توسط semko2014 نمایش پست ها
    همچنین شرکت در استخدامی بدون آزمون ورودی، بدون پرداخت هزینه استخدامی و ...از سایر مزایا میباشد.
    این رو کجا نوشته؟

Junior Member

سلام دوستان
    چند تا سوال داشتم.
    1- اگر در دوران دانشجوی دکتری بودن حائز شرایط تسهیلات نظام وظیفه نخبگان بشید و یک پروژه کسری بگیرید و این پروژه تا بعد از فارغ التحصیلی دکترا طول بکشه قابل قبول هست. چون شنیدم با تغییر مقطع باید درخواست مجدد داشته بشه. البته این جا تغییر مقطع نیست ولی خب مطمئن نیستم.
    2- اگر در حال انجام یک پروژه که از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح گرفته شده باشید (شرایط عادی نه جایگزین خدمت) و در حین انجام این پروژه حائز شرایط جایگزین خدمت بشید چه اتفاقی میفته؟ میشه پروژه ای که مشغول انجامش هستید رو به جای جایگزین خدمت بدید؟ فرآیندش چطور هست؟
    3- به بعضی از صنایع که مراجعه کردم برای گرفتن پروژه کسری میگن که مثلا اگر برات 12 ماه میزنیم باید 12 ماه طول بکشه یا نهایت یکی دو ماه کمتر . این قانون خودشون هست؟ برای همه صنایع هست؟

ممنونم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    برای بنده اس ام اسی اومد که یگانه خدمتم بنیاد نخبگانه و تاریخ اعزام اول اسفند، الان تکلیفه من چیه؟ اگه تو این تاریخ نرم خدمت آیا اضافه خدمت میخورم؟ لطفا بنده رو راهنمایی کنید.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)