صفحه 1094 از 1402 نخستنخست ... 94594994104410841085108610871088108910901091109210931094109510961097109810991100110111021103110411441194 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,931 تا 10,940 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م

سلام میشه بپرسید تو عید هستن یا نه؟
    از چندم میشه رفت؟
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    دوستان من یکشنبه میخوام برم ب ن ن م برای تحویل برگه سبز و شروع فرآیند تو سمت نیروهای مسلح، توصیه خاصی ندارید؟ میتونیم خودمون همون اول بریم پیش سرهنگ ح. آیا سرهنگ ه اگر پروژه کسری داشته باشیم همکاری میکنه در این زمینه؟ مرسی

سلام دوستان> من واسه خدمت از طریق بنیاد نخبگان اقدام کردم، الان تو مرحله چاپ نامه به نیروهای مسلح هستم. زنگ زدم گفتن ده روز کاری این مرحله طول میکشه بعدش شماره نامه بهت میدیم الان 8 روزش گذشته. از طرف دیگه من واسه امریه شرکت نفت اقدام کردم قبول شدم و گفتن مدارکتو بیار تهران واسه تاریخ اعزام شهریور. من دفترچه خدمت هم پست نکردم هنوز. امکانش هست از طریق طریق بنیاد معرفی بشم به شرکت نفت ؟؟؟ یا اینکه نیروهای مسلح خودش تعیین میکنه و پروژه میده؟؟ باید بین این دو تا رو با هم هماهنگ کنم یا قید یکیشو بزنم؟؟ و اینکه بعد از ده روز کاری که بنیاد میگه بهت شماره نامه میدیم من میتونم برم نیروهای مسلح یا هنوز مراحل دیگه ای دارم!!! دو ماه و نیمه درگیر این مراحلشم!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

سلام دوستان.
    من روز نهم اسفند با نخبگیم موافقت شد روز یازده اسفند رزومه ثبت کردم و الان ده روز گذشته هنوز شماره نامه نخوردم و در مرحله بررسی وضعیت توسط کارشناسانم. کسی میدونه کی جواب میدن و اینکه آیا کسی از دوستان هست که مثل من باشه ولی نامش قبل از ده روز چاپ شده باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadhosien نمایش پست ها
    سلام دوستان> من واسه خدمت از طریق بنیاد نخبگان اقدام کردم، الان تو مرحله چاپ نامه به نیروهای مسلح هستم. زنگ زدم گفتن ده روز کاری این مرحله طول میکشه بعدش شماره نامه بهت میدیم الان 8 روزش گذشته. از طرف دیگه من واسه امریه شرکت نفت اقدام کردم قبول شدم و گفتن مدارکتو بیار تهران واسه تاریخ اعزام شهریور. من دفترچه خدمت هم پست نکردم هنوز. امکانش هست از طریق طریق بنیاد معرفی بشم به شرکت نفت ؟؟؟ یا اینکه نیروهای مسلح خودش تعیین میکنه و پروژه میده؟؟ باید بین این دو تا رو با هم هماهنگ کنم یا قید یکیشو بزنم؟؟ و اینکه بعد از ده روز کاری که بنیاد میگه بهت شماره نامه میدیم من میتونم برم نیروهای مسلح یا هنوز مراحل دیگه ای دارم!!! دو ماه و نیمه درگیر این مراحلشم!!
    سلام داداش شما کدوم دانشگاه خوندی؟
    من هم امریه یکِ هشت امسال بودم شرکت نفت.
    آره شما میتونی بری نامت رو خطاب به شرکت نفت بزنی ولی نمیتونی هم امریه باشی هم نخبه.
    من خودم الآن گیر افتادم باید یه پروسه اضافه تر رو طی کنم و اول امریه‌ام رو لغو کنم بعد بهم نخبگیم رو بدن. البته اگه مثلا توی شرکتکسیو بشناسی که باهاش توافق کنی که یه پروژه سوری برات تعریف کنه و شما هم در ازاش براشون بعنوان نیروی امریه کار کنی، میتونی در عین حالی که نخبه هستی، امریه‌اتو هم از دست ندی ولی کلا خیلی دردسره و بنظرم قید امریه رو بزن.
    ظاهرا بعد از همین ده روز کذایی باید یه ماه دیگه هم وایستی بعد بری بنیاد نخبگان نیروهای مسلح.
    موفق باشی دوست عزیز.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alipphse نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من روز نهم اسفند با نخبگیم موافقت شد روز یازده اسفند رزومه ثبت کردم و الان ده روز گذشته هنوز شماره نامه نخوردم و در مرحله بررسی وضعیت توسط کارشناسانم. کسی میدونه کی جواب میدن و اینکه آیا کسی از دوستان هست که مثل من باشه ولی نامش قبل از ده روز چاپ شده باشه؟
    سلام
    من هم نه اسفند جوابم اومد و ده اسفند فرم رو فرستادم و تا الان خبری نشده :-( امیدوارم نندازن بعد عید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام. من یه پروژه کسری دارم از سامانه تلاشگران علم و فناوری (kasri.ihu.ac.ir). حدود یه هفته پیش داور به من اطلاع داد که لوح فشرده مربوط به پروژه تایید شده و برای انجام امور اداری ارسال شده است. سوالم اینه که پس از این مرحله، چه کار دیگه ای باید انجام داد؟ منظور از امور اداری چیه؟ مهمتر از همه اینکه چقدر طول میکشه تا کسری مربوط به این پروژه ثبت بشه؟ این کسری از طریق پلیس + 10 قابل دریافته یا باید به صورت مستقیم از دانشگاه یا بنیاد دریافت بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

