صفحه 1120 از 1402 نخستنخست ... 1206201020107011101111111211131114111511161117111811191120112111221123112411251126112711281129113011701220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,191 تا 11,200 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_20 نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید
    تا آنجا که مطلع هستم با توجه به نمره دهی که بنیاد نخبگان به رزومه تحصیلی و آموزشی (مقاله و .....) اشخاص می دهد، افراد میتواند پرژوه کسری خدمت بگیرن.
    حال سوال بنده این هست که اگر پروژه کسری خدمت بگیرم ممکن است بعد از سربازی برای اپلای کردن مشکلی برای من پیش بیاید و چون با بنیاد ملی نخبگان همکاری داشتم سفارت اذیت کند و ریجکت کنن یا ممکن هست پروژه مربوطه چون با سپاه انجام شده سفارت به این موضوع حساس باشد (در ضمن رشته من عمران هست و حتما موضوعی که در پروژه به من داده می شود چیزه خاضی نیست)
    سپاس فراوان.
    این سوالتون خیلی کلی هست. بنیاد نخبگان که اساسا جای نظامی به حساب نمیاد که به خودی خود مشکلی به حساب بیاد. سربازی هم که قانون اجباری کشور ما هست. خیلی بعیده که به شما چه کسری چه نخبگی پروژه های حساس داده بشه که بتونه برای آیندتون ایجاد مشکل کنه اما اگر خیلی روی این مسئله وسواس دارید سعی کنید حتی الامکان پروژتون رو از جایی بگیرید که سفارت کشورهای مختلف کمتر روش حساس هستن ولی در کل احتمال این که انجام این پروژه ها مشکلی جدی براتون درست کنه بالا نیست

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    آقا مدت سربازی بنیاد نخبگان چند ماه هستش(مدت پروژه 12 ماه هستش یا بیشتر)؟
    آیا محل پروژه رو اونا مشخص می کنن یا ما هم میتونیم مشخص کنیمش؟
    این نوع سربازی مشکلی برای خروج از کشور و یا ویزا گرفتن ایجاد می کنه؟

Junior Member

دوستان
    توی مدارک ن س ک برای فارغ التحصیلان علاوه بر برگه اعزام به آخرین مدرک تحصیلی اشاره شده. لطفا بفرمایید میشه نامه ای از طرف دانشگاه مبنی بر فارغ التحصیلی به جای مدرک تحصیلی ارائه بدم؟ از دوستان کسی چنین حالتی رو سراغ داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salam123 نمایش پست ها
    دوستان
    توی مدارک ن س ک برای فارغ التحصیلان علاوه بر برگه اعزام به آخرین مدرک تحصیلی اشاره شده. لطفا بفرمایید میشه نامه ای از طرف دانشگاه مبنی بر فارغ التحصیلی به جای مدرک تحصیلی ارائه بدم؟ از دوستان کسی چنین حالتی رو سراغ داره؟
    ------------------------------------------------------------------------------
    سلام بله شما می تونی نامه ای از دانشگاه خطاب به بنیاد بگیری که توش به این مدارک اشاره شده باشه (که من برای بنیاد اینو گرفتم و قبول کردن)
    1- تاریخ ورود به دانشگاه
    2- تاریخ دقیق فارغ التحصیلی
    3- معدل
    4 -اسم اساتید راهنما و مشاور

Junior Member

بنیاد چگونه از صحت نام اساتید راهنما مطمئن میشه؟
    قبلا توصیه نامه اساتید لازم بود. الان فقط طبق اظهار نظر ما نام اساتید راهنما مشخص میشه. آیا روشی برای راستی آزمایی آن هست؟
    من مدارک رو کپی برابر اصل کردم ولی چیزی در این باره از من نخواستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hreza69 نمایش پست ها
    ------------------------------------------------------------------------------
    سلام بله شما می تونی نامه ای از دانشگاه خطاب به بنیاد بگیری که توش به این مدارک اشاره شده باشه (که من برای بنیاد اینو گرفتم و قبول کردن)
    1- تاریخ ورود به دانشگاه
    2- تاریخ دقیق فارغ التحصیلی
    3- معدل
    4 -اسم اساتید راهنما و مشاور
    من منظورم نخبگان ستاد کل بود...

