صفحه 1114 از 1402 نخستنخست ... 1146141014106411041105110611071108110911101111111211131114111511161117111811191120112111221123112411641214 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,131 تا 11,140 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان من دانشجوی دکترا هستم و 2 مقاله isi و 3 کنفرانس دارم. مقالاتم با استاد راهنمام مشترکه. مجموعا چند امتیاز برای بنیاد نخبگان میتونم کسب کنم؟ با سپاس

Junior Member

سلام دوستان؛
    کسی میتونه راهنمایی کنه برای کسایی که آموزشی عادی رفتن (آجا) و بعد بنیاد نخبگان پذیرش گرفتن، چه جاهایی معمولا پروژه نخبگی تعریف میشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jalal_sef نمایش پست ها
    سلام من کارم اوکی شده
    رفتم برگه سبز بگیرم توش نوشته ۹۰ روز اضافه خدمت بخاطر سربازی. چیکار کنم این حل بشه؟
    سلام دوست عزیز.
    جای هیچ گونه نگرانی نیست.برای منم همین طوره.خود ب ن ن م این قضیه رو رفع میکنه.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hame1370 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    جای هیچ گونه نگرانی نیست.برای منم همین طوره.خود ب ن ن م این قضیه رو رفع میکنه.
    موفق باشید
    سلام و وقت بخیر.
    ممکن هست توضیحی هر چند اندک در این خصوصی بدید؟ آخه دل مشغولیه خیلی از عزیزان اینجا، وجود این مشکل هست. اگر آب خنکی بر شعله ی این دل مشغولی بریزید، ممنون میشم.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام دوستان
    اگر ما یک پروژه جایگزین به این طریق برداریم در طول زمان این دوره اجازه خروج از کشور رو داریم؟ مثلا برای ادامه تحصیل؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر ما یک پروژه جایگزین به این طریق برداریم در طول زمان این دوره اجازه خروج از کشور رو داریم؟ مثلا برای ادامه تحصیل؟
    برای ادامه تحصیل که فکر کنم باید انصراف بدین، اما برای خروج از کشور کوتاه مدت فکر کنم بعد از آموزشی امکانش باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

دوستانی که تیرماه اعزام هستن، به لینک زیر مراجعه کنند تا هم به صورت یکپارچه از راهنمایی های همدیگه بتونیم استفاده کنیم، هم اینجا شلوغ نشه واسه مسائل اعزام.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...ح-)))/page37

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

ld
    نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    من خودم هم اعزام تیر هستم اما توی چندماهی که اینجا هستم تجربه دوستان نشون داده که حتی در مواقعی که توی سیستم نظام وظیفه هم غیبت ثبت شده وقتی کار شما در اختیار ب ن ن م قرار گرفته، خودشون مشکل رو برطرف میکنن. حتی بوده شرایطی که به دوستان گفتن با همون برگه سفید اسفند ماه اگر اسمتون رو داخل لیست اعزام نوشتید، تیر بیاین مدرس. جای نگرانی به نظرم وجود نداره
    ممنون دوست عزیز.
    من امروز رفتم +10 و برگ سبزم رو مجدد گرفتم. 180 روز غیبت درج شده داخلش و تاریخ اعزام رو هم زده 1 شهریور. به نظر شما و با وجود اینکه برگ سبز قبلیم رو (یک اسفند) موقع تشکیل پرونده (سه اسفند) تحویل دادم (که فقط تحویل گرفتنش و گفتن درستش میکنیم) و همچنین چند روز پیش هم برای اعزام 1 تیرماه امسال ثبت نام و نام نویسی کردم، باید اقدامی بکنم؟ یا اینکه با این شرایط، 1 تیر پادگان مدرس باشم مشکلی نداره؟
    ممنون از شما و سایر دوستانی که تجربه شون رو در اختیار دیگران میذارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط matavos نمایش پست ها
    ld
    ممنون دوست عزیز.
    من امروز رفتم +10 و برگ سبزم رو مجدد گرفتم. 180 روز غیبت درج شده داخلش و تاریخ اعزام رو هم زده 1 شهریور. به نظر شما و با وجود اینکه برگ سبز قبلیم رو (یک اسفند) موقع تشکیل پرونده (سه اسفند) تحویل دادم (که فقط تحویل گرفتنش و گفتن درستش میکنیم) و همچنین چند روز پیش هم برای اعزام 1 تیرماه امسال ثبت نام و نام نویسی کردم، باید اقدامی بکنم؟ یا اینکه با این شرایط، 1 تیر پادگان مدرس باشم مشکلی نداره؟
    ممنون از شما و سایر دوستانی که تجربه شون رو در اختیار دیگران میذارن.
    والا من خودم تجربه عملی در این مورد ندارم و اعزام اولیه خودمم تیر بود اما یادمه بودن کسایی که توی سایت نظام وظیفه هم براشون غیبت طولانی ثبت شده بود و مشکلی هم نداشتن، به موقعی که ثبت نام کرده بودن رفتن مدرس و مسئله رو خود ب ن ن م حل کرده بود. متاسفانه سیستم جوری هست که الکی استرس میده

Junior Member

سلام دوستان

من پروژم هنوز شروع نشده، یعنی پروپزالم رو هنوز به سازمانی که برای انجام پروژه معرفی شدم، ارائه نکردم...برای مصاحبه های دکتری نیاز به مدرکی جهت مشخص کردن وضعیت خدمت دارم. الان هیچ مدرکی ندارم. کسی میدونه باید چکار کنم؟ به ب ن ن م برم و بگم چنین مدرکی میخام، کاری برام میکنن؟

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)