صفحه 1095 از 1402 نخستنخست ... 95595995104510851086108710881089109010911092109310941095109610971098109911001101110211031104110511451195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 10,941 تا 10,950 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان...
    امروز وضعیت من از مقایسه امتیاز شده .... تکمیل فرم اطلاعات نخبگی....
    این یعنی اوکی شده؟ یا باز هنوز معلوم نیست؟

مرسی

Junior Member

سلام
    برای من هم نظام وظیفه تخصصی باز شده و وضعیت الان در مرحله تکمیل فرم اطلاعات نخبگی قرار داره.
    منم معنیشو نمیدونم. الان باید اون فرم رو پر کنیم و آپلود کنیم. بعدش چی میشه؟
    الان ما قبول شدیم یا نه!!
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن ما دو نفر رو.

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_52015 نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    امروز وضعیت من از مقایسه امتیاز شده .... تکمیل فرم اطلاعات نخبگی....
    این یعنی اوکی شده؟ یا باز هنوز معلوم نیست؟

مرسی

بله، مبارکتون باشه، این یعنی که پذیرفته شدید، این فرم رو پر کنید و آپلود کنید بعد نزدیک ده روز زمان میبره تا شماره نامه رو بهتون بدن. شماره نامه رو هم که گرفتید بعد از یک ماه باید مراجعه کنید به ب ن ن م تا مراحل رو توی نیروهای مسلح پیگیری کنید.

Junior Member

ممنون دوست عزیر. شماره نامه رو از چه طریقی بهمون اعلام میکنن. همین سامانه ثریا؟ یا اینکه اسمس میدن؟
    برای من متاسفانه اسمس تغییر مراحل کار هم اصلا نمیاد. به خاطر همین مجبور بودم همش ثریا رو چک کنم!!
    بارم ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    بله، مبارکتون باشه، این یعنی که پذیرفته شدید، این فرم رو پر کنید و آپلود کنید بعد نزدیک ده روز زمان میبره تا شماره نامه رو بهتون بدن. شماره نامه رو هم که گرفتید بعد از یک ماه باید مراجعه کنید به ب ن ن م تا مراحل رو توی نیروهای مسلح پیگیری کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیر. شماره نامه رو از چه طریقی بهمون اعلام میکنن. همین سامانه ثریا؟ یا اینکه اسمس میدن؟
    برای من متاسفانه اسمس تغییر مراحل کار هم اصلا نمیاد. به خاطر همین مجبور بودم همش ثریا رو چک کنم!!
    بارم ممنون از شما
    توی سامانه ثریا بهتون اعلام میشه و یادتون باشه که اون صفحه اطلاعاتش بعد از تایید شما قابل نمایش نیست دیگه، اولین جایی که شماره و تاریخ نامه رو دیدید سریعاً یادداشت کنید و اون صفحه رو ذخیره کنید که بدونید چه مدارکی رو لازم دارید که ببرید.
    در مورد اسمس های سامانه ثریا هم من آخرش نفهمیدم روی چه حسابی هست. مراحل بی اهمیت رو با اسمس اعلام میکنن ولی مراحل مهم رو نه :دی

دوستان سلام
    برای من هم امروز درخواستم تایید شد و باید اطلاعاتم رو ارسال کنم، فقط مشکل اینه که نمیتونم فرم "کاربرگ اطلاعات فردی دانش آموخته برتر" که لینک دانلودش تو سامانه هست رو دانلود کنم، چجوری باید این مشکل رو حل کنم؟ اگر کسی از دوستان این فرم رو داره لطفا به اشتراک بزارید، ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام....
    آقا ممنون بابت توضیحات...
    من فرم رو پر کردم و آپلود کردم.... وضعیت ما شده " مشاهده امتیاز (بنیاد)" این اوکیه؟

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    توی سامانه ثریا بهتون اعلام میشه و یادتون باشه که اون صفحه اطلاعاتش بعد از تایید شما قابل نمایش نیست دیگه، اولین جایی که شماره و تاریخ نامه رو دیدید سریعاً یادداشت کنید و اون صفحه رو ذخیره کنید که بدونید چه مدارکی رو لازم دارید که ببرید.
    در مورد اسمس های سامانه ثریا هم من آخرش نفهمیدم روی چه حسابی هست. مراحل بی اهمیت رو با اسمس اعلام میکنن ولی مراحل مهم رو نه :دی

Junior Member

سلام
    منم فرم رو پر کردم و آپلود کردم . بعدش همون فرم موافقت استاد راهنما رو که قبلا اپلود کرده بودم بهم نشون داد و گفت تاییدش کن. منم تایید کردم حالا هم رفت برای بررسی کارشناس.
    چرا برای شما مشاهده امتیاز شده پس؟
    شما موقعی که برای برابر اصل کردن رفته بودین فرم موافقت استاد راهنماتون رو برابر اصل کرده بودن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_52015 نمایش پست ها
    سلام....
    آقا ممنون بابت توضیحات...
    من فرم رو پر کردم و آپلود کردم.... وضعیت ما شده " مشاهده امتیاز (بنیاد)" این اوکیه؟

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام.
    من چون مقطع من ارشد هست. اصلا فرم موافقت استاد راهنما رو نمیخواست... من وفتی اپلود کردم، ثبت مدرک رو زدم و بعدش تایید کردم....
    حالا شده مشاهده امتیاز (بنیاد)...... من گیج شدم یه خورده... اخه چیز دیگه ای نمیخواست از من!

از دوستان کسی اطلاع داره داستان چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    سلام
    منم فرم رو پر کردم و آپلود کردم . بعدش همون فرم موافقت استاد راهنما رو که قبلا اپلود کرده بودم بهم نشون داد و گفت تاییدش کن. منم تایید کردم حالا هم رفت برای بررسی کارشناس.
    چرا برای شما مشاهده امتیاز شده پس؟
    شما موقعی که برای برابر اصل کردن رفته بودین فرم موافقت استاد راهنماتون رو برابر اصل کرده بودن؟

مشاهده امتیاز یه عنوان الکیه :دی. ده روز طول میکشه تا یه پوشه سوم براتون باز شه که داخل اون شماره نامه اینا هستش.
    برای دانشجوهای دکترا فکر کنم بعد از فرم تایید استاد، یه کارشناس میاد صحت اون فرم رو تایید میکنه و بعدش قاعدتا وارد مرحله مشاهده امتیاز میشید. اصلا جای نگرانی نیست. صرفا یه سری مراحل اداری هست که باید به تدریج طی بشه. خیالتون راحت باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)