صفحه 1113 از 1402 نخستنخست ... 1136131013106311031104110511061107110811091110111111121113111411151116111711181119112011211122112311631213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,121 تا 11,130 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان، وقتتون بخیر
    من دانشجوی دکتری هستم که ان شاالله تا پایان امسال از پروپوزالم دفاع میکنم. اخیرا یک پروژه به من پیشنهاد شده که قرار 6 تا 8 بهم کسری بدهند. اگر من این پروژه رو دفاع کنم و برای من یه کسری (مثلا 6 ماه) ثبت شود آیا بعد اینکه توانستم شرایط نخبگان رو کسب کنم و جایزه رو بگیرم این مقدار کسری از 14 ماه کم خواهد شد؟ وقتی که با دانشگاه مالک اشتر صحبت کردم در این رابطه آن ها می گفتند ما کاری نداریم بکه قبلا کسری داشتید یا نه، اگر به ما معرفی بشید پروژه سنگین اندازه همان 14 ماه برات تعریف می کنیم. ممنون میشم اگر کسی تا حالا با این قضیه روبه رو شده تجربیاتش رو به من بگه. آیا من این پروژه رو بردارم یا اینکه صبر کنم تا اسفند که از پروپوزالم دفاع کنم و برای نخبگان اقدام کنم؟آیا در نامه ای که بنیاد ملی نخبگان نیروی های مسلح برای ان سازمان میفرستد تاکید می کند که برای این دانشجو به اندازه فلان ماه پروژه تعریف کنند یا خیر؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام دوستان.
    سوالی دارم از شما عزیزان. کسی اطلاع داره میزان روزهای غیبت رو از کجا میشه چک کرد؟

Junior Member

سلام میتونی بری پلیس +10 بپرسی! من صبح خودم شک داشتم رفتم پرسیدم. کد ملی رو میزنه تو سیستم و بهت میگه
    نقل قول نوشته اصلی توسط matavos نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    سوالی دارم از شما عزیزان. کسی اطلاع داره میزان روزهای غیبت رو از کجا میشه چک کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

ممنون.
    والا جریان اینه که من قبل اعزام 1 اسفند بودم. 3 اسفند با همراه داشتن برگ سبز، در ب ن ن م تشکیل پرونده دادم. سرکار، برگه سبز منو گرفت و گفت درستش میکنم. الان توی سامانه evazifeh تاریخ اعزام رو 1 اسنفد زده، میزان غیبت هم 0 روز. از طرفی امروز هم رفتم واسه ثبت نام اعزام 1 تیر ماه. میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟ اسمم رو نوشت سرهنگ واسه 1 تیر. اما برگه سبزم رو ازم نگرفت.
    دوستانی که تجربه دارن، میتونن راهنمایی کنن؟ به مشکل بر نمیخورم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط matavos نمایش پست ها
    ممنون.
    والا جریان اینه که من قبل اعزام 1 اسفند بودم. 3 اسفند با همراه داشتن برگ سبز، در ب ن ن م تشکیل پرونده دادم. سرکار، برگه سبز منو گرفت و گفت درستش میکنم. الان توی سامانه evazifeh تاریخ اعزام رو 1 اسنفد زده، میزان غیبت هم 0 روز. از طرفی امروز هم رفتم واسه ثبت نام اعزام 1 تیر ماه. میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد؟ اسمم رو نوشت سرهنگ واسه 1 تیر. اما برگه سبزم رو ازم نگرفت.
    دوستانی که تجربه دارن، میتونن راهنمایی کنن؟ به مشکل بر نمیخورم؟
    من خودم هم اعزام تیر هستم اما توی چندماهی که اینجا هستم تجربه دوستان نشون داده که حتی در مواقعی که توی سیستم نظام وظیفه هم غیبت ثبت شده وقتی کار شما در اختیار ب ن ن م قرار گرفته، خودشون مشکل رو برطرف میکنن. حتی بوده شرایطی که به دوستان گفتن با همون برگه سفید اسفند ماه اگر اسمتون رو داخل لیست اعزام نوشتید، تیر بیاین مدرس. جای نگرانی به نظرم وجود نداره

Junior Member

سلام دوستان.
    احتمال اینکه خودمون با یک سازمانی صحبت کنیم جهت انجام پروژه و بنیاد قبول کنه که همون پروژه رو انجام بدیم چقدر است ؟؟؟
    و اینکه از سازمان آب منطقه ای میشه پروژه برداشت ؟؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    بله این حالت یعنی اینکه پذیرفته شده، البته یه احتمال خیلی کمی هست که بعضیاشونو توی بنیاد مرکز قبول نکنن و دوباره قابل ویرایش بشن ولی نگران نباشین احتمالش خیلی کمه

