صفحه 112 از 1402 نخستنخست ... 12621021031041051061071081091101111121131141151161171181191201211221622126121112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط arli نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من هم در جشنواره نوآوری و اختراعات دماوند (آبان 91) جرء طرح های برگزیده شدم. نتایج 12 آذر اومد و من هم فرداش رفتم بنیاد نخبگان تهران برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه اقدام کردم.
    اما هنوز جواب ندادن و گفتن که هفته آینده شورا تشکیل میشه...
    الان سوالم اینه:
    من ارشدم رو 11/11/90 فارغ التخصیل شدم با معدل 17.22، اختراع ام هم تایید شد، حالا این شورا برای چی میخواد نظر بده؟ امکان داره که تایید نکنه؟؟؟؟ این شورا چی هست اصلن؟؟؟ من تمام شرایطی رو که خودشون گفتن رو دارم...
    و بدتر از همه اینکه من قبل از اومدن نتایج جشنواره اختراعات برای سربازی اقدام کردم . 1 دی اعزامم، نمی دونم چی کار باید کنم؟؟؟؟؟!!!!
    دوست عزیز واقعیت امر اینکه من هم بد تر از شما سردرگم همین قضیه هستم حالا خوبه حداقل شما یه سر رو به بنیاد زدید من حتی اون رو هم نمیدونم باید چیکار کنم -لطفا اگر شما در جریانش قرار گرفتید من رو هم خبر بدید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roham66 نمایش پست ها
    دوست عزیز واقعیت امر اینکه من هم بد تر از شما سردرگم همین قضیه هستم حالا خوبه حداقل شما یه سر رو به بنیاد زدید من حتی اون رو هم نمیدونم باید چیکار کنم -لطفا اگر شما در جریانش قرار گرفتید من رو هم خبر بدید؟
    برو تو سایت بنیاد و فرم رو بگیر و کامل کن بعد فرم تشکیل پرونده ام پر کن و ایمیل کن براشون، بعد برو تحویل اونجا بده، گواهی ثبت اختراع و برگه فارغ التحصیلی ت رو هم ببر و بگو از طریق اختراع تایید شده در بنیاد میخوام برای نظام وظیفه اقدام کنم، اگر نامه اعتبار پژوهش و نوآوری جشنوارتم اومده اونم ببر.
    موفق باشی

Junior Member

برو تو سایت بنیاد و فرم رو بگیر و کامل کن بعد فرم تشکیل پرونده ام پر کن و ایمیل کن براشون، بعد برو تحویل اونجا بده، گواهی ثبت اختراع و برگه فارغ التحصیلی ت رو هم ببر و بگو از طریق اختراع تایید شده در بنیاد میخوام برای نظام وظیفه اقدام کنم، اگر نامه اعتبار پژوهش و نوآوری جشنوارتم اومده اونم ببر.
    موفق باشی
    من دوتا فرم گرفتم از سایت یکیش فرم درخواست پروژه های تحقیقاتی کسر خدمت هستش و اون یکی فرم تشکیل پرونده است که قبلا برای بنیاد نخبگان خراسان که جشنواره اونجا بود که پذیرفته شده بودم ،فرستادم-حالا باید باز هم فرم رو پر کنم و بعد از طریق ایمیل براشون بفرستم یا نه حضورا باید ببرم تهران؟یعنی فرم درخواست پروژه و فرم تشکیل پرونده و کپی گواهی ثبت اختراع و نامه اعتبار و .. رو ایمیل کنم یا خودم ببرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roham66 نمایش پست ها
    من دوتا فرم گرفتم از سایت یکیش فرم درخواست پروژه های تحقیقاتی کسر خدمت هستش و اون یکی فرم تشکیل پرونده است که قبلا برای بنیاد نخبگان خراسان که جشنواره اونجا بود که پذیرفته شده بودم ،فرستادم-حالا باید باز هم فرم رو پر کنم و بعد از طریق ایمیل براشون بفرستم یا نه حضورا باید ببرم تهران؟یعنی فرم درخواست پروژه و فرم تشکیل پرونده و کپی گواهی ثبت اختراع و نامه اعتبار و .. رو ایمیل کنم یا خودم ببرم
    فرم درخواست پروژه های تحقیقاتی کسر خدمت رو پر کنن و حضوری ببر بنیاد استان خودتون، اون مدارک دیگه ام (گواهی...) ببر...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط industrialeoy نمایش پست ها
    یعنی حتی با یک روز دیرتر فرستادن دفترچه غیبت می خوریم؟
    بله غیبت می خورید.

