صفحه 1131 از 1402 نخستنخست ... 1316311031108111211122112311241125112611271128112911301131113211331134113511361137113811391140114111811231 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,301 تا 11,310 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستانی که دوره آموزشی را رفتند ، آیا طول روز هم مرخصی میشه مرخصی گرفت یا نه صرفا بعد از ظهر به بعد؟
    ممنونم

سلام دوستان. یک سوال داشتم. ممنون می شم کمکم کنید.

من 2 تا مقاله چاپ شده در نشریه بین المللی دارم که 2 نفر نویسنده هستیم و من نفر دوم هستم. نفر اول استاد راهنمام نیست، اما موضوع مقاله اول کاملا با موضوع پایان نامه کارشناسیم یکی هستش، و مقاله دوم ارتقا یافته همون مقاله اول که در ارتباط با پایان نامه کارشناسیمه، هستش.
    یه قسمت داره که نوشته "مشارکت استاد راهنما" که من زدم "ندارد. و یه قسمت دیگه داره که نوشته "مستخرج از مقطع" که من برای هر جفت مقالات زدم مستخرج از "کارشناسی". باز تکرار می کنم که مقاله اول دقیقا پایان نامه کارشیمه، و مقاله دوم به نوعی ارتقا یافته مقاله اول هستش که به موضوع پایان نامه کارشناسیم مربوطه (که البته یه بخشیش به پایان نامه ارشدم هم نزدیکه به نوعی!!) این نکته رو هم بگم شاید تو راهنمایی کردن کمکتون کنه. مقاله اول دقیقا قبل از شروع ارشدم پذیرفته شد و من در حین تحصیل ارشد نبودم. اما مقاله دوم در حین تحصیل در مقطع ارشد بودم که پذیرفته و چاپ شد.
    حالا می خواستم بدونم:
    1. این مسئله که اسم استاد راهنمام تو مقالات نیست اما مستخرج از پایان نامه کارشناسیم هست، منافاتی با هم ندارن؟ بنیاد به این قضیه گیر نمی ده؟
    2. مقاله دوم به نوعی به پایان نامه ارشدم هم مربوطه. باید چی بزنم دقیقاً؟

ممنون می شم راهنماییم کنید.

Junior Member

چرا این قدر پیچیده میکنی؟
    اگه اسم استاد راهنما ارشدت باشه تو محاسبه امتیاز اسم استاد حذف میشه. دیگه هیچ قاعده ای نیست. لیسانس و موضوع نزدیک و ... اهمیت نداره. تمام. در ضمن اگه مقالت واسه سه سال پیش باشه دیگه امتیاز ندارهو حواست باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ortafux نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال داشتم. ممنون می شم کمکم کنید.

من 2 تا مقاله چاپ شده در نشریه بین المللی دارم که 2 نفر نویسنده هستیم و من نفر دوم هستم. نفر اول استاد راهنمام نیست، اما موضوع مقاله اول کاملا با موضوع پایان نامه کارشناسیم یکی هستش، و مقاله دوم ارتقا یافته همون مقاله اول که در ارتباط با پایان نامه کارشناسیمه، هستش.
    یه قسمت داره که نوشته "مشارکت استاد راهنما" که من زدم "ندارد. و یه قسمت دیگه داره که نوشته "مستخرج از مقطع" که من برای هر جفت مقالات زدم مستخرج از "کارشناسی". باز تکرار می کنم که مقاله اول دقیقا پایان نامه کارشیمه، و مقاله دوم به نوعی ارتقا یافته مقاله اول هستش که به موضوع پایان نامه کارشناسیم مربوطه (که البته یه بخشیش به پایان نامه ارشدم هم نزدیکه به نوعی!!) این نکته رو هم بگم شاید تو راهنمایی کردن کمکتون کنه. مقاله اول دقیقا قبل از شروع ارشدم پذیرفته شد و من در حین تحصیل ارشد نبودم. اما مقاله دوم در حین تحصیل در مقطع ارشد بودم که پذیرفته و چاپ شد.
    حالا می خواستم بدونم:
    1. این مسئله که اسم استاد راهنمام تو مقالات نیست اما مستخرج از پایان نامه کارشناسیم هست، منافاتی با هم ندارن؟ بنیاد به این قضیه گیر نمی ده؟
    2. مقاله دوم به نوعی به پایان نامه ارشدم هم مربوطه. باید چی بزنم دقیقاً؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bbbt نمایش پست ها
    چرا این قدر پیچیده میکنی؟
    اگه اسم استاد راهنما ارشدت باشه تو محاسبه امتیاز اسم استاد حذف میشه. دیگه هیچ قاعده ای نیست. لیسانس و موضوع نزدیک و ... اهمیت نداره. تمام. در ضمن اگه مقالت واسه سه سال پیش باشه دیگه امتیاز ندارهو حواست باشه.
    دستت درد نکنه. ممنون بابت پاسخ. آخه دقیق نمی دونم تو همین تاپیک بود خوندم یا جای دیگه که یکی از افراد اشاره کرده بود که اگه اسم استاد راهنما تو مقاله نیست نباید بزنیم مستخرج از فلان مقطع و باید زد هیچکدام. اینو پرسیدم که مطمئن شم آیا مشکل ساز می شه یا نه.
    و اینکه مقاله اولم تقریبا 2 سال و 5 6 ماهه که از ش گذشته و 3 سالش کامل نشده. امیدوارم که قبول کنن و مشکلی پیش نیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط peymansamani نمایش پست ها
    با سلام
    من درخواست نظام وظیفه تخصصیم اوکی شده رزومم به شرح ذیل:
    1) کارشناسی ارشد معدل 18.05
    2) 2مقاله علمی پروهشی که یکیش نفر اولم یکشی نفر دوم
    3) استعداد درخشان برای قبولی کارشناسی ارشد (رتبه اولی)
    تو رزومه ات چیز دیگه ای که امتیاز داشته باشه نداشتی؟ معدل کارشناسی یا مقاله های دیگه یا عضویتی چیزی؟
    من با فرض اینکه از مقاله هات امتیاز کامل بگیری حساب کردم 60 از مقاله ها، 50 از شاگرداولی و با فرض چهار ترمه دفاع کردنت 27.5 از معدل میگیرید، جمعاً 137.5، درسته؟