دوستان سلام.
    پرونده من از 2 اسفند شده مقایسه امتیاز نظام وظیفه.....
    از دوستان کسی اطلاع داره این وضعیت متوسط چقدر طول میکشه تا جوابش بیاد؟
    مرسی

Junior Member

سلام
    از اوایل زمستون تا اواسط بهمن خوب بود و سریع جواب میدادن.
    بعضا پیش اومده بود که دو هفته ای هم جواب داده بودن اما متاسفانه الان باز زمانش رفته روی یک ماه و نیم و دو ماه
    رزومه یا امتیازتون رو میشه بگید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_52015 نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    پرونده من از 2 اسفند شده مقایسه امتیاز نظام وظیفه.....
    از دوستان کسی اطلاع داره این وضعیت متوسط چقدر طول میکشه تا جوابش بیاد؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

مرسی....
    فقط یه سوالی.... من 1 اردیبهشت تاریخ اعزامم هست... اگر تا اون موقع جوابش نیاد... تکلیف من چی میشه؟

راستش واسه امتیاز، از سامانه سوال، من پرسیدم اما گفتن توی این مرحله امتیازی مشخص نیست.

من معدل ارشدم 17.60 و 20 مقاله ISI دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    سلام
    از اوایل زمستون تا اواسط بهمن خوب بود و سریع جواب میدادن.
    بعضا پیش اومده بود که دو هفته ای هم جواب داده بودن اما متاسفانه الان باز زمانش رفته روی یک ماه و نیم و دو ماه
    رزومه یا امتیازتون رو میشه بگید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_52015 نمایش پست ها
    مرسی....
    فقط یه سوالی.... من 1 اردیبهشت تاریخ اعزامم هست... اگر تا اون موقع جوابش نیاد... تکلیف من چی میشه؟

راستش واسه امتیاز، از سامانه سوال، من پرسیدم اما گفتن توی این مرحله امتیازی مشخص نیست.

من معدل ارشدم 17.60 و 20 مقاله ISI دارم
    اگر تا اون موقع نیومد یه تمدید بزنین که اعزامتون بیفته تیر، بعدش هم انشالله برای اعزام تیر بنیاد اقدام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)