صفحه 1080 از 1402 نخستنخست ... 80580980103010701071107210731074107510761077107810791080108110821083108410851086108710881089109011301180 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,791 تا 10,800 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2017 نمایش پست ها
    یعنی کسی که بیش از 4 ترمه ارشد گرفته نمیتونه از طرح نخبگان استفاده کنه؟! پس چرا چنین چیزی در آئین نامه نیومده!!
    ضمنا برای محاسبه امتیاز معدل عبارت مجموع سال ها در فرمول به کار رفته که یعنی تعداد ترم میتونه 4 ترم نباشه
    چرا، شما ده ترمه هم تموم کنید میتونین درخواست بدین منتها به امیتاز معدلتون یه ضریب اعمال میشه در نهایت.

ضمن اینکه دقت کنید که ارشد بدون کنکور به علت تعداد واحدهای بسیار بیشتر و رقبای بیشتر معقول هست که امتیاز بیشتری داشته باشه به نظرم، با این حال این که دکتری بدون کنکور هیچ امتیازی نداره عجیب هست.

شما اگه بیشتر از 4 ترم طول بکشه ارشد رو تموم کنید هم مشکلی برای استفاده از طرح نخبگان ندارید، فقط یه ضریب کمتر از 1 به امتیاز معدل ارشد ضرب میشه و باعث میشه که امتیازتون نسبت به 4 ترمه ها کمتر بشه
    فرمول محاسبه امتیاز: مجموع سال‌ها/سال‌هاي مجاز*50* (17/5 -ميانگين كل)

Junior Member

بله درسته. و در مورد این فرمول ظاهرا فقط تاثیر مثبت داره یعنی کسی که معدلش پایین هست از امتیازش کم نمیشه. ( استناد من صحبت بعضی از دوستان هست که صفحات قبل گفته بودن)

نقل قول نوشته اصلی توسط geniuses نمایش پست ها
    ورود بدون آزمون به مقطع دکتری تخصصی هیچ گونه امتیازی نداره! تنها ورود بدون آزمون به مقطع ارشد امتیاز داره که از این نظر باید به قانون گذارهای دفتر نظارت و برنامه ریزی ب م ن تبریک گفت!
    مسائل دیگه‌ای هم هست. برای مثال من که دانشگاه دولتی سطح یک کشور (پنج دانشگاه اول کشور) درس خواندم و با رتبه‌ی دورقمی وارد دانشگاه شدم، ضریب معدلم یک هست! یعنی برابر با خیلی دانشگاه‌های دیگه. در حالیکه موقع انتخاب رشته‌ی ارشد، امکان رفتن به دانشگاه‌های دیگه رو هم داشتم (که ضریب بالاتر دارند) اما بنا به دلایلی نرفتم.
    Sure, things will go well, I believe

دوستان نگران ترم‌های بیشتر نباشید. قبلاً صحبت شده بود که ممکنه کسی که چهار ترمه درس رو تمام می‌کنه، امتیاز بیشتر بگیره که فهمیدیم چهار ترمه، ضریب امتیازش یک هست.
    در واقع اگر کسی سه ترمه ارشد رو تموم کنه (به هر دلیلی!) امتیاز بیشتری می‌گیره نسبت به کسی که چهار ترمه تموم کرده.
    حالا کسی که 5-6 ترمه تموم کرده باشه، یه مقدار امتیازش فقط کم‌تر میشه و تأثیر صفر-یک نداره.
    Sure, things will go well, I believe

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    چندتا سوال داشتم و ممنون می شوم که اکر کسی لطف کنه و راهنمایی ام کنه
    1- بنده دانشجوی ارشد ترم آخر هستم و حدود دو ماه بعد دفاع می کنم
    آیا باید اول فارغ التحصیل بشم و بعد در تسهیلات نظام وظیفه نخبگان ثبت نام کنم؟
    2- به نظر شما من امتیاز لازم رو برای تسهیلات نظام وظیفه با توجه به رزومه زیر کسب می کنم؟
    معدل کارشناسی دانشگاه دولتی زنجان:18/00
    معدل ارشد دانشگاه اردبیل: 18/10
    اخذ جایزه تحصیلی برای یک سال در دوره ارشد
    ورود بدون کنکور در کارشناسی ارشد
    یک مقاله ISI بدون ضریب تاثیر از مجله مورد تایید بنیاد
    یک کتاب در دوره دانش آموختگی
    یک مقاله علمی و پژوهشی داخلی
    عضویت انجمن تخصصی به مدت شش ماه بصورت پیوسته
    3- در سامانه ثریا برای من فقط در قسمت پایین (درخواست ها) فقط گزینه درخواست دریافت جایزه تحصیلی و بررسی پرونده برای جایزه تحصیلی فعاله چطور می تونم در این قسمت تسهیلات نظام وظیفه رو وارد کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط pesareshab نمایش پست ها
    سلام
    برای من امروز چنین پیامی امد: یگانه خدمتم بنیاد نخبگانه و تاریخ اعزام اول اسفند
    بدنبالش رفتم و برگه اعزامو گرفتم...واقعا شوکم الان،اصلا نمیخام برم تو 1/12
    خودشون گفتن دو ما قبل از زمانی که میخای بری آموزشی، بیا ثبت نام کن ، مگه فقط تیر و دی نیست...الان تکلیف چیست؟
    من فردا میخام برم ستاد کل نخبگان نیروهای مسلح،ببینم قضیه چیه