Junior Member

سلام . من هم مشکل دوستمون رو دارم. متاسفانه غیبت خوردم و 180 روز اضافه خدمت در برگه اعزام به خدمت ثبت شده. میخواستم بدونم آیا می توانم از تسهیلات نظام وظیفه بنیاد نخبگان استفاده کنم؟ با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alidini نمایش پست ها
    سلام دوستان یه مشکلی دارم اگر میشه راهنمایی کنید
    من تاریخ 94/10/14 فارغ التحصیل شدم. طبق یکسال فرجه سربازی من تاریخ 95/10/14 نامه معرفی به ناجا رو که دانشگاه به من داده بود بردم نظام وظیفه و واس معافیت پزشکی اقدام کردم. وقتی که دنبال کارای معافیت پزشکی بودم پذیرش بنیاد نخبگان واسم اومد و از معافیت پزشکی انصراف دادم. ینی در واقع بعد از سه ماه از تاریخ دی ماه 95 معافیت پزشکی کنسل شد. الان که تاریخ اعزام رو گرفتم میبینم 180 روز غیبت رد کردن. نظام وظیفه هم میرم میگن که تو باید خیلی زودتر واس سربازی اقدام میکردی. حالا باید چکار کنم؟ احتمالا تا چند روز دیگه باید برم واس تحویل پروژه بنیاد نخبگان و باید برگ سبز رو هم داشته باشم. اما غیبت دارم مشکلی بوجود میاره واس بنیتد نخبگان؟ لطفا راهنمایی کنید خیلی نگرانم
    ممنون

سلام . من هم مشکل دوستمون رو دارم. متاسفانه غیبت خوردم و 180 روز اضافه خدمت در برگه اعزام به خدمت ثبت شده. میخواستم بدونم آیا می توانم از تسهیلات نظام وظیفه بنیاد نخبگان استفاده کنم؟ با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_attar نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من یک دفعه در دوره تحصیل دکترا درخواست تسهیلات دادم ولی با تغییر قوانین ب. در بهار 94 پرونده من رد شد. طبق اعلام ب م ن از مهر 94 ارائه تسهیلات آسان شده است. میخواستم از دوستانی که در سال اخیر اقدام کرده اند بپرسم که با سابقه تحصیلی و پژوهشی چند درصد امکان پذیرش از سوی ب م ن وجود دارد
    فارغ التحصیل دکترا - علوم سیاسی دانشگاه تهران. معدل دکترا 18.17
    کارشناسی ارشد دانشگاه تهران معدل 18
    کارشناسی معدل 13.09
    1 ترجمه کتاب تئوریک
    7 مقالات علمی پژوهشی
    1 مقاله همایش
    1 گزارش پژوهشی
    از راهنمایی دوستان سپاس گزارم.
    ممنون خواهم شد اگر دوستان اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن. یا اگر دوستانی که توسط ب م ن پذیرفته شدن رزومه خودشان را بنویسند.

Junior Member

ممنون خواهم شد اگر دوستان اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن. یا اگر دوستانی که توسط ب م ن پذیرفته شدن رزومه خودشان را بنویسند.

دوست گرامی معدل کارشناسی شما از 15 کمتر است و این مشکل ایجاد می نماید و امکان درخواست ندارید اما طبق اطلاعیه زیر عمل کنید و با ایمیل داده شده مکاتبه نمایید انشالله مشکل رفع می گردد.
    http://www.bmn.ir/fa-IR/-%D8%A7%D8%B...A7%D9%87%DB%8C

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)