صفحه 1090 از 1402 نخستنخست ... 90590990104010801081108210831084108510861087108810891090109110921093109410951096109710981099110011401190 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,891 تا 10,900 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان برای مقاله پذیرفته شده که هنوز چاپ نشده چه مدارکی در سامانه ثریا باید ارائه شود؟

Junior Member

سلام
    دوستان کسی از وزارت نیرو پروژه گرفته؟ شرایط کاریش چطوریه؟ حقوق هم میدن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. کسی از امتیاز بندی شرکت دانش بنیان اطلاع داره؟ مثلا اگه درامد سالانه تا 300 میلیون باشه چقدر امتیاز میدن و به همین ترتیب یه چیزی باشه که بدونیم با درامد شرکت چند امتیاز عایدمون میشه؟ در سایت نخبگان نوشتن از صفر تا 60 امتیاز، ولی خب این رنج خیلی گسترده هست و میتونه هر امتیازی باشه که دقیق من ندیدم جایی بنویسن و امتیاز بندی کنن. شما میدونین؟
    به ازای هر 500 میلیون درآمد سالانه شرکت، 10 امتیاز به شما تعلق میگیره

Junior Member

سلام دوستان؛
    من اواخر بهمن بنیاد پذیرش گرفتم و برام اومده ک باید از 20 اسفند به بعد به ستاد کل مراجعه کنم. از طرفی هم اول اسفند اعزام بودم که دارم آموزشی رو میگذرونم و الان هم ک پست میذارم، مرخصی هستم. با توجه به اینکه من باید از 20 اسفند ستاد کل برم، اگه نتونم تو اون تاریخ از پادگان مرخصی بگیرم، چه اتفاقی میافته؟ آیا میتونم مثلا اول اردیبهشت مراجعه کنم؟ اگه دیرتر مراجعه کنم، یگان نمیافتم؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه یا تجربه داره، راهنمایی کنه.

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benglish نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    من اواخر بهمن بنیاد پذیرش گرفتم و برام اومده ک باید از 20 اسفند به بعد به ستاد کل مراجعه کنم. از طرفی هم اول اسفند اعزام بودم که دارم آموزشی رو میگذرونم و الان هم ک پست میذارم، مرخصی هستم. با توجه به اینکه من باید از 20 اسفند ستاد کل برم، اگه نتونم تو اون تاریخ از پادگان مرخصی بگیرم، چه اتفاقی میافته؟ آیا میتونم مثلا اول اردیبهشت مراجعه کنم؟ اگه دیرتر مراجعه کنم، یگان نمیافتم؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه یا تجربه داره، راهنمایی کنه.

با تشکر
    شما این آموزشی که الان داری میری آموزشی نخبگانه یا خودت دفترچه پست کردی و حالت عادی داره?

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shrshrshr نمایش پست ها
    شما این آموزشی که الان داری میری آموزشی نخبگانه یا خودت دفترچه پست کردی و حالت عادی داره?
    آموزشی عادی هستم من

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا اگر کسی تجربه ی گرفتن طرح جایگزین با دانشگاه علوم پزشکی ارتش را داره به این سوال پاسخ دهد:
    آیا امکان دارد پس از تصویب طرح در دانشگاه، طرح در جهاد خود کفایی آجا پذیرفته نشود یا هر طرحی را که دانشگاه تصویب و تایید کرده باشد آن ها هم تایید می کنند و شروع به کار می زنند؟ این سوال را به این دلیل می پرسم که مسئول نخبگان دانشگاه می گفت ممکن است به دلایلی طرح در جهاد خودکفایی آجا تایید نشود. در ضمن چند روز بعد از بردن نامه به جهاد خودکفایی به ب ن ن م نامه می زنند و چطوری باید مطمئن شویم که نامه زدند؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط benglish نمایش پست ها
    آموزشی عادی هستم من
    شما وقتی قبل از اعزام از بنیاد نامه داری دیگه نباید آموزشی عادی میرفتی. باید همون نامه بنیاد رو که اواخر بهمن گرفتی میبردی نظام وظیفه تا اعزام اول اسفندت لغو میشد. چون آموزشی نخبگان با عادی فرق داره. به نظرم الان باید سریع تسویه کنی بیای بیرون و بیستم بری ستاد باسه شروع آموزشی نخبگان. من میگم الان برو از ستاد سوال کن و موارد رو توضیح بده. یعنی شما همزمان هم دفترچه عادی پست کردی و هم پروسه سرباز نخبگی رو پیش گرفتی!!! درست میگم? اگه اینه که دو ماه باید آموزشی بری بعدم میفتی یگان. سریع جلوشو بگیر. از پادگان فعلیت هم سوال نکن چون هیچی سر در نمیارن. نگران هم نباش اگه الان اقدام کنی یگان نمیفتی.
    ویرایش توسط shrshrshr : February 24th, 2017 در ساعت 01:03 PM

Junior Member

دوست عزیز 20 ام چه خبره دقیقا؟! برای چی باید رفت ستاد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shrshrshr نمایش پست ها
    شما وقتی قبل از اعزام از بنیاد نامه داری دیگه نباید آموزشی عادی میرفتی. باید همون نامه بنیاد رو که اواخر بهمن گرفتی میبردی نظام وظیفه تا اعزام اول اسفندت لغو میشد. چون آموزشی نخبگان با عادی فرق داره. به نظرم الان باید سریع تسویه کنی بیای بیرون و بیستم بری ستاد باسه شروع آموزشی نخبگان. من میگم الان برو از ستاد سوال کن و موارد رو توضیح بده. یعنی شما همزمان هم دفترچه عادی پست کردی و هم پروسه سرباز نخبگی رو پیش گرفتی!!! درست میگم? اگه اینه که دو ماه باید آموزشی بری بعدم میفتی یگان. سریع جلوشو بگیر. از پادگان فعلیت هم سوال نکن چون هیچی سر در نمیارن. نگران هم نباش اگه الان اقدام کنی یگان نمیفتی.
    شما مطمئن هستی از اینکه باید حتما آموزشی رو بصورت نخبگی طی کنم؟ من جایی تو فروم ندیدم کسی چنین چیزی گفته باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)