صفحه 1128 از 1402 نخستنخست ... 1286281028107811181119112011211122112311241125112611271128112911301131113211331134113511361137113811781228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,271 تا 11,280 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان در حال حاضر وام مسکن نخبگان 160 میلیون و با سود 18% پرداخت میشود. با توجه به اینکه سود وام مسکن برای مسکن اولی ها 9% است تقریبا میشه گفت که سود وام نخبگان تفاوتی با وام عادی ندارد و از این جهت وام مسکن نخبگان با شرایط فعلی مزیت خاصی ندارد. امیدواریم با تلاش همگی بتوانیم با نامه نگاری شرایط سود این وام را کاهش دهیم.������������� ����
    ویرایش توسط amin_z : May 28th, 2017 در ساعت 01:15 PM دلیل: تماس خارج از فروم

Junior Member

با سلام
    من قبلا 19 روز سابقه خدمت دارم و در حین دوره آموزشی به دلیل قبولی در مقطع بالاتر از خدمت ترخیص شدم
    الان که دوره اموزشی برای نخبگان 45 روز هستش، شرایط برای من چگونه میشه؟
    میدونم که باید کل دوره 45 روزه رو برم اما سوالم اینه که چون سابقه قبلی دارم آیا مشکلی ایجاد نمیشه؟
    البته قبل از اتمام دوره آموزشی من ترخیص شده ام.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی خوا

با سلام
    من درخواست نظام وظیفه تخصصیم اوکی شده رزومم به شرح ذیل:
    1) کارشناسی ارشد معدل 18.05
    2) 2مقاله علمی پروهشی که یکیش نفر اولم یکشی نفر دوم
    3) استعداد درخشان برای قبولی کارشناسی ارشد (رتبه اولی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه

با سلام
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    من بین کارشناسی و کارشناسی ارشدم حدود 6 ماه و 10 روز خدمت قبلی داشتم که 5 ماه هم کسری بسیج ثبت کرده بودم یعنی الان 9 ماه و 20 روز از خدمتم مونده الان سرباز تخصصیم اوکی شده و نامم به ب ن ن م زده شده ولی بهم گفتن که تو باید یه پروزه 12 ماهه بگیری در صورتی که کلا 9 ماه از سربازی عادیم مونده، ممنون میشم دوستان اگه همچین شرایطی واسشون پیش اومده راهنمایی کنن که چکار کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

با سلام
    ممنون میشم دوستان اگه پیش نویس از نامه اعلام نیاز از سازمان ها به ب ن ن م برای جایگزین خدمت سربازی دارن واسم بفرستن.
    مرسی
    ویرایش توسط peymansamani : May 27th, 2017 در ساعت 11:39 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imandar نمایش پست ها
    دوستان من سوال داشتم که آیا منظور از زودتر زدن شروع به کار دریافت همان نامه معروف استخدام بلا مانع است می باشد من الان معرفی شده ام به نخبگان مسلح و خیلی به این نامه احتیاج دارم تا استخدامم منتفی نشه ممنون از پاسختون
    دوست عزیز. شما بعد از اینکه معرفی نامتون رفت از ب م ن به ب ن ن م اونوقت به یک سازمان معرفی میشید واسه انجام پروژه. بعد از به توافق رسیدن با اون سازمان پروپوزال تهیه میشه و بعد از تایید اون سازمان نامه ی شروع به کارتون از سازمان به ب ن ن م میره. که این نامه میشه نامه ی شروع بکار. تازه در این مرحله میتونید نامه ی استخدام بلامانع رو بگیرید. این فرایند برای من 5 ماه طول کشید. پس چیزی بنام عجله خیلی معنی نمیده. با پیگیری میتونید طول این فرایند رو نهایتا یک ماه کمتر کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mjnarak نمایش پست ها
    دوست عزیز. شما بعد از اینکه معرفی نامتون رفت از ب م ن به ب ن ن م اونوقت به یک سازمان معرفی میشید واسه انجام پروژه. بعد از به توافق رسیدن با اون سازمان پروپوزال تهیه میشه و بعد از تایید اون سازمان نامه ی شروع به کارتون از سازمان به ب ن ن م میره. که این نامه میشه نامه ی شروع بکار. تازه در این مرحله میتونید نامه ی استخدام بلامانع رو بگیرید. این فرایند برای من 5 ماه طول کشید. پس چیزی بنام عجله خیلی معنی نمیده. با پیگیری میتونید طول این فرایند رو نهایتا یک ماه کمتر کنید.
    ضمن تشکر مجدد از پاسختون من اکنون پا یکی از اساتید دانشگاه امام حسین ع تقریپا پرای پروپوزال هم توافق کرده ام پا عنایت په اینکه ظاهرا می پذیرن خودت یکی را معرفی کنی می تونم در مراجعه په پ ن ن م نامه موافقت اونا رو داده و نامه استخدام پگیرم شنیده ام حتی پدون پروپوزالم اصرار کنی نامه رو میدن ممنون از لطفتان

سلام دوستان یک سوال فوری داشتم من نیاز فوری په مجوز استخدام دارم پروژه نخپگام اوکی شده اما تایید پروزه چند ما زمان میپره تو قانون پ ن ن م نوشته قپل از اخذ پروژه صدور مجوز استخدام پا سازمان وظیفه عمومی هست کسی میتون پگه چطوری میشه گرفت؟تشکر از لطفتان

Junior Member

سلام به همه

کسی اطلاع داره که مقاله مروری کنفرانسی (فارسی) برای استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان امتیاز داره؟ بنیاد در این زمینه سخت گیری میکنه؟

خیلی ممنون

Junior Member

سلام، ممنون از اطلاعاتتون

می شه لطفآ دانشگاه محل تحصیل و معدل کارشناسیتون رو هم بگید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peymansamani نمایش پست ها
    با سلام
    من درخواست نظام وظیفه تخصصیم اوکی شده رزومم به شرح ذیل:
    1) کارشناسی ارشد معدل 18.05
    2) 2مقاله علمی پروهشی که یکیش نفر اولم یکشی نفر دوم
    3) استعداد درخشان برای قبولی کارشناسی ارشد (رتبه اولی)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)