صفحه 1105 از 1402 نخستنخست ... 1056051005105510951096109710981099110011011102110311041105110611071108110911101111111211131114111511551205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,041 تا 11,050 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    نظام وظیفه واسه من باز شده قبل از عید ... مدرک کاربرگ موافقت استاد راهنما هم برابر اصل کردم امروز. وضعیتم شده چاپ نامه معرفی به نیروهای مسلح. امتیازم هم از سامانه ask پرسیدم بالای 300 شده.
    بعد امروز کارشناس بنیاد میگفت شما هنوز قبول نشدید. باید برید تو کارگروه! سه هفته تا یک ماه دیگه مشخص میشه!!
    این یعنی چی؟!
    من قبول نشدم یعنی هنوز؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظام وظیفه واسه من باز شده قبل از عید ... مدرک کاربرگ موافقت استاد راهنما هم برابر اصل کردم امروز. وضعیتم شده چاپ نامه معرفی به نیروهای مسلح. امتیازم هم از سامانه ask پرسیدم بالای 300 شده.
    بعد امروز کارشناس بنیاد میگفت شما هنوز قبول نشدید. باید برید تو کارگروه! سه هفته تا یک ماه دیگه مشخص میشه!!
    این یعنی چی؟!
    من قبول نشدم یعنی هنوز؟
    وقتی امتیاز رو بهتون گفتن، وقتی نظام وظیفه باز شده تا به امروز معنیش این بوده که قبول شدید و مراحل اداری هست که مدتی طول میکشه. به نظرم یه بار دیگه حتما تماس بگیرید با ب م ن
    اساسا میگن امتیاز بعد از کارگروه مشخص میشه. شاید سوال و وضعیتتون رو اشتباه متوجه شدن

Junior Member

با تشکر از شما دوست عزیز
    نه اشتباه متوجه نشدن. چون خودشون وارد سیستم شدن و پروندم رو دیدن!
    خودم حدس میزنم ایشون اشتباهی راهنمایی کرده منو. متاسفانه قبلا هم پیش اومده که اشتباه کنن. برای برابر اصل کردن مدارک که رفته بودم سه تا از مقالاتم رو گفتن اوکی هستش و مشکلی نداره و تاییده. بعد که اومدم خونه دیدم رد کردن!! تماس گرفتم با خونسردی گفت اشتباهه دیگه پیش میاد ... وقتی هم خواستم اصلاحش کنه گفت که نمیشه اصلاح کرد!! بعدم گفت نگران نباش امتیازت بالاست قبول میشی!!
    واقعا جای تاسف داره که خیلی از کارشناس ها توی بنیاد اطلاعاتشون از خود ماها بعضا کمتره!
    بازم ممنونم دوست گرامی
    نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    وقتی امتیاز رو بهتون گفتن، وقتی نظام وظیفه باز شده تا به امروز معنیش این بوده که قبول شدید و مراحل اداری هست که مدتی طول میکشه. به نظرم یه بار دیگه حتما تماس بگیرید با ب م ن
    اساسا میگن امتیاز بعد از کارگروه مشخص میشه. شاید سوال و وضعیتتون رو اشتباه متوجه شدن

Junior Member

دوستان یعنی شده تا حالا که وضعیت سایت توی چاپ نامه به ستاد باشه، اما یهو دبه بکنن و بگن شما حائز شرایط نیستین و نامه صادر نشه؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iman9999 نمایش پست ها
    با تشکر از شما دوست عزیز
    نه اشتباه متوجه نشدن. چون خودشون وارد سیستم شدن و پروندم رو دیدن!
    خودم حدس میزنم ایشون اشتباهی راهنمایی کرده منو. متاسفانه قبلا هم پیش اومده که اشتباه کنن. برای برابر اصل کردن مدارک که رفته بودم سه تا از مقالاتم رو گفتن اوکی هستش و مشکلی نداره و تاییده. بعد که اومدم خونه دیدم رد کردن!! تماس گرفتم با خونسردی گفت اشتباهه دیگه پیش میاد ... وقتی هم خواستم اصلاحش کنه گفت که نمیشه اصلاح کرد!! بعدم گفت نگران نباش امتیازت بالاست قبول میشی!!
    واقعا جای تاسف داره که خیلی از کارشناس ها توی بنیاد اطلاعاتشون از خود ماها بعضا کمتره!
    بازم ممنونم دوست گرامی
    شما توی کارپوشه شخصیه ثریاتون، تو قسمت افتخارات "برگزیده جایزه تخصصی نظام وظیفه 95" براتون درج شده؟؟؟

Junior Member

بله درج شده

نقل قول نوشته اصلی توسط bigcrunch نمایش پست ها
    شما توی کارپوشه شخصیه ثریاتون، تو قسمت افتخارات "برگزیده جایزه تخصصی نظام وظیفه 95" براتون درج شده؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_52015 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

شما از چه تاریخی وضعیتتون شده چاپ نامه توی سامانه ثریا؟ واسه من از 1/5 شده این وضعیت.
    سلام دوست عزیز. از 12/25

Junior Member

سلام دوستان
    برگه سبز و باید همه بگیرن یا فقط واسه فارغ التحصیلاست؟
    الان من تو مرحله چاپ نامه معرفی به ستاد کل نیروهای مسلح هستم . اقدام کنم برای گرفتن برگه سبز یا نه؟

Junior Member

سلام
    دوستان من شنیدم گرفتن کارت پایان خدمتت بعد از اتمام پروژه خیلی طول میکشه نسبت به حالت عادی.برام خیلی مهمه که کارت زودتر دستم برسه. میخواستم از تجربیات شما استفاده کنم. ممنون

Junior Member

دوستان سلام

از تاریخ 25 اسفند من میخوام تو سامانه ثریا درخواست بدم بهم eror میده. هر چی هم تماس میگیرم میگن سامانه مشکل داره، منتظر باشید.
    تو مرحله ای که باید فرم موافقت استاد راهنما رو بارگذاری کنم به مرحله بعدی نمیره.

در تاریخ 20 فروردین مشکل سیستم موقتا برای من حل شد و من درخواست خود را ادامه دادم و فرم موافقت استاد راهنما را بارگذاری و فرآیند را ادامه دادم به طوری که سامانه اعلام نمود فرآیند به مرحله بعدی رفته و اطلاعات شما در دست کارشناسان است. حتی پیامک بنیاد مبنی بر تایید این موضوع به دست من رسید. اما در تاریخ 21 فروردین که سیستم را چک کردم با این مسئله مواجه شدم که سیستم فرآیند را در اختیار من قرار داده و فرآیند برای من به حالت قبل بازگشته است و بازهم مشکل قبلی پا برجا است و نمی توانم ادامه فرآیند را انتخاب کنم.
    با کارشناسان که تماس گرفتم گفتند اطلاعاتی از شما به دست کارشناسان نرسیده است و پیامک بنیاد اشتباه آمده است!!! سامانه مشکل دارد و منتظر باشد.

کسی نمیدونه چکار باید کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)