صفحه 1127 از 1402 نخستنخست ... 1276271027107711171118111911201121112211231124112511261127112811291130113111321133113411351136113711771227 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,261 تا 11,270 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط khp6658 نمایش پست ها
    لطفا اگه کسی اطلاع دقیقی از این موضوع داره پاسخ بده .. ممنونم
    سلام والله من تو همین سایت دیدم یکی از دوستان نوشته برگ سبز بسیج را برده و قبول نکردن و گفتن یک مدتیه قبول نمی کنن و راهی هم ظاهرا ندارن این سوال من هم هست کسی دقیقتر میدونه حتما بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    من تاریخ تصویب پروپوزالم اواسط دی ماه هست اما شروع به کارمو زدن 15 آبان! راستش اونجا به کسی که میعواست نامه رو بنویسه گفتم من کارهامو شروع کردم و از بابت دیر کردن نگرانم، میخواچم زود تموم شه. ایشون هم گفت که اگر کار رو مقداریش رو انجام دادی و مشکلی بعدا برات پیش نمیاد من تاریخ شروع به کار رو زودتر میزنم.
    به نظرم این بیشتر به شما مربوطه! اونها مشکلی ندارن چون هم حقوق رو همونقدر باید یپردازن هم همون 14 ماه باید سپری بشه
    دوستان من سوال داشتم که آیا منظور از زودتر زدن شروع به کار دریافت همان نامه معروف استخدام بلا مانع است می باشد من الان معرفی شده ام به نخبگان مسلح و خیلی به این نامه احتیاج دارم تا استخدامم منتفی نشه ممنون از پاسختون

ترا خدا هر کی میدونه جواب بده الان ساعت 3/15 نصف شبه دو ساعته دارم تو فروم گردش میکنم جواب نگرفتم
    سلام دوستان هر چند ظاهرا این روزای بهاری کسی حال جواب دادن نداره ولی من با امیدواری می پرسم من نخبگان رو قبول شدم و فارغ التحصیل دکترا خواستم بدونم باید برگ سبز رو الان بگیرم ببرم بنیاد مسلح یا موقع آموزشی نخبگان الان بگیرم باید واکسن هم بزنم؟من به شدت به نامه استخدام بلا مانع است نیاز دارم کی میشه گرفتش؟تشکر

ترا خدا هر کی میدونه جواب بده الان ساعت 3/15 نصف شبه دو ساعته دارم تو فروم گردش میکنم جواب نگرفتم
    سلام دوستان هر چند ظاهرا این روزای بهاری کسی حال جواب دادن نداره ولی من با امیدواری می پرسم من نخبگان رو قبول شدم و فارغ التحصیل دکترا خواستم بدونم باید برگ سبز رو الان بگیرم ببرم بنیاد مسلح یا موقع آموزشی نخبگان الان بگیرم باید واکسن هم بزنم؟من به شدت به نامه استخدام بلا مانع است نیاز دارم کی میشه گرفتش؟تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط imandar نمایش پست ها
    سلام، شما برای ثبت نام دوره آموزشی نخبگان حتما باید برگ سبز رو از پلیس+10 گرفته باشید، زودتر براش اقدام کنید تا بتونید دوره آموزشی دیماه رو برید. اگه بزارید بمونه نزدیک دیماه اون موقع شاید ظرفیتش پر بشه

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام دوستان.
    یه سوال. میشه وقتی نظام وظیفه تخصصی فعال شد چندماه صبر کرد و بعد از چندماه فرایند رو ادامه داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hkarami123 نمایش پست ها
    سلام، شما برای ثبت نام دوره آموزشی نخبگان حتما باید برگ سبز رو از پلیس+10 گرفته باشید، زودتر براش اقدام کنید تا بتونید دوره آموزشی دیماه رو برید. اگه بزارید بمونه نزدیک دیماه اون موقع شاید ظرفیتش پر بشه
    تشکر از پاسختون یعنی اگه پخام تیر ماه پپرم فعلا نیازی نیست و میشه پدون اون رفت پ ن ن م؟

Junior Member

فوری فوری فوری

سلام به همه

کسی اطلاعی داره که داشتن مقاله مروری فارسی برای استفاده از تسهیلات نظام وظیفه امتیاز دارد یا خیر؟

ممنون از راهنماییتون

Junior Member

با عرض سلام و وقت بخیر

از آنجایی که خودم از برخی اطلاعاتی که در این گفتگو مطرح شده است، استفاده کردم و البته برخی از موردی را که جستجو می‌کردم پیدا نکردم، در اینجا تجربه‌ام از گرفتنِ "جایزه‌ نظام وظیفه تخصصی" از بنیاد ملی نخبگان (تا این مرحله) را در اختیار دوستان قرار می‌دهم، شاید برای برخی سودمند باشد.
    با توجه به استعلامی که از بنیاد کردم، با رزومه‌ی ذیل، 369 امتیاز کسب کردم (البته وقتی که "جایزه نظام وظیفه تخصصی" به شما تعلق می‌گیرد، بلافاصله در سامانه‌ی ثریا ذیل "افتخارات" شما افزوده می‌شود و ارزشِ آن تا صد امتیاز است. برایم روشن نیست که امتیاز فوق با احتسابِ این جایزه است یا بدونِ آن).

