صفحه 1101 از 1402 نخستنخست ... 1016011001105110911092109310941095109610971098109911001101110211031104110511061107110811091110111111511201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,001 تا 11,010 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوست عزیز،
    آقا برای شما چند روز طول کشید که نامه شما ارسال بشه؟
    واسه من از 5 فروردین شده ارسال نامه به نیروهای مسلح. اما هنوز خبری از شما پرونده اینا نیست.
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط alidini نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    دوستان نامه من به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال شده و تو سایت گفته پس از گذشت یک ماه از تاریخ نامه با داشتن برگ سبز حضورا به بنیاد مراجعه کنید. الان بنده به دلیل اینکه قبلا واس معافیت پزشکی اقدام کرده بودم تا چند روز دیگه که تاریخ بنیاد هست نمیتونم برگ سبزم رو بگیرم. چکار باید انجام بدم؟ آیا اگر دیرتر مراجعه کنم مشکلی بوجود میاد؟

سلام دوستان. برای استفاده از امتیاز مربوط به شرکتهای دانش بنیان آیا باید حداقل شش ماه بیمه داشته باشیم؟ چون من تازه تو یه شرکت وارد شدم و میخوام سربازیم رو هم اینجا بگذرونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط alidini نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    دوستان نامه من به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح ارسال شده و تو سایت گفته پس از گذشت یک ماه از تاریخ نامه با داشتن برگ سبز حضورا به بنیاد مراجعه کنید. الان بنده به دلیل اینکه قبلا واس معافیت پزشکی اقدام کرده بودم تا چند روز دیگه که تاریخ بنیاد هست نمیتونم برگ سبزم رو بگیرم. چکار باید انجام بدم؟ آیا اگر دیرتر مراجعه کنم مشکلی بوجود میاد؟
    نه مشکل خاصی پیش نمیاد فقط مراحل کارتون دیرتر شروع میشه.

Junior Member

سلام، تعویض استاد راهنمایپروژه کسری خدمت حدودا چقدر زمان بر است؟

Junior Member

سلام
    برگ سبز چیه دوستان؟
    من هیچی در موردش نمیدونم.
    ایا داشتنش برای همه الزامیه؟ از کجا باید بگیریم؟ چون منم نظام وظیفه واسم باز شده چند روز پیش و احتمالا چند روز دیگه باید نامه بدن به بنیاد.
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    نه مشکل خاصی پیش نمیاد فقط مراحل کارتون دیرتر شروع میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

سلام،
    شما وقتی برید پلیس +10 و دفترچه اعزام به خدمت رو بگیرید و کارهای مربوطه را انجام بدید، نهایتا پلیس +10 برگه سبز رو به شما میده.

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    سلام
    برگ سبز چیه دوستان؟
    من هیچی در موردش نمیدونم.
    ایا داشتنش برای همه الزامیه؟ از کجا باید بگیریم؟ چون منم نظام وظیفه واسم باز شده چند روز پیش و احتمالا چند روز دیگه باید نامه بدن به بنیاد.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_moeeni نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من برای نظام وظیفه پذیرفته شدم و در مرحله چاپ نامه به ستاد کل نیروهای مسلح هستم. چندتا سوال داشتم:
    چطور پروژه برامون تعریف میشه؟ نحوه انجامش چطوره؟ مثلا توی خونه انجام باید بدیم یا باید هر روز بریم ساعت بزنیم؟ آیا سخت میگیرن راحت میگیرن؟ آیا حقوق میدن یا نه؟ اگه میدن چقدره؟ آیا بیمه میکنن یا نه؟ اگه میکنن چه بیمه ای هست؟ سابقه کار محسوب میشه یا نه؟ برای متاهل ها شرایط اشون فرق نمیکنه که تو شهر خودشون باشن؟ خودمون میتونیم موضوع پروژه رو تعیین کنیم؟ من رشته ام عمران آب و آب و فاضلاب هست کسی جایی رو میشناسه که تو این زمینه کار کنن؟
    ممنون
    با تشکر
    اگر قبول کنن قبلش باید با یه جایی به توافق برسین و بعد یه سری روال اداری داره که چندماه طول میکشه. بستگی به جایی که کار میکنین باهاشون ممکنه حضور لازم باشه ممکنه نباشه. از پایان نامه های دانشجویی راحت تره معمولا باز هم بستگی داره. حقوق بین 500 تا 700 میدن بسته به مدرک و تاهل و بچه. بیمه نیروهای مسلح میشین. سربازی کلا فکر میکنم 2 سال سابقه بیمه محسوب بشه. متاهل بودن توی نخبگی به غیر از حقوق معنی نداره. موضوع معمولا خودشون دارن. دانشگاه امام حسین احتمالا واستون پروژه داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط osking نمایش پست ها
    سلام، تعویض استاد راهنمایپروژه کسری خدمت حدودا چقدر زمان بر است؟
    دو سه ماه.........

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SNOOP نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی وارجممند.
    سوالی خدمتتون داشتم. من رشته زبان و ادبیات انگلیسی و ترم 6کارشناسی هستم. معدلم تا الان 18.30 هستش. در حال حاضر هم شاگرد اول ورودی خودمون هستم. میخاستم ببینم ایا من شرایط نخبگی را در مقطع کارشناسی دارم؟ ایا کلا برای رشته زبان نخبه شدن قابل انجام است؟ برای ارشد چه طور؟
    خیلی ممنون!
    شما برید ارشد (ترجیحا بدون آزمون و با سهمیه ی استعداد درخشان) بخونید مقاله هم حداقل دو تا ISI بدید. بعد از فارغ التحصیلی اقدام کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط osking نمایش پست ها
    سلام آیا امکان تبدیل پروژه کسری خدمت به پروژهجایگزین خدمت قبل از دفاع پروژه وجود دارد؟
    ............خیر..............

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)