صفحه 110 از 1402 نخستنخست ... 10601001011021031041051061071081091101111121131141151161171181191201602106101110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط shahla_em نمایش پست ها
    خیلی خوبه این.

فایل pdf این ضرایب جایی هست آیا؟
    با بنیاد نخبگان تماس بگیرید اونجا میگن...
    البته رزومه علمی خوب هم خیلی تاثیر داره...
    موفق باشید

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    من در حال حاضر مشغول خدمت هستم و به تازگی 6 ماه کسری بسیج ثبت کردم و در مجموع 9 ماه از خدمتم باقی مونده. چند روز پیش برای انجام یک پروژه تحقیقاتی با یک ارگان تقریبا به توافق رسیدم .ولی فکر نمیکنم بتونم بیشتر از 4 ماه با انجامش کسری بگیرم. می خواستم از دوستان عزیز بپرسم آیا امکانش هست من به موازات این پروژِه از یک ارگان دیگه ( شرایطش برام مهیاست) پروژه ی دیگه ای بگیرم و تا عید از هر دو دفاع کنم ؟ آیا از نظر بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تداخل زمانی مشکلی رو ایجاد نمیکنه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    من یه اختراع داشتم که تو جشنواره نوآوری و اختراعات بنیاد نخبگان برگزیده شد، که شامل سطح 3 بنیاد میشه.
    معدل ارشدم 17.22 و 11/11/90 هم فارغ التحصیل شدم. مدارکم رو بردم بنیاد گفتن هفته آینده شوراتشکیل میشه و ...
    حالا ممکن اون شورا کار من رو تایید نکنه؟
    من برای نظام وظیفه اقدام کردم و تمام شرایطی رو که خودشون گفتن رو دارم.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_omran نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    من در حال حاضر مشغول خدمت هستم و به تازگی 6 ماه کسری بسیج ثبت کردم و در مجموع 9 ماه از خدمتم باقی مونده. چند روز پیش برای انجام یک پروژه تحقیقاتی با یک ارگان تقریبا به توافق رسیدم .ولی فکر نمیکنم بتونم بیشتر از 4 ماه با انجامش کسری بگیرم. می خواستم از دوستان عزیز بپرسم آیا امکانش هست من به موازات این پروژِه از یک ارگان دیگه ( شرایطش برام مهیاست) پروژه ی دیگه ای بگیرم و تا عید از هر دو دفاع کنم ؟ آیا از نظر بنیاد نخبگان نیروهای مسلح تداخل زمانی مشکلی رو ایجاد نمیکنه؟
    با تشکر
    سلام
    ببینید از نظر قانونی شما نمیتونید همزمان دو تا پروژه انجام بدهید ؛ اول باید یکی را تمام کنید و بعد دومی را بردارید.
    ولی اگه با سازمان مربوطه صحبت کنید و شرایط تان را براشون توضیح بدین ، شاید موافقت بکنند.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

خواهشن یکی جواب بده:

سلام
    من یه اختراع داشتم که تو جشنواره نوآوری و اختراعات بنیاد نخبگان برگزیده شد، که شامل سطح 3 بنیاد میشه.
    معدل ارشدم 17.22 و 11/11/90 هم فارغ التحصیل شدم. مدارکم رو بردم بنیاد گفتن هفته آینده شوراتشکیل میشه و ...
    حالا ممکن اون شورا کار من رو تایید نکنه؟
    من برای نظام وظیفه اقدام کردم و تمام شرایطی رو که خودشون گفتن رو دارم.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط shahla_em نمایش پست ها
    برادرم خواجه نصیر بوده

باید به کجا زنگ بزنه؟
    خود بنیاد نخبگان زنگ بزن ضرایب بهت میگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

