صفحه 1121 از 1402 نخستنخست ... 1216211021107111111112111311141115111611171118111911201121112211231124112511261127112811291130113111711221 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,201 تا 11,210 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام
    دوستان خیلی ممنون میشم اگه بهم لطف کنید کمک کنید.
    من شرایط رزومم طوری هست که به احتمال زیاد با درخواستم برای بنیاد موافقت میشه. فقط چون منتظر نتیجه آزمون دکتری هستم فعلا اقدام نکردم (چون اگه امسال قبول بشم مجبور میشم انصراف بدم)
    من دارم یه پروژه کسری میگیرم. قصد دارم 2 تا کسری انجام بدم و درنهایت که مجموعشون شد 14 ماه تطبیق بزنم با بنیاد. با این حساب درصورتیکه قرار باشه ایشالا مهر 97 دکتری رو شروع کنم، حدود 16.5 ماه تا اون موقع زمان دارم که کسری ها رو انجام بدم و کار سربازی رو تموم کنم قبل از شروع دکتری در سال بعد تا مجبور به انصراف نشم.
    فقط من خیلی خیلی میترسم که تو این حدود 16 ماه نتونم دو تا کسری رو تموم کنم. آخه بعضی ها میگن که درسته مثلا کسری 7 ماهس ولی معمولا زیاد طول میکشه تا دفاع کنی و اینا
    سوالم اول اینه که با وقت گذاشتن در حد دو ورز کامل در هفته روی پروژه کسری به نظرتون میرسم تموم کنم کسری ها رو تا شهریور آینده

و سوال خیلی خیلی مهمم اینه که : اگه احیانا مثلا 2 - 3 ماه از پروژه بیفته روی مقطع دکتریم (مثلا تا آذر 97 طول بکسه تموم شدن کسری ها)، با توجه به اینکه من از حدود 15 ماه قبل کارمو شروع کردم، باز هم مجبورم انصراف بدم از سربازی بنیاد یا اینکه دیگه مثلا 2-3 ماه رو با آدم راه میان. آیا شما کسی رو دیدید که این طوری باشه مثلا همین 2-3 ماه رو ازش ایراد نگرفته باشن؟؟

خیلی خیلی لطف میکنید راهنماییم کنید. واقعا خیلی ذهنم درگیره این موضوعه

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    ممنون خواهم شد اگر دوستان اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن. یا اگر دوستانی که توسط ب م ن پذیرفته شدن رزومه خودشان را بنویسند.

دوست گرامی معدل کارشناسی شما از 15 کمتر است و این مشکل ایجاد می نماید و امکان درخواست ندارید اما طبق اطلاعیه زیر عمل کنید و با ایمیل داده شده مکاتبه نمایید انشالله مشکل رفع می گردد.
    http://www.bmn.ir/fa-IR/-%D8%A7%D8%B...A7%D9%87%DB%8C
    دوست عزیز. ممنون از جوابتان

من مرتبه اول که اقدام کردم منعی در درخواست بخاطر معدل کارشناسی نبود. الان در سیستم امکان درخواست با معدل زیر 15 کارشناسی محدود شده؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    ممنون خواهم شد اگر دوستان اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن. یا اگر دوستانی که توسط ب م ن پذیرفته شدن رزومه خودشان را بنویسند.

دوست گرامی معدل کارشناسی شما از 15 کمتر است و این مشکل ایجاد می نماید و امکان درخواست ندارید اما طبق اطلاعیه زیر عمل کنید و با ایمیل داده شده مکاتبه نمایید انشالله مشکل رفع می گردد.
    http://www.bmn.ir/fa-IR/-%D8%A7%D8%B...A7%D9%87%DB%8C
    یک سوال دیگه هم پیش آمد. در شیوه نامه دانشگاهی برای تسهیلات سربازی آمده:
    دانش‌آموختگان دوره دکتری تخصصی دست‌کم 180 امتیاز و دانش‌آموختگان دوره کارشناسی‌ارشد دست‌کم 130 امتیاز از جدول 1 را کسب کرده باشند

http://www.bmn.ir/fa-IR/-%D8%B4%DB%8...A7%D9%87%DB%8C

اما در اطلاعیه ای که لینکش را شما ارسال کردید گفته: دانش‌آموختگان باید اولاً حدنصاب لازم، دست‌کم 300 امتیاز در دورة دکتری و 200 امتیاز در دورة کارشناسی‌ارشد، را از فعالیت‌های نخبگانی به‌دست آورند و ثانیاً حائز بیشترین امتیاز در بین سایر متقاضیان در دورة بررسی باشند