خیلی ممنون از پاسختون، یک سوال دیگه هم خدمتتون داشتم. من سال 93 با آیین نامه قدیم درخواست دادم اما پذیرفته نشدم، تو اون سال 2 تا مقاله پذیرفته شده داشتم که مدارک اون رو بارگذاری کردم و تو مرحله کپی برابر اصل تایید شدن. تو درخواست جدید که همین ماه اخیر بود میخواستم شرایط مقالات رو به چاپ شده تغییر بدم که نمیشد چون قبلا در سیستم ثبت شده بود و طبق گفته کارشناس ها گفتند دوباره به عنوان مقاله جدید بارگذاری کن خود کارشناس موقع بررسی مقاله قدیمیه رو حذف میکنه.
    من هم دو مقاله جدید رو بارگذاری کردم. از این دوتا یکی چاپ شده بود و یکی دیگه همچنان فقط پذیرفته شده. بعد از بررسی پرونده نقص پرونده خوردم و تو نقص پرونده گفته بود چون بیش از دو سال از پذیرش میگذره باید فایل چاپ رو بذارید و اگر چاپ نمیشه حذف کنید مقاله رو.
    الان که چک میکنم یه مقاله غیر قابل ویرایش دارم همون چاپ شده که 2 سال از پذیرش و کمتر از سه سال از چاپ اون گذشته.
    و دوتا مقاله قابل ویرایش که یکی همون پذیرفته شده و چاپ نشده و دیگری مقاله ای که الان چاپ شده اما دوسال پیش پذیرفته شده بود.
    الان بنظرتون من باید چکار کنم آیا هر دو مقاله در حال ویرایش رو حذف کنم یا اونی که چاپ نشده رو حذف و اونی که چاپ شده رو دوباره تکمیل کنم با توجه به اینکه این مقاله رو به حالت غیر ویرایش نیز میبینم.

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون، یک سوال دیگه هم خدمتتون داشتم. من سال 93 با آیین نامه قدیم درخواست دادم اما پذیرفته نشدم، تو اون سال 2 تا مقاله پذیرفته شده داشتم که مدارک اون رو بارگذاری کردم و تو مرحله کپی برابر اصل تایید شدن. تو درخواست جدید که همین ماه اخیر بود میخواستم شرایط مقالات رو به چاپ شده تغییر بدم که نمیشد چون قبلا در سیستم ثبت شده بود و طبق گفته کارشناس ها گفتند دوباره به عنوان مقاله جدید بارگذاری کن خود کارشناس موقع بررسی مقاله قدیمیه رو حذف میکنه.
    من هم دو مقاله جدید رو بارگذاری کردم. از این دوتا یکی چاپ شده بود و یکی دیگه همچنان فقط پذیرفته شده. بعد از بررسی پرونده نقص پرونده خوردم و تو نقص پرونده گفته بود چون بیش از دو سال از پذیرش میگذره باید فایل چاپ رو بذارید و اگر چاپ نمیشه حذف کنید مقاله رو.
    الان که چک میکنم یه مقاله غیر قابل ویرایش دارم همون چاپ شده که 2 سال از پذیرش و کمتر از سه سال از چاپ اون گذشته.
    و دوتا مقاله قابل ویرایش که یکی همون پذیرفته شده و چاپ نشده و دیگری مقاله ای که الان چاپ شده اما دوسال پیش پذیرفته شده بود.
    الان بنظرتون من باید چکار کنم آیا هر دو مقاله در حال ویرایش رو حذف کنم یا اونی که چاپ نشده رو حذف و اونی که چاپ شده رو دوباره تکمیل کنم با توجه به اینکه این مقاله رو به حالت غیر ویرایش نیز میبینم.

ممنونم
    اگر بهتون گفتن دوباره بارگذاری کنین همین کارو انجام بدین، شاید اصلاً به موارد قدیمیتون توجه نکنن. به نظرم اگر میدونید که مقالات معتبری هستند و امتیازش موثر میتونه باشه براتون حتما دوباره جفتشون رو بارگذاری کنید، فوقش اگر دیدید سر پذیرشش دارن بازی در میارن بعدن میتونید حذفش کنید. در ضمن اگر به نظرتون مدارک مقالات معتبر نیستن حذفشون کنید که وقتتون کمتر تلف شه

Junior Member

سلام من کارم اوکی شده
    رفتم برگه سبز بگیرم توش نوشته ۹۰ روز اضافه خدمت بخاطر سربازی. چیکار کنم این حل بشه؟

Junior Member

باید توجیح کنی که دلیل غیبتت برای چی بوده؟ مثلا بیماری یا خدایی نکرده فوت اقوام نزدیک و یا حتی مشکل تحصیل! این روند پیگیری اصلاح غیبت از یک ماه تا چندیم ماه امکان داره طول بکشه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط jalal_sef نمایش پست ها
    سلام من کارم اوکی شده
    رفتم برگه سبز بگیرم توش نوشته ۹۰ روز اضافه خدمت بخاطر سربازی. چیکار کنم این حل بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)