با سلام خدمت دوستان، یکم در باره این پروژه ها راهنمایی میخواستم
    من اسفند سال 89 به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح مراجعه کردم منو به آجا معرفی کردن، از دو قسمت آجا با هام تماس گرفتند که یکیش دانشگاه علوم پزشکی آجا بود، آخرین روز ادارای سال 89 من رفتم اونجا یه صحبتایی شد ارجاع دادند به سال بعد، تعطیلیا و نامه نگاری ها کار ما به شهریور رسید( 2 تا جلسه شورا تشکیل شد که جلساتشون قبلاً هر یک ماه یکبار بود به خاط اینکه تو پروژه تغییر دادند) بعد از مصاحبه حفاظت و اینها خوردیم به دعوای داخل سازمانی برای انجام پروژه!!! عملاً از آبان به من مجوز دادن که کارمو شروع کنم، به خاطر اینکه من یه پروژه بزرگ بیرون هم دستم بود و این پروژه هم زمان نیاز داشت(دوتا گزارش پیشرفت دادم 60 درصدش تو ارذیبهشت بوده) من تا مرداد 91 کاراشو انجام دادم اما به دلایلی(بیماری و استفاده از یه رویکرد جدید در ایران و برای اولین بار) تازه این هفته میخوام کل گزارش رو که البته این موضوع پایان نامه ارشدم هم هست ببرم بدم، از اساتیدی که تجربه بیشتری دارند سوال داشتم ممکنه بنیاد این پروژه را حذف کنه؟
    می تونم سقف کسری رو بگیرم(مثل اینکه 9 ماه بوده برای ارشد)، میتونم از طول مدت اجرای پروژه نیز به عنوان کسری بیشتری استفاده کنم؟
    میخواستم یه پروژه دیگه هم بگیرم البته اگه بشه از همین رویکرد استفاده کنم یا رویکرد جدیدی که اومده چون از توش چند تا ISI در میاد و برای دکتری برنامه دارم. اگه جای دیگه ای باشه مثلا دانشگاه بقیه الله که دوباره کسری بگیرم عالی میشه
    دوستان گفتن برای هر فرد یکبار جلسه تشکیل می شود تا همه پروژه هاش بیاد من این چند وقته میخوام مدارکم رو برا سربازی بفرستم آیا نگه دارم دفاع نکنم یه پروژه دیگه بگیرم یا بفرستم تو سربازی یه پروژه بگیرم؟
    اگه زورم برسه میخوام برای بقیه الله پذیرش بگیرم همونجا پروژه انجام بدم و کسری بگیرم
    ببخشید طولانی شد
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

به پیشنهاد اساتید که تو صفحات قبل مطرح شده می تونم از دانشگاه اجرای پروژه درخواست حداکثر کسری را بدهم و وقتی بردم بنیاد بگم کمتر بزنند؟این بهتره؟البته فکر کنم پروژه بدرد بخوری شده که داوری مجدد مشکل نخوره اما این بسته به میزان دانش داور مجدد داره، این رو هم تجربه دارید
    چون میخوام زودتر برم سربازی برای دکتری خارج کشور اقدام کنم، ضمناً من آموزشی سربازی ندارم و 5(2ماه آموزشی + بسیج) ماه کسری + 2ماه کسری پدرم (که هیچ اعتمادی نیست تا الان حذف نشده باشد)

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من کارشناس ارشد نفت هستم -اهل خوزستان
    و مخترع سطح سه هستم -الان هم دو ماه هستش مشغول به خدمت سربازی هستم -خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید برای انجام پروژه های کسر خدمت
    مثلا از کدام شرکت ها میتونم در قبال انجام پروژه تحقیقاتی کسر خدمت بگیرم لطفا اسم شرکت ها رو بگید-و اینکه از چه مجرایی باید وارد بشم-واقعا به راهنمایی شما دوستان احتیاج دارم
    با تشکر

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamylexus نمایش پست ها
    به پیشنهاد اساتید که تو صفحات قبل مطرح شده می تونم از دانشگاه اجرای پروژه درخواست حداکثر کسری را بدهم و وقتی بردم بنیاد بگم کمتر بزنند؟این بهتره؟البته فکر کنم پروژه بدرد بخوری شده که داوری مجدد مشکل نخوره اما این بسته به میزان دانش داور مجدد داره، این رو هم تجربه دارید
    چون میخوام زودتر برم سربازی برای دکتری خارج کشور اقدام کنم، ضمناً من آموزشی سربازی ندارم و 5(2ماه آموزشی + بسیج) ماه کسری + 2ماه کسری پدرم (که هیچ اعتمادی نیست تا الان حذف نشده باشد)
    سلام دوست عزیز
    سقف کسری خدمت برای هر پروژه 12 ماه است. البته باید در نظر داشته باشید که ممکنه در داوری کمترش را تایید بکنند. به نظرم هرچه زودتر پروژه هاتان را انجام بدین و همه را یکجا ببرید برای داوری و تشکیل کمیسیون. با توجه به اینکه 5 ماه کسری هم دارید ، حدود 16 ماه کسری لازم دارید که با 2 تا پروژه سنگین یا 3 تا پروژه معمولی قابل حله !!
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)