صفحه 1132 از 1402 نخستنخست ... 1326321032108211221123112411251126112711281129113011311132113311341135113611371138113911401141114211821232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,311 تا 11,320 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی خوا

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadvaezi نمایش پست ها
    تو رزومه ات چیز دیگه ای که امتیاز داشته باشه نداشتی؟ معدل کارشناسی یا مقاله های دیگه یا عضویتی چیزی؟
    من با فرض اینکه از مقاله هات امتیاز کامل بگیری حساب کردم 60 از مقاله ها، 50 از شاگرداولی و با فرض چهار ترمه دفاع کردنت 27.5 از معدل میگیرید، جمعاً 137.5، درسته؟

منم شاگرد اول بودم(مهندسی مکانیک)، یک ISI(نفر اول) با یه علمی پژوهشی(نفر اول) حدود 30 امتیازم از معدل دارم، دارم ولی انقدر تو این فروم طرف میاد میگه 20 تا ISI داشتم قبول نشدم که منم فعلاً تو ثریا درخواست ندادم.
    سلام
    معدل کارشناسی من 16 بود
    دانشگاه خواجه نصیر
    عضو انجمن تجارت الکترونیکی ایران که اینم فکر کنم امتیاز داشت
    در مجموع امتیازم شده بود 132

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    دوستان شرکت فناوری اطلاعات که بشه جایگزین خدمت به صورت حضوری و بدون انجام دادن پروژه انجام داد، میشناسین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    اگه کسی خدمت قبلی حدود 6 ماه + 5 ماه کسری بسیج داشته باشه ، مدت زمان پروژه جایگزین خدمتش چقدر میشه؟

سلام دوستان ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید .
    دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری هستم . معدل کارشناسیم 15.01 و معدل ارشدم 17.52 . شاگرد اول نیستم . تو شرکت دانش بنیان به مدت 2 سال بیمه شدم و هنوز فعالیت دارم . میخوام از شرایط دانش آموخته فناور برای گذران خدمت سربازی استفاده کنم . یک ثبت اختراع سطح 3 دارم ،دو تا کتاب ترجمه شده دارم که اسمم اوله ،دو تا مقاله که اسمم اوله ،به علاوه چند تا پروژه و همچنین عضویت در انجمن های تخصصی .
    به نظرتون با توجه به رزومه بنده به دلیل اینکه شاگرد اولی نیستم دیگه نمیتونم درخواست بفرستم و امیدی داشته باشم . اخه تو اینجا http://www.bmn.ir/fa-IR/-%D8%A7%D8%B...A7%D9%88%D8%B1 اصلا ننوشته باید شاگرد اول بود اما به جاش این قسمت http://www.bmn.ir/fa-IR/-%D8%B4%DB%8...A7%D9%88%D8%B1 نوشته باید شاگرد اول باشی . اخر سر من باید چیکار کنم تکلیفم مشخص شه . ممنون میشم کمکم کنید .

Junior Member P92SK آواتار ها

سلام دوستان
    من دفترچه سربازی گرفتم. تاریخ اعزام 1 تیر هست ولی هنوز برگه سبز رو به بنیاد ندادم. برا اینکه 1.4 آموزشی رو برم مشکلی که پیش نمیاد من این هفته برگه رو ببرم؟

سلام دوستان

ببخشید یه سوال دارم که به احتمال زیاد تکراری هست ولی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید:

آیا در حین انجام پروژه، مشمول قادر هست برای ادامه تحصیل دکترا از کشور خارج بشه؟ یعنی این اجازه بشه داده میشه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط samanarshad نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید .
    دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری هستم . معدل کارشناسیم 15.01 و معدل ارشدم 17.52 . شاگرد اول نیستم . تو شرکت دانش بنیان به مدت 2 سال بیمه شدم و هنوز فعالیت دارم . میخوام از شرایط دانش آموخته فناور برای گذران خدمت سربازی استفاده کنم . یک ثبت اختراع سطح 3 دارم ،دو تا کتاب ترجمه شده دارم که اسمم اوله ،دو تا مقاله که اسمم اوله ،به علاوه چند تا پروژه و همچنین عضویت در انجمن های تخصصی .
    به نظرتون با توجه به رزومه بنده به دلیل اینکه شاگرد اولی نیستم دیگه نمیتونم درخواست بفرستم و امیدی داشته باشم . اخه تو اینجا http://www.bmn.ir/fa-IR/-%D8%A7%D8%B...A7%D9%88%D8%B1 اصلا ننوشته باید شاگرد اول بود اما به جاش این قسمت http://www.bmn.ir/fa-IR/-%D8%B4%DB%8...A7%D9%88%D8%B1 نوشته باید شاگرد اول باشی . اخر سر من باید چیکار کنم تکلیفم مشخص شه . ممنون میشم کمکم کنید .
    دوست عزیز شاگرد اول بودن اصلا ملاک نیست! شما با همین رزومه مطمئنا مشمول خواهید شد. اون قسمتی که نوشته شاگرد اول بودن ضروریه، قدیمی هست و دیگه طبق اون پرونده ها بررسی نمی شه.

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام دوستان

ببخشید یه سوال دارم که به احتمال زیاد تکراری هست ولی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید:

آیا در حین انجام پروژه، مشمول قادر هست برای ادامه تحصیل دکترا از کشور خارج بشه؟ یعنی این اجازه بشه داده میشه؟

ممنون
    سلام. بله اما بعد از بازگشت باید دوباره پروسه احراز نخبگی رو طی کنید و پروژتون هم از اول شروع میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان سلام
    ممنون میشم جواب این سوالمو حتما بدین
    امروز من برگه سفیدم گرفتم اعزامم خورده سپاه خاتم یزد، در صورتی که هفته پیش برگه سبز منو گرفته بودن گفتن می خوره نخبگان.
    الان باید چیکار کنم؟؟؟
    لطفا جواب بدین دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط peymansamani نمایش پست ها
    دوستان سلام
    ممنون میشم جواب این سوالمو حتما بدین
    امروز من برگه سفیدم گرفتم اعزامم خورده سپاه خاتم یزد، در صورتی که هفته پیش برگه سبز منو گرفته بودن گفتن می خوره نخبگان.
    الان باید چیکار کنم؟؟؟
    لطفا جواب بدین دوستان
    من امروز رفتم پلیس+10 گفتن که هنوز اصلن نیومده برگه سفیدت. با این حال توی دوره های قبل هم زیاد بودن افرادی که برگه سفیدشون مکان و زمانی غیر از اونچه ب ن ن م بهشون گفته بوده و در بسیاری از تجربیات مشابه توی همین سایت به بچه ها گفتن با همون برگه سفید برید مدرس و خودمون درست میکنیم. با این حال اگر براتون ممکنه حتما حضورا مراجعه کنید یا حداقل تماس بگیرید باهاشون و نتیجه رو هم اگر میشه اینجا اعلام بفرمایین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)