صفحه 1103 از 1402 نخستنخست ... 1036031003105310931094109510961097109810991100110111021103110411051106110711081109111011111112111311531203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,021 تا 11,030 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام
    نامه موافقت استاد راهنما اولین مرحله هستش و تا اون رو بارگذاری نکرده بودم اجازه درخواست بررسی برای تسهیلات نظام وظیفه رو نداشتم.
    علاوه بر اون بعد از باز شدن تسهیلات نظام وظیفه مجددا خواستن که اون نامه رو بارگذاری کنم! منم بارگذاری کردم و فعلا تو همین مرحله هستم.
    به نظرم شما باید بزارین بعد دفاع اقدام کنید البته اگه باز اخیرا عوض نشده باشه این قانونش!
    تجربه من نشون میده که محاله اینا بتونن جلوی خودشون رو بگیرن و تا اخر سال 96 قوانین رو دستکاری نکنن!!! حداقل یک بار دیگه تا اون تاریخ قوانین تغییر میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط A_karimyan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز iman9999 ، ببخشید شما چه زمانی نامه موافقت استاد راهنما رو بهشون دادید؟ به نظر شما امکان دارد که1 ماه قبل اینکه من از پروپوزالم دفاع کنم درخواست تسهیلات نظام وظیفه رو بدم؟ تا کی ما فرصت داریم که این برگه رو براشون بفرستیم؟یکی از دوستان گفتن که این برگه رو فقط ب م ن ن از ما می خواد و ب م ن کاری با این برگه ندارد؟!
    چون احتمالا من بهمن یا اسفند از پروپوزالم دفاع کنم و از طرفی آیین نامه موجود ب م ن تا تاریخ 29/12/1396 اعتبار داره و بعد از اون تغییر پیدا خواهد کرد و از این می ترسم تغییرات آن باعث سختتر شدن استفاده از تسهیلات نظام وظیفه شود.
    ممنون میشم اگه کسی از دوستان در این زمینه اطلاعاتی دارد من رو راهنمایی کند.

نقل قول نوشته اصلی توسط bigcrunch نمایش پست ها
    آخه وقتی می گن 1 ماه بعد بیاین ب ن ن م، اگه مثلا با تاخیر اونجا برم موردی پیش نیاد؟
    منظورم اینکه مثلا تا 1.5 ماه دفاع اینو انجام بدم و با 15 روز تاخیر (از تاریخ نامه ای که زدن بهم) خودمو معرفی کنم به ب ن ن م.
    من بعد از یک ماه رفتم، گفتن اول کسریتو دفاع کن بعد بیا دوباره و اینکه در مورد اعزام هم گفت اردیبهشت با برگه سبز بیا برای اعزام تیر ثبت نام کن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    من بعد از یک ماه رفتم، گفتن اول کسریتو دفاع کن بعد بیا دوباره و اینکه در مورد اعزام هم گفت اردیبهشت با برگه سبز بیا برای اعزام تیر ثبت نام کن.

جالب اینکه من دفترچه رو فرستادم و 1 تیر زده اعزام.
    به نظرتون تمدید واسه شهریور رو اقدام کنم؟

جالب اینکه من دفترچه رو فرستادم و 1 تیر زده اعزام.
    به نظرتون تمدید واسه شهریور رو اقدام کنم؟
    نیازی به تمدید نیست. شما اگر تیر هم نمیخواید برید به ب ن ن م مراجعه کنید برگ سبزتون رو تحویل بدید تا اسمتون وارد لیست نخبگان بشه بعد از اون برای اعزام دی اقدام کنید.

Junior Member

سلام دوستان. اگر کسی 6 ماه کسری (پروژه) برایش ثبت شود و بعد از آن از طرف ب م ن معرفی شود آیا این 6 ماه رو از 14 ماه کسر می کنند؟ایا دوباره باید از این6 ماه دفاع کنه یا اینکه این 6 ماه قطعیه؟

Junior Member

سلام دوستان
    از زمان باز شدن تسهیلات نظام وظیفه که به معنای قبول شدن هستش تا زمانی که پروژه گرفته بشه و در مرحله انجام قرار بگیره چقدر زمان میبره تقریبا؟

Junior Member

آخه وقتی می گن 1 ماه بعد بیاین ب ن ن م، اگه مثلا با تاخیر اونجا برم موردی پیش نیاد؟
    منظورم اینکه مثلا تا 1.5 ماه دفاع اینو انجام بدم و با 15 روز تاخیر (از تاریخ نامه ای که زدن بهم) خودمو معرفی کنم به ب ن ن م.
    سلام
    مشکلی نیست دوست عزیز. از یه منبع تقریبا موثق شنیدم که اعتبار نامه معرفی بنیاد ملی نخبگان به ب ن ن م تا یک سال هست و میشه تا یک سال بعد مراجعه کرد. البته ریسکش بالاست این مدت ولی در حد چند ماه اشکالی نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از زمان باز شدن تسهیلات نظام وظیفه که به معنای قبول شدن هستش تا زمانی که پروژه گرفته بشه و در مرحله انجام قرار بگیره چقدر زمان میبره تقریبا؟
    با احتساب زمان مورد نیاز تا چاپ نامه معرفی و این روند جدید یک ماهه برای رفتن به ب ن ن م و بعد معرفی به سازمان و آوردن نامه شروع به کار از طرف سازمان بکارگیرنده به ب ن ن م، سه ماهی میشه حداقل.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A_karimyan نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگر کسی 6 ماه کسری (پروژه) برایش ثبت شود و بعد از آن از طرف ب م ن معرفی شود آیا این 6 ماه رو از 14 ماه کسر می کنند؟ایا دوباره باید از این6 ماه دفاع کنه یا اینکه این 6 ماه قطعیه؟
    بله کسر میشه. اگه ثبت شده باشه یعنی یه مرتبه دفاع کردی و دیگه قطعیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A810193254b نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای استفاده از امتیاز مربوط به شرکتهای دانش بنیان آیا باید حداقل شش ماه بیمه داشته باشیم؟ چون من تازه تو یه شرکت وارد شدم و میخوام سربازیم رو هم اینجا بگذرونم.
    سلام
    به طور قطعی به اطلاعتون میرسونم که امتیاز منفی برای معدل وجود نداره. اگه کسی اون حداقل 60 امتیاز مربوط به بخش فناورانه را میاره، حتما از طریق نخبه فناور اقدام کنه چون حداقل مورد نیازش برای کارشناسی، ارشد و دکترا به ترتیب 100، 110 و 120 امتیاز هست. حداقل 6 ماه بیمه تمام وقت در شرکت دانش بنیان و همینطور حداقل معدل 14 و 15 (با احتساب ضریب) برای کارشناسی و ارشد اجباری است. بیمه باید بصورت پیوسته و بصورت تمام وقت باشد ولی نیازی نیست حتما از تاریخ بعد از دانش بنیان شدن شرکت باشه همش. اگه هم در حال خدمت هستید بیمه تا قبل از رفتن به خدمت را محاسبه میکنن. داشتن فروش کالاهای دانش بنیان مطابق اظهارنامه مالیاتی هم برای شرکت اجباریه ولی تا چه حد اغماض کنن در موردش مشخص نیست. اینم لینک اطلاعات تکمیلیش و جدول امتیازات. سؤالی بود در خدمتم.
    http://www.bmn.ir/fa-IR/-شیوه-نامه-ف...ه-فناور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)