صفحه 1093 از 1402 نخستنخست ... 93593993104310831084108510861087108810891090109110921093109410951096109710981099110011011102110311431193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,921 تا 10,930 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م

سلام.
    دوستان برای انتشار کتاب، یک قید «ناشر معتبر» وجود داره. منظور از این ناشر معتبر کسی میدونه چیه؟
    Sure, things will go well, I believe

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmi نمایش پست ها
    به نام خدا

با سلام

دوستان یک سوال داشتم از کسانی که آموزشی تیر ماه شرکت کردن، لطفا راهنمایی بفرمایید:

1-مدت آموزشی از 1 تیر تا چه تاریخی است دقیقا؟
    2- با توجه به تقارن تیر با ماه رمضان، تاریخ آموزشی کمتر می شود؟
    3- روز اول تیر که مراجعه کردیم پادگان، چند روز بعد میگن بیایید برای شروع؟
    4- آیا در آموزشی مرخصی هم می دهند؟

با تشکر
    با سلام خدمت دوستان
    جوانمردی هست جواب سوالمو بده؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    جوانمردی هست جواب سوالمو بده؟
    ۱- شش هفته. البته بستگی به اینکه روز چهلم به بعد چه روزی تو هفته باشه و چقدر التماس کنین بهشون ممکنه دو سه روزی کمتر بشه
    ۲-خیر. سال قبل تقریبا نصف ماه رمضان توی آموزشی بود.
    ۳-باز هم بستگی داره چندشنبه باشه و اینکه همون اولش ببرن قم. احتمالا یک روز مرخصی بدن.
    ۴-بعد از زمان کلاس‌ها به شرطی که نگهبانی و این ها نداشته باشین اجازه میدن ولی مرخصی کل روز رو سخت میدن باید خیلی اصرار کنین و دلیل موجه بیارین.

Junior Member

دوستان کسی اطلاع داره نخبگان ستاد کل از چندم فروردین فعال میشه؟ اگه تشریف میبرید اونجا خواهشا بپرسید شماره ها رو که پاسخ نمیدن. مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salam123 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره نخبگان ستاد کل از چندم فروردین فعال میشه؟ اگه تشریف میبرید اونجا خواهشا بپرسید شماره ها رو که پاسخ نمیدن. مرسی
    احتمالا از 14ام ، تاریخ دفاع ها رو که اینجوری میدادن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من وضعیتم تو سایت ثریا شده "اطلاع رسانی برابر اصل کردن مدارک" .
    چهار تا از مقالات کنفرانسیم و بی دلیل نقص پرونده زدن چند روز پیش... من لینکش رو گذاشته بودم گفته بودن باید سی دی یا کتابچه هم باشه! منم واسه اینکه فرایندش طولانی نشه هر چهارتاشو حذف کردم. جالب اینجاست که چهارتا دیگه از مقالاتم هم که قبلا در وضعیت تایید بود از حالت تایید خارج کردند!! نقص پرونده هم نزدن این بار! الان وضعیت اونا رو کسی از دوستان میدونه چی میشه؟!
    معنیش اینه که رد شدن؟ اخه هم عکس سی دی و محتویاتش ر گذاشته بودم .. هم لینک سایت سیویلیکا رو ... و هم گواهی ارائه به صورت سخنرانی . آخه دیگه چی میخاستن که تایید نشده! من تلفنی با یه نفر تو بنیاد نخبگان هم صحبت کردم (فکر کنم کشاورز بود اسمش و سرپرست کارشناسا بود) گفت منم نمیدونم!!!
    دوستانی که در خصوص وضعیت الان مقالات من اطلاعاتی دارن ممنون میشم راهنماییم کنن.
    مقالاتت رو حذف نکن بذار باشن، اگر در مرحله برابر اصل کردن مدارکی حضوری ببر اونجا خود مسئولش درستش میکنه. البته اگر مورد تاییدشون باشن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alidini نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان تو فرایند "چاپ نامه به ستاد کل نیروها" هستم. میخواستم بدونم این نامه ها رو خودشون ارسال میکنند یا باید خودمون بریم حضوری تحویل بگیریم؟
    همچنین آیا بنیاد نامه به نظام وظیفه هم میده؟؟؟
    ممنون
    نه ، نامه شما هنوز ثبت نشده مرحله بعدی میشه ارسال نامه که خودشون میفرستنش برای ستاد و شما باید بعد از یک ماه بری ستاد دنبال کنید. اگر هنوز اعزام نشدید باید برگه سبز هم در این مدت یک ماه بگیرید، اگر در حال خدمت که هیچ. خود ستاد براتون نامه هاتون رو میزنه.

Junior Member

با سلام

خیلی ممنون آقا رضا

دست خودمونه که انتخاب کنیم تیر ماه بریم یا دی ماه برای آموزشی؟شما کدومو پیشنهاد میکنین؟البته من برگ سبزمو گرفتم دادم ب ن ن م. گفتن برای تیر باید اردیبهشت برم حضوری ب ن ن م.
    یکی هم مگه کرج پادگان شهید مدرس نیس آموزشی تیر؟قم برای چیه؟!

ممنون از راهنماییتون.

Junior Member

با سلام

خیلی ممنون آقا رضا

دست خودمونه که انتخاب کنیم تیر ماه بریم یا دی ماه برای آموزشی؟شما کدومو پیشنهاد میکنین؟البته من برگ سبزمو گرفتم دادم ب ن ن م. گفتن برای تیر باید اردیبهشت برم حضوری ب ن ن م.
    یکی هم مگه کرج پادگان شهید مدرس نیس آموزشی تیر؟قم برای چیه؟!

ممنون از راهنماییتون.
    دست خودتون هست ولی ممکنه وقتی درخواست‌کننده برای یک دوره آموزشی کم باشه، به زور شما رو بفرستن. که البته تابستون متقاضی زیاد هست و ممکنه زود پر بشه ظرفیت آموزشی.
    تابستون فکر کنم بهتر باشه چون یه هفته اردوی قم میبرن که اونجا خبری از کارهای بدنی پادگان نیست.
    حدود یک هفته اردوی قم میبرن توی تابستون که آموزش عقیدتی سیاسی هست. صبح تا عصر با لباس نظامی میرین سر کلاس میشینین.

دوستان من یکشنبه میخوام برم ب ن ن م برای تحویل برگه سبز و شروع فرآیند تو سمت نیروهای مسلح، توصیه خاصی ندارید؟ میتونیم خودمون همون اول بریم پیش سرهنگ ح. آیا سرهنگ ه اگر پروژه کسری داشته باشیم همکاری میکنه در این زمینه؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)