صفحه 1104 از 1402 نخستنخست ... 1046041004105410941095109610971098109911001101110211031104110511061107110811091110111111121113111411541204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,031 تا 11,040 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط benglish نمایش پست ها
    با سلام مجدد؛
    من دیروز پیگیری کردم این مورد رو و جواب رو از ستاد کل گرفتم:
    برای کسایی که در حین آموزشی و حتی یگان هستن، بعد از اینکه جواب پذیرش نخبگانشون میاد، باید برن ستاد کل نیروهای مسلح و این موضوع رو بهشون اطلاع بدن (البته باید وقتی برن به ستاد کل که از زمان نامه بنیاد به ستاد کل، 1 ماه یا بیشتر گذشته باشه). بعد از اینکه بری اونجا و مساله رو بهشون بگی، ستاد کل یه نامه میده که فکر کنم اسمش هست "نامه آزادسازی" یا "نامه ترخیص"، همچین اسمی. این نامه رو که شما بگیری، اگه آموزشی عادی باشی، دوره آموزشی شما 45 روزه میشه و بعد از 45 روز از پادگان بیرون میای. من که دیروز رفتم، اینو بهم گفت سرهنگ هروی. البته برای من چون 20 بهمن نامه بنیاد به ستاد کل زده شده، گفتن که باید بعد از 20 اسفند برم ستاد کل برای نامه "آزادسازی"/"ترخیص". فقط یه چیزی که هست، بهم گفتن نذار 2 ماه آموزشی بری و بعد بیای اینجا، چون اینجوری خیلی کارت سخت میشه. اگه 2 ماه بری آموزشی، بعدش تقسیم میکنن و میافتی یگان و اونجوری دیگه خیلی سخت میشه بخوای برای نخبگی، پروژه بگیری. دوندگی زیادی داره تا از یگان بیرون بیای!
    سلام دوست عزیز
    من تقریبا یه مشکل مشابه شما دارم بدجوری استرس گرفتم. لطفا شما یا بقیه دوستان اگه میتونید تجربتون را یا راه حلی که به ذهنتون میرسه را در میون بگذارید ممنون میشم.
    من دو هفته دیگه اعزام عادی دارم (1 اردیبهشت) از طرفی الان بیش از 3 هفتس که در وضعیت "چاپ نامه به ستاد کل" مونده کارم و هنوز نامه نزدن. پیگیری کردم احتمالا این هفته میزنن که خب قاعدتا تا 1 ماه نمیتونم برم ستاد کل که اعزامم را باطل کنن و باید برم آموزشی دو هفته دیگه. از طرفی یه مرتبه تا الان تمدید زدم که از اسفند افتادم واسه اردیبهشت. پلیس + 10 هم گفت باید این نامه که میگی را بیاری تا اسکن کنم و بزنم موارد خاص تا بتونی یه بار دیگه درخواست تمدید بدی. ولی اینجور که مشخصه این نامه محرمانست و فقط شماره و تاریخش را به ما میدن. واقعا نمیدونم چکار کنم برا تمدید مجدد. برم ستاد کل هم که میگن نامت هنوز نرسیده. دیدار عمومی نظام وظیفه هم هنوز مشخص نیست چه تاریخی و اصلا آیا فروردین برگزار میشه یا نه دیگه. لطفا راهنمایی کنید. چون دیدم دوستانی که اعزام عادی شدن ترخیصشون سخت شده و اگه برن یگان که دیگه واقعا چند ماه اضافه خدمت بیخودی رو شاخشه تا بیان ترخیصشون کنن. از طرفی اصلا الان وضعیت آموزشی رفتن ندارم و شغلم در خطره.
    پیشاپیش از همگی عزیزان سپاسگزارم

Junior Member

من واسه نخبه فناور پذیرفته شدم با امتیاز 128. حداقلش واسه ارشد 110 هست.
    این لینک جزئیاتشه :
    http://www.bmn.ir/fa-IR/-شیوه-ن...�ه-فناور