رزومه (موثر در امتیاز)
    - لیسانس، فوق اللیسانس و دکتری در رشته‌ی فلسفه (فلسفه‌ی غرب) از دانشگاه دولتی (بر اساس یک فایل اکسل متداول، اما قدیمی، "ضریب هم‌ترازسازی معدل" برای این رشته در این دانشگاه 1.03 است.)
    - رتبه‌ی 106 کشوری کنکور سراسری علوم انسانی
    - معدل کارشناسی 18.54 (8 ترم)
    - رتبه‌ی 1 کنکور کارشناسی ارشد فلسفه
    - معدل کارشناسی ارشد 18.2 (6 ترم)
    - سه مقاله‌ی علمی‌پژوهشی مستخرج از رساله، یکی از آنها به تنهایی و دوتای دیگر به عنوان نویسنده‌ی اول با استاد راهنما

چند نکته:
    - گفته می‌شود که معدل امتیاز منفی ندارد.
    - نفر اول ورودی شدن (دانشجوی ممتاز دانشگاه) امتیازی ندارد، مگر آنکه از طریقِ آن در کارشناسی ارشد پذیرفته شده باشید.

درخواست در سامانه‌ی ثریا
    - چهارشنبه مورخ 6/2/96، بعد از وقت اداری، در سامانه ثریا درخواست دادم.
    - شنبه مورخ 9/2/96، درخواست به کارشناسان ارجاع شد.
    - یکشنبه مورخ 10/2 اعلام شد که پرونده نقصی دارد که بلافاصله رفع کردم (مجله‌ای که یکی از مقاله‌ها در آن چاپ شده بود، با اینکه علمی-پژوهشی بود، در فهرست سامانه‌ی ثریا نبود. از این رو گزینه‌ی "سایر" را انتخاب کرده بودم. گویا کارشناس این مجله را به فهرست سامانه افزوده بود و در نقص خاطر نشان کرده بود که این مجله در فهرست موجود است و باید آن را انتخاب کنم).
    - سه‌شنبه مورخ 12/2، درخواست به مرحله‌ی برابر با اصل کردن مدارک رسید.
    - به ازای هر یک از مراحل فوق یک پیامک از سامانه‌ی ثریا دریافت کردم.
    - چهارشنبه مورخ 13/2، مدارک را به صورت حضوری در بنیاد نخبگان تهران برابر با اصل کردم و در همان روز درخواست وارد مرحله‌ی "مقایسه‌ی امتیاز نظام وظیفه" شد.
    - شنبه مورخ 30/2، با درخواستم موافقت شد و فرآیند به پایان رسید و فرآیند جدیدی به نام "نظام وظیفه تخصصی" ذیل بخش "درخواست‌ها" ایجاد شد.
    - اولین مرحله پرکردنِ " فرم اطلاعات فردی نخبگی" بود که همان روز آن را بارگذاری کردم و همان روز هم توسط کارشناس تایید شد.
    - شنبه مورخ 30/2، در خواستم وارد مرحله‌ی "چاپ نامه معرفی به ستاد کل نیروهای مسلح" و هنوز در این مرحله قرار دارد.
    - به ازای هیچ یک از مراحل فوق پیامکی از سامانه‌ی ثریا دریاف نکردم.

چند نکته:
    - بسیار کوشیدم که اطلاعات را به دقت و آنگونه که باید در سامانه‌ی ثریا بارگذاری کنم تا کار سریع‌تر پیش رود.
    - در مرحله‌ی برابر با اصل کردن مدارک، علاوه بر اصل شناسنامه و کارت ملی، اصل مدارکی را می‌خواهند که در محاسبه‌ی امتیاز تاثیرگذار است. در سامانه‌ی ثریا یک راه تشخیص این مدارک این است که وقتی درخواست به مرحله‌ی "برابر با اصل کردن مدارک" می‌رسد، بخشی که آن مدرک به آن مرتبط است، دیگر توسط کاربر قابل ویرایش نیست (در مقابلِ آن، نه سه آیکون، بلکه فقط یک آیکون هست، آیکون ذره‌بینی که + در آن است). برای نمونه، به اصل مدارک دیپلم و پیش‌دانشگاهی نیازی نیست.
    - گواهی رتبه‌ی کنکور سراسری و کنکور کارشناسی ارشد را باید از سازمان سنجش گرفت.
    - در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری به اصل صورت جلسه‌ی دفاع نیازی نیست.
    - مقاله‌هایی که منتشر شده است و در اینترنت در دسترس است، در صورت معتبر بودن مقاله، لینکش برای تایید آن کافی است.
    - به هنگام برابر با اصل کردن مدارک، با توجه به رزومه‌ام، اصل مدارک ذیل را ارائه دادم: شناسنامه، کارت ملی، گواهی موقت کارشناسی، گواهی موقت کارشناسی ارشد، نامه‌ی فراغت از تحصیل (مقطع دکتری) دانشگاه به نظام وظیفه، گواهی رتبه‌ی کنکور کارشناسی، گواهی رتبه‌ی کنکور کارشناسی ارشد.
    - بعد از موافقت با درخواستم، قبل یا بعد از تکمیل فرم نخبگی، وارد مرحله‌ی "مشاهده امتیاز" شدم. البته کاربر هیچگاه در سامانه‌ی ثریا امتیاز خود را مشاهده نمی‌کند و آن را باید از بنیاد از طریق تماس تلفنی یا سامانه‌ی اینترنتی "پاسخگویی به درخواست‌های بنیاد ملی نخبگان" استعلام نماید.

سلام دوستان. بنیاد نخبگان نیروهای مسلح به سازمان های غیر نظامی هم معرفی میکنه؟ من مثلا با سازمان آب واسه برداشتن طرح هماهنگ کردم اونا به جاهای نظامی معرفی میکنن .... کلا انگار فازشون شده اذیت. راه حلی چیزی نداره بفرستنمون همون جا که میخوایم؟ سرهنگ هرمی بازنشست شده هر چند من باهاشم صحبت کردم قبلش گفت باید جایی بری که ما میگیم نه خودت هماهنگ کردی!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)