این دو مورد نقض هم هستند؟؟تکلیف چیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_attar نمایش پست ها
    یک سوال دیگه هم پیش آمد. در شیوه نامه دانشگاهی برای تسهیلات سربازی آمده:
    دانش‌آموختگان دوره دکتری تخصصی دست‌کم 180 امتیاز و دانش‌آموختگان دوره کارشناسی‌ارشد دست‌کم 130 امتیاز از جدول 1 را کسب کرده باشند

http://www.bmn.ir/fa-IR/-%D8%B4%DB%8...A7%D9%87%DB%8C

اما در اطلاعیه ای که لینکش را شما ارسال کردید گفته: دانش‌آموختگان باید اولاً حدنصاب لازم، دست‌کم 300 امتیاز در دورة دکتری و 200 امتیاز در دورة کارشناسی‌ارشد، را از فعالیت‌های نخبگانی به‌دست آورند و ثانیاً حائز بیشترین امتیاز در بین سایر متقاضیان در دورة بررسی باشند

این دو مورد نقض هم هستند؟؟تکلیف چیست؟
    الان ملاک 180 و 130 هست اون دومی قانون قدیمی تر هستش که پارسال عوض شده

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    الان ملاک 180 و 130 هست اون دومی قانون قدیمی تر هستش که پارسال عوض شده
    ممنون از شما. خوب این هم از عجایب هست که مطالب سایت بنیاد نخبگان تاریخ نشر نداره و معلوم نیست اطلاعیه 3 مصوبه ای بر شیوه نامه است یا کلا اصل بر شیوه نامه است و اطلاعیه ملغی است.
    ممنون خواهم بود دیگر دوستانی که اطلاع دقیق و موثق دارند هم نظر بدهند

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_attar نمایش پست ها
    ممنون از شما. خوب این هم از عجایب هست که مطالب سایت بنیاد نخبگان تاریخ نشر نداره و معلوم نیست اطلاعیه 3 مصوبه ای بر شیوه نامه است یا کلا اصل بر شیوه نامه است و اطلاعیه ملغی است.
    ممنون خواهم بود دیگر دوستانی که اطلاع دقیق و موثق دارند هم نظر بدهند
    شما اگر از صفحه اول bmn.ir وارد بشید و وارد بخش تسهیلات نظام وظیفه بشید میرسید به صفحه ای که حد نصاب 180 و 130 هست و در انتهاش هم این جمله قید شده:
    این شیوه­ نامه مشتمل بر یک مقدمه، شش مادّه و دوازده تبصره به تصویب رئیس بنیاد ملّی نخبگان رسید و اجرای آن تا تاریخ 29/12/1396 لازم است و پس از آن اصلاحات لازم در شیوه‌نامه اعمال می­شود.

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    شما اگر از صفحه اول bmn.ir وارد بشید و وارد بخش تسهیلات نظام وظیفه بشید میرسید به صفحه ای که حد نصاب 180 و 130 هست و در انتهاش هم این جمله قید شده:
    این شیوه­ نامه مشتمل بر یک مقدمه، شش مادّه و دوازده تبصره به تصویب رئیس بنیاد ملّی نخبگان رسید و اجرای آن تا تاریخ 29/12/1396 لازم است و پس از آن اصلاحات لازم در شیوه‌نامه اعمال می­شود.
    بله دوست عزیز. درسته. من هم بنا را بر همین شیوه نامه گذاشته بودم, منتها یکی دیگر از دوستان بالاتر لینک اطلاعیه شماره 3 بنیاد را گذاشته اند که با این شیوه نامه تغایر دارد. چنانکه این دوست عزیز گفته اند اگر شرایط این اطلاعیه را نداشته باشیم اصلا امکان درخواست در سیستم وجود ندارد.
    البته امیدوارم اصل بر همان شیوه نامه باشد.
    شما خودتان درخواست داده اید؟

Junior Member bok آواتار ها

سلام دوستان
    اگه پروژه نخبگان با کسری تموم بشه و چند ماه بعدش آموزشی باشه زمان اتمام خدمت توی کارت پایان خدمت کی می خوره؟ زمان اتمام پروژه یا زمان اتمام آموزشی؟
    خیلی ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند پاسخ بدهند.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من یک سوال داشتم. ممنون میشم اگر کسی میدونه پاسخ بده.
    کسی که از طرف بنیاد ملی نخبگان پذیرفته بشه و معرفی بشه به نیروهای مسلح، اگر غیبت داشته باشه ممکنه که مشکلی در روند کارش پیش بیاد یا نه؟

از دوستان کسی میدونه که کارت پایان خدمتی که از این طریق دریافت می شود آیا هیچ فرق ظاهری یا نوشتاری با کارت کسی که که مثلا 16 ماه توی ارتش خدمت کرده باشه (معادل 14+2 ماه در پروژه جایگزین) و 5 ماه هم کسری داشته باشه داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)