رشته مهندسی مکانیک
    لیسانس صنعتی اصفهان 9 ترمه با معدل 15.13 (پس از اعمال ضریب همترازسازی معدل) - نمره منفی به معدل تعلق نمیگیرد.
    ارشد دانشگاه شهرکرد 6 ترمه با معدل 17.00 (پس از اعمال ضریب همترازسازی معدل) - یا 17 یا 25 امتیاز
    1 علمی پژوهشی با نمایه ISC (نفر اول بودم و استادم هم نفر دوم. فکر کنم 20 امتیاز کامل را گرفت)
    1 کنفرانسی که ارائه شفاهی بود. (کنفرانس ISME که داخلی ولی توی عنوانش بین المللی خورده. نفر اول بودم و استادم هم نفر دوم. فکر کنم 10 امتیاز کامل را گرفت)
    دانشگاه لیسانس و ارشدم هم جداگانه امتیاز داشتن که نمیدونم چقدر بوده - خیلی خوشبینانه مجموعا 20 امتیاز!!!
    13 ماه بیمه شرکت دانش بنیان (30 امتیاز) - بیمه به صورت پیوسته و تمام وقت (نیازی نیست همه مدت بیمه مربوط به بعد از تاریخ دانش بنیان شدن شرکت باشه)
    تقریبا فکر کنم 30 امتیازی هم از بند سمت سازمانی در شرکت آورده باشم - مدیرعامل باید اون کاربرگ که داخل سامانه ثریا هست را به نحو عالی واستون تکمیل کنه.
    شاید 1 امتیاز هم از فروش شرکت آورده باشم.

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اخیرا رفته ب ن ن م، می دونه که چه زمانی باید برای آموزشی تیر ثبت نام کنیم؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    نیازی به تمدید نیست. شما اگر تیر هم نمیخواید برید به ب ن ن م مراجعه کنید برگ سبزتون رو تحویل بدید تا اسمتون وارد لیست نخبگان بشه بعد از اون برای اعزام دی اقدام کنید.
    سلام دوست عزیز
    من تیر اعزام هستم (قبلا برگه سبز گرفته بودم) و با توجه به پذیرش بنیاد نخبگان حدودا آخر اردیبهشت یا اول خرداد برم ب ن ن م، از طرفی دو تا پروژه کسری کار کردم که احتمالاً نامه پایان کار پروژه دوم از طرف جایی که کار کردم، تا اونموقع حاضر نمیشه (البته شروع به کار رو میزنن قطعاً یعنی باید زده باشن).
    میتونم برای اعزام تیر نخبگان اقدام کنم و بعد از آموزشی بیام از پروژه های کسریم دفاع کنم تا جایگزین بشه؟ (مدت دو تا پروژه جمعاً 18 ماهه که طبق تجربه ان شا الله حدود 14 ماهش تایید میشه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

