صفحه 111 از 1402 نخستنخست ... 11611011021031041051061071081091101111121131141151161171181191201211612116111111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط roham66 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من کارشناس ارشد نفت هستم -اهل خوزستان
    و مخترع سطح سه هستم -الان هم دو ماه هستش مشغول به خدمت سربازی هستم -خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید برای انجام پروژه های کسر خدمت
    مثلا از کدام شرکت ها میتونم در قبال انجام پروژه تحقیقاتی کسر خدمت بگیرم لطفا اسم شرکت ها رو بگید-و اینکه از چه مجرایی باید وارد بشم-واقعا به راهنمایی شما دوستان احتیاج دارم
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    یه سوال:
    شما قبل از خدمت سطح 3 بنیاد رو گرفتید؟
    یعنی از طریق اختراع اقدام کردید؟ و الان عضو بنیاد هستید تا از تسهیلات نظام وظیفه استفاده کنید؟

Banned

سلام

دوستان یک سوال خیلی مهم داشتم .

فرض کنید شخصی همین امروز یک اختراع رو به اتمام میرسونه و فردا میخواد بره ثبتش کنه (حسنی به مکتب نمیرفت شده )

خواستم ببینم پروسه ثبت کردن یک اختراع و بعدش عضو بنیاد شدن و در نهایت اینکه بتونی از تسهیلات خدمتش استفاده کنی چقدر زمان میبره؟؟؟

خیلی ممنون میشم دوستان پاسخ کاملی بدند (اختراع در حوزه مهندسی رباتیک هستش)

Member arm7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط prince0fpersia نمایش پست ها
    سلام

فرض کنید شخصی همین امروز یک اختراع رو به اتمام میرسونه و فردا میخواد بره ثبتش کنه (حسنی به مکتب نمیرفت شده )

خواستم ببینم پروسه ثبت کردن یک اختراع و بعدش عضو بنیاد شدن و در نهایت اینکه بتونی از تسهیلات خدمتش استفاده کنی چقدر زمان میبره؟؟؟

در بهترین شرایط فکر کنم حداقل 7 تا 8 ماه دیگه.

2 ماه برای ثبت

3 ماه برای تایید علمی

2 ماه هم برای تایید نخبگان

این در بهترین شرایط بود. البته تا جایی که اطلاع دارم، خواستم جداقل رو بگم تقریبا. حداکثر رو دوستانی که در شرایطش بودن احتمالا بدونن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط prince0fpersia نمایش پست ها
    سلام

کمتر از یک سال نمیتونی....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arli نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    یه سوال:
    شما قبل از خدمت سطح 3 بنیاد رو گرفتید؟
    یعنی از طریق اختراع اقدام کردید؟ و الان عضو بنیاد هستید تا از تسهیلات نظام وظیفه استفاده کنید؟
    سلام بله من منتخب جشنواره اختراعات که تو خراسان برگزار شد هستم برج 7 برگزیده شدم -آره میتونم از تسهیلات بنیاد استفاده کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    لیست سازمانهایی که میتونید ازشون پروژه بردارید بارها در همین پست آپلود شده ؛ اگه خوب بگردید پیدا می کنید. البته دقیقا نمیدونم برای شما که مشغول به سربازی هستید به درد بخور باشه یا نه.
    شما یک زنگ بزنید به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به این شماره : 6-81992785-021
    ازشون کامل راهنمایی بخواهید ببینید چی میگن
    موفق باشید
    بسیار ممنونم از راهنمایی تون -به نظر شما مستقیم به شرکت ها مراجعه کنم یا اینکه اول برم بنیاد نخبگان ؟راه حلش چیه

سلام دوستان، من نزدیک به یک سال از دفاع پایان نامه ارشدم گذشته و هنوز تسویه حسابو انجام ندادم و در نتیجه برگه معرفی به نظام وظیم هنوز آزاد نشده، سوال اولم در این رابطه هست که اگه غیبت بخورم و تو اون موقع پروژه کسر خدمت سربازی انجام بدم آیا کسری این پروژه قابل قبول هست و سوال دوم این هست که می ترسم فرایند تسویه حسابم طول بشکه چه کار باید بکنم که غیبت نخورم؟ آیا راهی هست که بدون تسویه حساب با دانشگاه دفترچه معرفی به نظام وظیفه رو پست کنیم و آیا این حتی با یک روز ارسال دفترچه غیبت می خوریم؟ ضمنا آیا هنوز کسر خدمت برای پایان نامه وجود داره؟
    ویرایش توسط industrialeoy : December 13th, 2012 در ساعت 08:28 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roham66 نمایش پست ها
    سلام بله من منتخب جشنواره اختراعات که تو خراسان برگزار شد هستم برج 7 برگزیده شدم -آره میتونم از تسهیلات بنیاد استفاده کنم
    سلام
    دوست عزیز من هم در جشنواره نوآوری و اختراعات دماوند (آبان 91) جرء طرح های برگزیده شدم. نتایج 12 آذر اومد و من هم فرداش رفتم بنیاد نخبگان تهران برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه اقدام کردم.
    اما هنوز جواب ندادن و گفتن که هفته آینده شورا تشکیل میشه...
    الان سوالم اینه:
    من ارشدم رو 11/11/90 فارغ التخصیل شدم با معدل 17.22، اختراع ام هم تایید شد، حالا این شورا برای چی میخواد نظر بده؟ امکان داره که تایید نکنه؟؟؟؟ این شورا چی هست اصلن؟؟؟ من تمام شرایطی رو که خودشون گفتن رو دارم...
    و بدتر از همه اینکه من قبل از اومدن نتایج جشنواره اختراعات برای سربازی اقدام کردم . 1 دی اعزامم، نمی دونم چی کار باید کنم؟؟؟؟؟!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط industrialeoy نمایش پست ها
    سلام دوستان، من نزدیک به یک سال از دفاع پایان نامه ارشدم گذشته و هنوز تسویه حسابو انجام ندادم و در نتیجه برگه معرفی به نظام وظیم هنوز آزاد نشده، سوال اولم در این رابطه هست که اگه غیبت بخورم و تو اون موقع پروژه کسر خدمت سربازی انجام بدم آیا کسری این پروژه قابل قبول هست و سوال دوم این هست که می ترسم فرایند تسویه حسابم طول بشکه چه کار باید بکنم که غیبت نخورم؟ آیا راهی هست که بدون تسویه حساب با دانشگاه دفترچه معرفی به نظام وظیفه رو پست کنیم و آیا این حتی با یک روز ارسال دفترچه غیبت می خوریم؟ ضمنا آیا هنوز کسر خدمت برای پایان نامه وجود داره؟
    بعد از یک سال غیبت میخورید، مگر اینکه قبل از تموم شدن فرجه، درخواست اعزام به خدمت کنید. در ضمن تاریخ فارغ التحصیلی از زمان دفاع شروع میشه یعنی همون یک سال فرجه...

نقل قول نوشته اصلی توسط arli نمایش پست ها
    بعد از یک سال غیبت میخورید، مگر اینکه قبل از تموم شدن فرجه، درخواست اعزام به خدمت کنید. در ضمن تاریخ فارغ التحصیلی از زمان دفاع شروع میشه یعنی همون یک سال فرجه...
    یعنی حتی با یک روز دیرتر فرستادن دفترچه غیبت می خوریم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)