دوستان اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه لطفا

سلام دوست عزیز، این پیام رو من هم به تازگی دریافت کردم. می خواستم بدونم شما تونستید از ستاد کل نخبگان نیروهای مسلح این قضیه را پیگیری کنید و اینکه نتیجه چی شد؟
    آیا لازم هست اقدامی در این خصوص انجام بدهیم؟
    با تشکر

Junior Member

با سلام
    عزیزان دو سوال داشتم
    1. تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط می توان دو پروژه از ارگان های نظامی گرفت حالا اگر دو پروژه بگیریم و بعدا مشمول طرح نخبگی و جایگزین خدمت شویم آیا به ما پروژه نخبگی تعریف می شود و یا چون قبلا دو پروژه انجام داده ام دیگر به ما پروژه نمیدن؟
    2. اگر در حین انجام دومین پروژه کسری از ارگان های نظامی مشمول نخبگی شویم آیا باید اول پروژه دوم رو تموم کرد و بعد طرح جایگزین خدمت گرفت یا همان پروژه دوم رو به عنوان پروژه جایگزین خدمت قبول می کنند؟
    در این حالت می توانیم از انجام پروژه دوم انصراف دهیم؟
    عزیزان اگر می تونند جواب بدن کمک بزرگی می کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط bbmmttaa نمایش پست ها
    با سلام
    عزیزان دو سوال داشتم
    1. تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط می توان دو پروژه از ارگان های نظامی گرفت حالا اگر دو پروژه بگیریم و بعدا مشمول طرح نخبگی و جایگزین خدمت شویم آیا به ما پروژه نخبگی تعریف می شود و یا چون قبلا دو پروژه انجام داده ام دیگر به ما پروژه نمیدن؟
    2. اگر در حین انجام دومین پروژه کسری از ارگان های نظامی مشمول نخبگی شویم آیا باید اول پروژه دوم رو تموم کرد و بعد طرح جایگزین خدمت گرفت یا همان پروژه دوم رو به عنوان پروژه جایگزین خدمت قبول می کنند؟
    در این حالت می توانیم از انجام پروژه دوم انصراف دهیم؟
    عزیزان اگر می تونند جواب بدن کمک بزرگی می کنند.
    1- هر چقدر کسری گرفته باشید از 14 ماه کم میشه و هرچقدر باقی بمونه پروژه جدید تعریف میشه. اون سقف دو پروژه مربوط به پروژه های کسری هست.
    2- اگر در شرف اتمام پروژه هستید فکر کنم بهتره ازون دفاع کنید تا به احتمال زیاد کل 14 ماهتون پوشش داده بشه، اونطور که من پرسیدم از جایی که کسری گرفتم نمیشه پروژه کسری رو وسط کار تبدیلش کنن به پروژه جایگزین، گویا اول باید انصراف بدید از کسری دوم، بعد مشخص بشه چقدر کسری دارید در کل و در نهایت پروژه جایگزین تعریف کنید که قاعدتا میتونه همون پروژه کسری دومتون باشه
    در کل بهتره اینجور سوال ها رو از خود ب ن ن م پیگیری کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط bbmmttaa نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    چندتا سوال داشتم و ممنون می شوم که اکر کسی لطف کنه و راهنمایی ام کنه
    1- بنده دانشجوی ارشد ترم آخر هستم و حدود دو ماه بعد دفاع می کنم
    آیا باید اول فارغ التحصیل بشم و بعد در تسهیلات نظام وظیفه نخبگان ثبت نام کنم؟
    2- به نظر شما من امتیاز لازم رو برای تسهیلات نظام وظیفه با توجه به رزومه زیر کسب می کنم؟
    معدل کارشناسی دانشگاه دولتی زنجان:18/00
    معدل ارشد دانشگاه اردبیل: 18/10
    اخذ جایزه تحصیلی برای یک سال در دوره ارشد
    ورود بدون کنکور در کارشناسی ارشد
    یک مقاله ISI بدون ضریب تاثیر از مجله مورد تایید بنیاد
    یک کتاب در دوره دانش آموختگی
    یک مقاله علمی و پژوهشی داخلی
    عضویت انجمن تخصصی به مدت شش ماه بصورت پیوسته
    3- در سامانه ثریا برای من فقط در قسمت پایین (درخواست ها) فقط گزینه درخواست دریافت جایزه تحصیلی و بررسی پرونده برای جایزه تحصیلی فعاله چطور می تونم در این قسمت تسهیلات نظام وظیفه رو وارد کنم
    شانس پذیرشتون خوب هست انشالله.
    تا زمانی که مدرک کارشناسی ارشدتونو دریافت نکنید و وارد ثریا نکنید فکر میکنم تسهیلات نظام وظیفه براتون باز نمیشه چون این امکان مربوط به دانش آموختگان هست نه دانشجویان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)