دوستان سلام،

من هم دقیقا وضعیت مشابه این دو دوست عزیز رو دارم. نظام وظیفه فقط میگه زمانی تمدید مجدد میتونی کنی که نامه بیاری از ب ن ن م. امروز رفتم ب ن ن م و گفتن که نامت هنوز نیومده!
    از دوستان کسی نظری داره که چه جوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط primrose89 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من تقریبا یه مشکل مشابه شما دارم بدجوری استرس گرفتم. لطفا شما یا بقیه دوستان اگه میتونید تجربتون را یا راه حلی که به ذهنتون میرسه را در میون بگذارید ممنون میشم.
    من دو هفته دیگه اعزام عادی دارم (1 اردیبهشت) از طرفی الان بیش از 3 هفتس که در وضعیت "چاپ نامه به ستاد کل" مونده کارم و هنوز نامه نزدن. پیگیری کردم احتمالا این هفته میزنن که خب قاعدتا تا 1 ماه نمیتونم برم ستاد کل که اعزامم را باطل کنن و باید برم آموزشی دو هفته دیگه. از طرفی یه مرتبه تا الان تمدید زدم که از اسفند افتادم واسه اردیبهشت. پلیس + 10 هم گفت باید این نامه که میگی را بیاری تا اسکن کنم و بزنم موارد خاص تا بتونی یه بار دیگه درخواست تمدید بدی. ولی اینجور که مشخصه این نامه محرمانست و فقط شماره و تاریخش را به ما میدن. واقعا نمیدونم چکار کنم برا تمدید مجدد. برم ستاد کل هم که میگن نامت هنوز نرسیده. دیدار عمومی نظام وظیفه هم هنوز مشخص نیست چه تاریخی و اصلا آیا فروردین برگزار میشه یا نه دیگه. لطفا راهنمایی کنید. چون دیدم دوستانی که اعزام عادی شدن ترخیصشون سخت شده و اگه برن یگان که دیگه واقعا چند ماه اضافه خدمت بیخودی رو شاخشه تا بیان ترخیصشون کنن. از طرفی اصلا الان وضعیت آموزشی رفتن ندارم و شغلم در خطره.
    پیشاپیش از همگی عزیزان سپاسگزارم

سلام
    من حدود 3 هفته اس در مرحله «چاپ نامه معرفی به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح» هستم. دو تا سوال دارم:
    1- این مرحله معمولا چه مدت طول میکشه؟
    2- توی برگ سبز تاریخ اعزام من رو زدن 1 / 6/ / 96 ولی تا اونجا که میدونم نخبگان رو 1 تیر یا 1 دی اعزام میکنن. تاریخ اعزام به آموزشی من کی و توسط چه کسی مشخص میشه؟

Junior Member

سلام، آقا من دفاع کسری ام را انجام دادم و بهم14 ماه دادن. حالا استاد راهنمام لج کرده و نمیره بنیاد دفاع پایانی را بکنه.چیکار میشه کرد؟

Junior Member

سلام
    دوستان من شنیدم گرفتن کارت پایان خدمتت بعد از اتمام پروژه خیلی طول میکشه نسبت به حالت عادی.برام خیلی مهمه که کارت زودتر دستم برسه. میخواستم از تجربیات شما استفاده کنم. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_52015 نمایش پست ها
    دوستان سلام،

من هم دقیقا وضعیت مشابه این دو دوست عزیز رو دارم. نظام وظیفه فقط میگه زمانی تمدید مجدد میتونی کنی که نامه بیاری از ب ن ن م. امروز رفتم ب ن ن م و گفتن که نامت هنوز نیومده!
    از دوستان کسی نظری داره که چه جوری میشه این مشکل رو حل کرد؟
    سلام
    من دیروز (20 فروردین) رفتم ب ن ن م و نامه های به تاریخ 96/01/16 به دستشون رسیده بود. گفتم من دو هفته دیگه اعزام عادی دارم. برگه سبزم را گرفت و گفت نمیخواد بری دو هفته دیگه. ولی نمیدونم تا چه حد با اطمینان گفت که غیبت نمیخوری. جالبه که هنوز تو سامانه ثریا شماره و تاریخ نامه را واسه من نزده درصورتی که نامه رفته بود واسه ستاد کل.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

سلام دوست عزیز

شما از چه تاریخی وضعیتتون شده چاپ نامه توی سامانه ثریا؟ واسه من از 1/5 شده این وضعیت.

نقل قول نوشته اصلی توسط primrose89 نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز (20 فروردین) رفتم ب ن ن م و نامه های به تاریخ 96/01/16 به دستشون رسیده بود. گفتم من دو هفته دیگه اعزام عادی دارم. برگه سبزم را گرفت و گفت نمیخواد بری دو هفته دیگه. ولی نمیدونم تا چه حد با اطمینان گفت که غیبت نمیخوری. جالبه که هنوز تو سامانه ثریا شماره و تاریخ نامه را واسه من نزده درصورتی که نامه رفته بود واسه ستاد کل.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)