صفحه 1102 از 1402 نخستنخست ... 1026021002105210921093109410951096109710981099110011011102110311041105110611071108110911101111111211521202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,011 تا 11,020 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام.
    ممنون از شما
    الان میتونم اقدام کنم واسه برگه سبز. یا باید منتظر بمونم فعلا.
    من نظام وظیفه واسم باز شده و هنوز شماره نامه هم نگرفتم.
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_52015 نمایش پست ها
    سلام،
    شما وقتی برید پلیس +10 و دفترچه اعزام به خدمت رو بگیرید و کارهای مربوطه را انجام بدید، نهایتا پلیس +10 برگه سبز رو به شما میده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

سلام،
    اقدام کردن برای برگه سبز ارتباطی به شرایط شما در ب م ن نداره... فقط باید فارغ التحصیل باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    سلام.
    ممنون از شما
    الان میتونم اقدام کنم واسه برگه سبز. یا باید منتظر بمونم فعلا.
    من نظام وظیفه واسم باز شده و هنوز شماره نامه هم نگرفتم.
    ممنون

Junior Member

ممنون از راهنماییتون ولی من خیلی باز راستش این مساله واسم گنگه.
    من دانشجوی دکترام. فارغ التحصیل نیستم. الان من باید اقدام کنم واسه برگه سبز یا اینکه نیاز نیست؟
    همونطورز که گفتم تازه نظام وظیفه واسم باز شده و هنوزم شماره نامم و نگرفتم.

سلام،
    اقدام کردن برای برگه سبز ارتباطی به شرایط شما در ب م ن نداره... فقط باید فارغ التحصیل باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

راستش در مورد کیس شما اطلاعی ندارم... اما تا جایی که من میدونم شما نمیتونید در حین تحصیل اقدام به گرفتن برگه سبز کنید.
    بنظرم بهتر به پلیس +10 مراجعه کنید یا اینکه زنگ بزنید ب ن ن م و شرایطتون رو بگید.

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون ولی من خیلی باز راستش این مساله واسم گنگه.
    من دانشجوی دکترام. فارغ التحصیل نیستم. الان من باید اقدام کنم واسه برگه سبز یا اینکه نیاز نیست؟
    همونطورز که گفتم تازه نظام وظیفه واسم باز شده و هنوزم شماره نامم و نگرفتم.

Junior Member

"دوستان من یک سوال خیلی ضروری داشتم"
    تا یکی دو روز دیگه شماره نامه برای ب ن ن م برام صادر خواهد شد (حدود یک هفته ای گذشته)، و با فرض اینکه یک ماه بعد باید خودمو معرفی کنم به اونجا می شه تقریبا اول خرداد. از طرفی من یک طرح کسری برداشتم که تاریخ شروع به کارم 1 مهر 95 هست و الان تقریبا داره تموم می شه و می خوام مقالش کنم (1 ماهه می تونم مقالش کنم). چون بالا خوندم یکی از دوستان گفته بود که باید حتما از این طرح دفاع کنید تا بتونید پیش سرهنگ که رفتین این کسری رو تا جایی که قبول کنن از پروژه نخبگی بپذیرند، حالا سوال من این هست که اگه من نتونم تا 1 خرداد (که معرفی می کنم خودمو ب ن ن م) از این طرح دفاع کنم، به نظرتون اونجا با گفتن این وضعیتم، یه یک ماهی فرصت می دن که کارای این کسری رو انجام بدم؟؟
    می خواستم بدونم دوستانی که تجربه دارن چه تصمیمی رو برای من پیشنهاد می کنند. ممنوننن