منم شاگرد اول بودم(مهندسی مکانیک)، یک ISI(نفر اول) با یه علمی پژوهشی(نفر اول) حدود 30 امتیازم از معدل دارم، دارم ولی انقدر تو این فروم طرف میاد میگه 20 تا ISI داشتم قبول نشدم که منم فعلاً تو ثریا درخواست ندادم.

دوستان یه سوال خیلی مهم دارم.

من دو تا کتاب آماده انتشار دارم: یکی تألیف و دیگری ترجمه

سوالم اینجاست که آیا ناشر در محاسبه امتیاز کتاب‌ها تا چه حد اهمیت داره؟ یعنی میخوام بگم اهمیت ناشر صفر-یکی هستش؟
    Sure, things will go well, I believe

سلام دوستان عزیز

من ارشد آموزش زبان انگلیسی هستم
    در سامانه ثریا هم ثبت نام کردم

کسی میدونه برای پروژه چایگزین خدمت چه چیزی بهم تعلق میگیره؟
    کسی پروژه جایگزین خدمت گرفته در رشته آموزش زبان گرفته برام توضیح بده؟

Junior Member

درود
    دوستان من با معدل 17.60 نمره اول کارشناسی در رشته مکانیک از یه دانشگاه دولتی و در حال کار روی یه مقاله که به احتمال زیاد از IEEE اکسپت میگیره هستم (البته به همراه استاد و به عنوان پروژه کارشناسی). میخام واسه فول فاند به یه دانشگاه خوب امریکا درخواست بفرستم ولی جریان اینه که من تا یک ماه دیگه فارغ التحصیل میشم و سربازی رو کامل دارم و به احتمال زیاد کارهای گرفتن IELTS و GRE و کارهای مربوط به سفارت بیشتر از 3 ماه طول میکشه و من بعد 31/6 مشمول سربازی میشم. حوالا سوالم اینه که اولا من تا کی میتونم نرم سربازی و دنبال کارام باشم و موقع رفتن از ایران ایا به مشکلی میخورم یا نه اگه واسه سربازی اقدام نکنم؟ همچنین اگه اسکالرشیپ بگیرم چه هزینه ای واسه سربازی باید پرداخت کنم؟
    در کل ممنون میشم اگه درمورد سربازی و بهترین کاری که باید انجام بدم راهنماییم کنید! عذر خواهی میکنم بابت زیاد شدن سوالات )

دوستان یه سوال داشتم در مورد امتیاز رتبه کنکور داشنگاه آزاد.
    من خودم لیسانس و ارشدم رو داشنگاه سراسری خوندم اما تو کنکور داشنگاه آزاد لیسانس شرکت کردم و تو اون رشته رتبه دوم رو کسب کردم.
    حالا می خواستم بدونم اینم برام امتیاز داره با این حال که سراسری درس خوندم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad95 نمایش پست ها
    درود
    دوستان من با معدل 17.60 نمره اول کارشناسی در رشته مکانیک از یه دانشگاه دولتی و در حال کار روی یه مقاله که به احتمال زیاد از IEEE اکسپت میگیره هستم (البته به همراه استاد و به عنوان پروژه کارشناسی). میخام واسه فول فاند به یه دانشگاه خوب امریکا درخواست بفرستم ولی جریان اینه که من تا یک ماه دیگه فارغ التحصیل میشم و سربازی رو کامل دارم و به احتمال زیاد کارهای گرفتن IELTS و GRE و کارهای مربوط به سفارت بیشتر از 3 ماه طول میکشه و من بعد 31/6 مشمول سربازی میشم. حوالا سوالم اینه که اولا من تا کی میتونم نرم سربازی و دنبال کارام باشم و موقع رفتن از ایران ایا به مشکلی میخورم یا نه اگه واسه سربازی اقدام نکنم؟ همچنین اگه اسکالرشیپ بگیرم چه هزینه ای واسه سربازی باید پرداخت کنم؟
    در کل ممنون میشم اگه درمورد سربازی و بهترین کاری که باید انجام بدم راهنماییم کنید! عذر خواهی میکنم بابت زیاد شدن سوالات )
    دوست عزیز صندوق پیام های شخصی شما پر شده. این سوال شمام خارج از بحث تاپیک هستش. لطفا صندوق پیام های شخصیتون رو خالی کنید تا بتونم براتون به صورت شخصی پیغام بفرستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)