صفحه 1116 از 1402 نخستنخست ... 1166161016106611061107110811091110111111121113111411151116111711181119112011211122112311241125112611661216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,151 تا 11,160 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط primrose89 نمایش پست ها

سلام
    بله اگه اسمی غیر از استاد راهنما و مشاورتون باشه تأثیر داره.
    نه منظورم اینه اسم اول + نویسنده مسعول، استاد راهنمایم هست. اسم دوم من هستم. اسامی بعدی مربوط به استاد مشاور و... هست.

الان اینجا که من اسم دوم هستم، تاثیر داره؟

سلام دوستان
    کسی اطلاع دقیق داره که مدت دوره انجام پروژه چند ماهه؟از شروع تا پایان کار 10 ماهه یا جدیدا بیشتر شده؟
    ضمنا داشتن برگ سبز و ارائه آن میتونه آموزشی رو از بین ببره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    نه منظورم اینه اسم اول + نویسنده مسعول، استاد راهنمایم هست. اسم دوم من هستم. اسامی بعدی مربوط به استاد مشاور و... هست.

الان اینجا که من اسم دوم هستم، تاثیر داره؟
    تا جایی که من اطلاع دارم اسامی استاد راهنما و مشاورتون حذف میشه برا امتیازدهی. اینجوری شما میشید اسم اول و البته مابقی افراد (بجز استاد راهنما و مشاور) میشن اسم های بعدی که بسته به تعدادشون از امتیاز کامل مقاله کسر میشه واستون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedyaghoubi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاع دقیق داره که مدت دوره انجام پروژه چند ماهه؟از شروع تا پایان کار 10 ماهه یا جدیدا بیشتر شده؟
    ضمنا داشتن برگ سبز و ارائه آن میتونه آموزشی رو از بین ببره؟
    سلام
    پروژه 14 ماهه. در مورد سؤال دوم مطمئن نیستم ولی فکر کنم ستاد کل قبول کنه.

Junior Member

دوستان کسی اطلاع داره تا الان چند نفر واسه آموزشی تیر ثبت نام کردن و ظرفیت کلا چند نفره؟
    اگه به حد نصاب نرسه چی میشه؟ با توجه به سخت گیری های اخیر، آیا خودشون به اجبار اسامی بچه ها را ثبت نام میکنن؟ اگه این کار را کردن آیا اطلاع رسانی میکنن به کسی که خودش نرفته ثبت نام کنه اسمشا؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان ممنون میشم پاسخ این سوال منو بدید:
    بنده خدارو شکر امتیاز لازم برای نخبگان رو کسب کردم و به من اعلام کردن که پس از گذشت یک ماه با شماره نامه به ب ن ن م مراجعه کنم. قید شده که در صورت فارغ التحصیلی برگ سبز رو ببرم. سوال من اینجاست که با مراجعه به پلیس +10 یک تاریخ اعزام مثلا 6/1/ برای من ثبت میشه در حالی آموزشی نخبگان قاعدتا در این تاریخ نیست! الان من باید چکار بکنم؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط behrouzba نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ممنون میشم پاسخ این سوال منو بدید:
    بنده خدارو شکر امتیاز لازم برای نخبگان رو کسب کردم و به من اعلام کردن که پس از گذشت یک ماه با شماره نامه به ب ن ن م مراجعه کنم. قید شده که در صورت فارغ التحصیلی برگ سبز رو ببرم. سوال من اینجاست که با مراجعه به پلیس +10 یک تاریخ اعزام مثلا 6/1/ برای من ثبت میشه در حالی آموزشی نخبگان قاعدتا در این تاریخ نیست! الان من باید چکار بکنم؟!
    تاریخی که ثبت میشه اهمیت خاصی نداره. اعزام شما یا تیر یا دی ماه خواهد بود

نقل قول نوشته اصلی توسط primrose89 نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاع داره تا الان چند نفر واسه آموزشی تیر ثبت نام کردن و ظرفیت کلا چند نفره؟
    اگه به حد نصاب نرسه چی میشه؟ با توجه به سخت گیری های اخیر، آیا خودشون به اجبار اسامی بچه ها را ثبت نام میکنن؟ اگه این کار را کردن آیا اطلاع رسانی میکنن به کسی که خودش نرفته ثبت نام کنه اسمشا؟
    ممنون
    مواردی بوده که یه عده رو خودشون اجبارا افراد رو فرستادن. سختگیری های اخیر منظورتون چی هست؟ امسال با توجه به اینکه تعداد پذیرفته شده ها ظاهرا بیشتر شده بعیده به حد نصاب نرسه.

Junior Member

سلام دوستان

آیا گواهی اشتغال به خدمت رو میشه از ستاد کل نخبگان، میدان سبلان گرفت؟ برای مصاحبه دکتری، مدرکی جهت مشخص کردن وضعیت سربازی نیاز هست. کسی از دوستان گرفته تا حالا جنین مدرکی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    مواردی بوده که یه عده رو خودشون اجبارا افراد رو فرستادن. سختگیری های اخیر منظورتون چی هست؟ امسال با توجه به اینکه تعداد پذیرفته شده ها ظاهرا بیشتر شده بعیده به حد نصاب نرسه.
    ممنون از شما.
    مواردی مثل اینکه میگن سرهنگ ه دیگه قبول نمیکنه هرکی هر وقت خودش میخواد بره یا هرجا خودش میخواد پروژه برداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)