Junior Member

سلام
    دوستان کسی تا حالا سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح پروژه گرفته؟
    چطوره شرایطش؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bigcrunch نمایش پست ها
    "دوستان من یک سوال خیلی ضروری داشتم"
    تا یکی دو روز دیگه شماره نامه برای ب ن ن م برام صادر خواهد شد (حدود یک هفته ای گذشته)، و با فرض اینکه یک ماه بعد باید خودمو معرفی کنم به اونجا می شه تقریبا اول خرداد. از طرفی من یک طرح کسری برداشتم که تاریخ شروع به کارم 1 مهر 95 هست و الان تقریبا داره تموم می شه و می خوام مقالش کنم (1 ماهه می تونم مقالش کنم). چون بالا خوندم یکی از دوستان گفته بود که باید حتما از این طرح دفاع کنید تا بتونید پیش سرهنگ که رفتین این کسری رو تا جایی که قبول کنن از پروژه نخبگی بپذیرند، حالا سوال من این هست که اگه من نتونم تا 1 خرداد (که معرفی می کنم خودمو ب ن ن م) از این طرح دفاع کنم، به نظرتون اونجا با گفتن این وضعیتم، یه یک ماهی فرصت می دن که کارای این کسری رو انجام بدم؟؟
    می خواستم بدونم دوستانی که تجربه دارن چه تصمیمی رو برای من پیشنهاد می کنند. ممنوننن

اونا کاری با توضیحات شما ندارن. میگن یا برو دفاع کن یا کنسلش کن. محدودیت زمانی هم نداره. شما کسریتو دفاع کن بعد برو ب ن ن م

Junior Member

مرسی دوست عزیز
    ممنون میشم اگر از دوستان کسی اطلاع داره در مورد برگه سبز منو راهنمایی کنه. من دانشجوی دکترا هستم و نظام وظیفه هم تازه واسم باز شده و منتظر دریافت شماره نامه و مراحل بعدی هستم.
    ولی برگه سبز و نمیدونم اصلا باید براش اقدام کنم یا نه؟ و اگر قرار باشه اقدام کنم چه مدارکی باید ببرم برای پلیس+ 10؟
    و اینکه الان میتونم اقدام کنم تا وقتی معرفی میشم به ب ن ن م برگه سبز و گرفته باشم یا نه زوده هنوز؟
    ممنون از همه دوستان گرامی که تجربیاتشون رو در اختیار ما قرار میدن.

راستش در مورد کیس شما اطلاعی ندارم... اما تا جایی که من میدونم شما نمیتونید در حین تحصیل اقدام به گرفتن برگه سبز کنید.
    بنظرم بهتر به پلیس +10 مراجعه کنید یا اینکه زنگ بزنید ب ن ن م و شرایطتون رو بگید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mjnarak نمایش پست ها
    اونا کاری با توضیحات شما ندارن. میگن یا برو دفاع کن یا کنسلش کن. محدودیت زمانی هم نداره. شما کسریتو دفاع کن بعد برو ب ن ن م
    آخه وقتی می گن 1 ماه بعد بیاین ب ن ن م، اگه مثلا با تاخیر اونجا برم موردی پیش نیاد؟
    منظورم اینکه مثلا تا 1.5 ماه دفاع اینو انجام بدم و با 15 روز تاخیر (از تاریخ نامه ای که زدن بهم) خودمو معرفی کنم به ب ن ن م.

Junior Member

سلام دوست عزیز iman9999 ، ببخشید شما چه زمانی نامه موافقت استاد راهنما رو بهشون دادید؟ به نظر شما امکان دارد که1 ماه قبل اینکه من از پروپوزالم دفاع کنم درخواست تسهیلات نظام وظیفه رو بدم؟ تا کی ما فرصت داریم که این برگه رو براشون بفرستیم؟یکی از دوستان گفتن که این برگه رو فقط ب م ن ن از ما می خواد و ب م ن کاری با این برگه ندارد؟!
    چون احتمالا من بهمن یا اسفند از پروپوزالم دفاع کنم و از طرفی آیین نامه موجود ب م ن تا تاریخ 29/12/1396 اعتبار داره و بعد از اون تغییر پیدا خواهد کرد و از این می ترسم تغییرات آن باعث سختتر شدن استفاده از تسهیلات نظام وظیفه شود.
    ممنون میشم اگه کسی از دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارد من رو راهنمایی کند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)