بله غیبت می خورید.
    خب اگه کارای تسویه حساب طول بکشه کاری میشه کرد؟ میشه بدون تسویه حساب درخواست اعزام به خدمتو بکنیم؟ نزدیک یکسال از دفاعم میگذره و کلی استرس دارم، دانشگاه هم کارها رو طولش میده؟
    ضمنا
    اگه غیبت بخورم و تو اون موقع پروژه کسر خدمت سربازی انجام بدم آیا کسری این پروژه قابل قبول هست و سوال دوم این هست که می ترسم فرایند تسویه حسابم طول بشکه چه کار باید بکنم که غیبت نخورم؟ آیا راهی هست که بدون تسویه حساب با دانشگاه دفترچه معرفی به نظام وظیفه رو پست کنیم ؟ ضمنا آیا هنوز کسر خدمت با ارائه پایان نامه وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط industrialeoy نمایش پست ها
    خب اگه کارای تسویه حساب طول بکشه کاری میشه کرد؟ میشه بدون تسویه حساب درخواست اعزام به خدمتو بکنیم؟ نزدیک یکسال از دفاعم میگذره و کلی استرس دارم، دانشگاه هم کارها رو طولش میده؟
    ضمنا
    اگه غیبت بخورم و تو اون موقع پروژه کسر خدمت سربازی انجام بدم آیا کسری این پروژه قابل قبول هست و سوال دوم این هست که می ترسم فرایند تسویه حسابم طول بشکه چه کار باید بکنم که غیبت نخورم؟ آیا راهی هست که بدون تسویه حساب با دانشگاه دفترچه معرفی به نظام وظیفه رو پست کنیم ؟ ضمنا آیا هنوز کسر خدمت با ارائه پایان نامه وجود داره؟
    نه عزیزم باید اول تسویه بگیری، شما اگه یک روز هم دیر تر بفرستی 3 ماه اضافه خدمت می خوری،
    پروژه کسری رو در زمان سربازی هم میشه انجام داد ،
    کسر خدمت با ارائه پایان نامه کنسل شده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    سقف کسری خدمت برای هر پروژه 12 ماه است. البته باید در نظر داشته باشید که ممکنه در داوری کمترش را تایید بکنند. به نظرم هرچه زودتر پروژه هاتان را انجام بدین و همه را یکجا ببرید برای داوری و تشکیل کمیسیون. با توجه به اینکه 5 ماه کسری هم دارید ، حدود 16 ماه کسری لازم دارید که با 2 تا پروژه سنگین یا 3 تا پروژه معمولی قابل حله !!
    موفق باشید
    یه سوال دیگه گرفتن پروژه فقط در زمان تحصیل است یا پس از دفاع هم میشود پروژه جدید گرفت؟(با شرط اینکه هنوز گزارش پروژه های قبلی نیامده باشه)
    ویرایش توسط hamylexus : December 14th, 2012 در ساعت 01:27 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط masood_arc نمایش پست ها
    [نوشته اصلی توسط masood_arc August 5th, 2012, 11:29 AM
    سلام بچه ها.
    یه مدتی نبودم مسافرت بودم حالا اومدم البته با یه خبر خوب.
    من اردیبهشت سال 90 تو بنیاد برای کسری تشکیل پرونده دادم و پایان نامه و پروژه و از تابستونش دیگه پیگیر شدم. من آبان سال 90 اعزام شدم حدود 5 ماه خدمت کردم و به دلیل قبولی دانشگاه ترخیص شدم. پروژه های کسریم همچنان ادامه داشت تا در نهایت بعد از دفاع و کمیسیون و ... تونستم تو خرداد 91، 13 ماه کسری بگیرم. با این 13 ماه رفتم نظام وظیفه. قبلش هم چند بار رفته بودمو فقط قسمت قوانین و مقررات نظام وظیفه بود که به من گفته بود خدمتت طبق قانون 90 میشه. همشون میگفتن 21 ماه. از دم در گرفته تا سالن 3 و...اما اینبار خیلی پیگیرتر رفتم. سالن 6 سالن 5 سالن 4 سالن 3 خلاصه اگه بگم شرایطمو به 30 نفر آدم توضیح دادم واقعا اغراق نکردم تا اینکه بالاخره قسمت های قوانین و مقررات، معاونت مشمولین و احضار و اعزام که اشراف کامل به قوانین دارن به دادم رسیدن و من الان 2 هفتس که کارت پایان خدمتم دستمه!!!!!
    از تمام بحثاشون من دوتا بخشنامه فهمیدم که یکیش تصویب خرداد بود یکیشم تصویب اردیبهشت:
    1- کسایی که خدمت قبلی دارن یا ندارن، با ارائه کسری تا پایان شهریور امسال اگه خدمتشون به 18 ماه برسه (برای لیسانس 17، فوق 16 و...) خدمتشون تموم شدست.
    2- کسایی که پروژه تحقیقاتی (کسری) رو سال 90 شروع کردن و در سال 91 کسریشون ثبت بشه مشمول قانون 90 میشن.

واسه من هردوتاش صدق میکرد ولی با اولیش کارم راه افتاد. به نظرم این تاریخ پایان شهریور رو جدی بگیرید. البته ممکنم هست این تاریخ رو باز تمدید کنن ولی حواستون باشه.

موفق باشید. التماس دعا.

دوستان این موضوع دقیقش چیه؟؟؟؟؟؟؟
    این موضوع همچنان پا برجاست؟
    پروژم 90 تعریف شده میخوام تحویل بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط hamylexus نمایش پست ها
    این موضوع همچنان پا برجاست؟
    پروژم 90 تعریف شده میخوام تحویل بدم
    دوستان اطلاع دارند که تمدید شده یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)