صفحه 1115 از 1402 نخستنخست ... 1156151015106511051106110711081109111011111112111311141115111611171118111911201121112211231124112511651215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,141 تا 11,150 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان این مرحله کپی برابر اصل به چه صورت هستش؟ کجا باید رفت و چه زمانی؟ تو سامانه ثریا چه اقدامی باید انجام داد ؟

تو سایت نخبگان و سامانه نتونستم اطلاعاتی در این مورد به دست بیاورم.

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    دوستان این مرحله کپی برابر اصل به چه صورت هستش؟ کجا باید رفت و چه زمانی؟ تو سامانه ثریا چه اقدامی باید انجام داد ؟

تو سایت نخبگان و سامانه نتونستم اطلاعاتی در این مورد به دست بیاورم.

ممنونم
    توی این مرحله اگر درست یادم باشه خودتون باید تایید کنید که این پیام رو دیدید و اونجا توی همون صفحه هم توضیح داده که چه چیزایی رو باید کی و کجا ببرید و نوشته که بعد از تایید دیگه این اطلاعات رو نمیتونید ببینید. اما جواب سوالاتتون اینه که برای برابر اصل باید به بنیاد استانی خودتون مراجعه کنید. اگر درست یادم باشه برای تهران صبح های دوشنبه و چهارشنبه بود زمان مراجعه. مدارکی هم که باید ببرید علاوه بر اصل مدارک شناسایی اصل کلیه مدارکی هست که ازتون پذیرفتن و کنارشون فقط ذره بین هست و قابل اعمال نیست. مثلاً اصل شناسنامه و کارت ملی، اصل مدارک تحصیلی، اصل برگه تایید کنفرانس حضوری، اصل گواهی های استعداد درخشان یا رتبه، اصل کتاب تالیفی اگر دارید و از این دست مدارک. در یک کلام اصل کلیه مدارک تایید شدتون رو باید ببرید تا مشاهده کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    توی این مرحله اگر درست یادم باشه خودتون باید تایید کنید که این پیام رو دیدید و اونجا توی همون صفحه هم توضیح داده که چه چیزایی رو باید کی و کجا ببرید و نوشته که بعد از تایید دیگه این اطلاعات رو نمیتونید ببینید. اما جواب سوالاتتون اینه که برای برابر اصل باید به بنیاد استانی خودتون مراجعه کنید. اگر درست یادم باشه برای تهران صبح های دوشنبه و چهارشنبه بود زمان مراجعه. مدارکی هم که باید ببرید علاوه بر اصل مدارک شناسایی اصل کلیه مدارکی هست که ازتون پذیرفتن و کنارشون فقط ذره بین هست و قابل اعمال نیست. مثلاً اصل شناسنامه و کارت ملی، اصل مدارک تحصیلی، اصل برگه تایید کنفرانس حضوری، اصل گواهی های استعداد درخشان یا رتبه، اصل کتاب تالیفی اگر دارید و از این دست مدارک. در یک کلام اصل کلیه مدارک تایید شدتون رو باید ببرید تا مشاهده کنن.

با تشکر از پاسخ جنابعالی

Junior Member

سلام دوستان

من پروژم هنوز شروع نشده، یعنی پروپزالم رو هنوز به سازمانی که برای انجام پروژه معرفی شدم، ارائه نکردم...برای مصاحبه های دکتری نیاز به مدرکی جهت مشخص کردن وضعیت خدمت دارم. الان هیچ مدرکی ندارم. کسی میدونه باید چکار کنم؟ به ب ن ن م برم و بگم چنین مدرکی میخام، کاری برام میکنن؟

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pesareshab نمایش پست ها
    سلام دوستان

من پروژم هنوز شروع نشده، یعنی پروپزالم رو هنوز به سازمانی که برای انجام پروژه معرفی شدم، ارائه نکردم...برای مصاحبه های دکتری نیاز به مدرکی جهت مشخص کردن وضعیت خدمت دارم. الان هیچ مدرکی ندارم. کسی میدونه باید چکار کنم؟ به ب ن ن م برم و بگم چنین مدرکی میخام، کاری برام میکنن؟

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    فکر کنم میتونید المثنی بگیرید از پلیس+10 ، ضمن اینکه فکر نمیکنم اهمیت چندانی توی مصاحبه داشته باشه

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من میخوام از تسهیلات نظام وظیفه استفاده کنم و شرایط زیر رو دارم. کسی می تونه بگه که این تسهیلات شامل بنده می شود؟

معدل کارشناسی 14.88 (دانشگاه دولتی)
    معدل ارشد 18.06 و رتبه دوم (دانشگاه دولتی)
    3 مقاله کنفرانسی بین المللی
    1 مقاله علمی پژوهشی
    1 مقاله ISI
    (تمام مقالات مستخرج از پایان نامه ام هستند که اسم من اول هست و اسم دوم استاد راهنما و اسم سوم استاد مشاور هستند.)
    عضو چندین انجمن تخصصی هستم
    چندین مدرک دوره های کوتاه مدت هم دارم

یه سوال مهم دیگه هم دارم اینکه معدل نمره منفی داره یا نه؟ مثلا معدل کارشناسی من امتیاز منفی محسوب می شود؟

ممنون از لطف شما
    ویرایش توسط rohanipoor : April 27th, 2017 در ساعت 01:35 AM

سلام. دوستان اسم اولی و دومی مقالات isi مستخرجه از پایان نامه، تاثیری داره روی امتیازدهی برای گرفتن پروژه جایگیزین خدمت از ب ن م؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rohanipoor نمایش پست ها
    یه سوال مهم دیگه هم دارم اینکه معدل نمره منفی داره یا نه؟ مثلا معدل کارشناسی من امتیاز منفی محسوب می شود؟

ممنون از لطف شما
    سلام
    خیر نمره منفی نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام. دوستان اسم اولی و دومی مقالات isi مستخرجه از پایان نامه، تاثیری داره روی امتیازدهی برای گرفتن پروژه جایگیزین خدمت از ب ن م؟

سلام
    بله اگه اسمی غیر از استاد راهنما و مشاورتون باشه تأثیر داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bm9 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دانشجوی دکتری ترم 4 هستم و ماه آینده پروپوزالم رو دفاع می کنم.
    رزومم خوبه و مطمئنم حد نساب امتیاز جایگزین خدمت رو دارم. منتهی یک سوال:
    من دو تا پروژه 6 ماهه کسری دارم (مجموع 12 ماه) از دانشگاه امام حسین. به نظرتون این پروژه ها به جای پروژه جایگزین خدمت در نظر گرفته خواهند شد؟

ممنون میشم اگر دوستی اطلاعی داره جواب بده.
    سلام دوست عزیز
    بله اگه این 12 ماه ثبت شده واستون لحاظ میشه و احتمالا سر 2 ماه باقیمانده هم باهاتون راه میان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)