صفحه 1133 از 1402 نخستنخست ... 1336331033108311231124112511261127112811291130113111321133113411351136113711381139114011411142114311831233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,321 تا 11,330 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی خوا

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    من امروز رفتم پلیس+10 گفتن که هنوز اصلن نیومده برگه سفیدت. با این حال توی دوره های قبل هم زیاد بودن افرادی که برگه سفیدشون مکان و زمانی غیر از اونچه ب ن ن م بهشون گفته بوده و در بسیاری از تجربیات مشابه توی همین سایت به بچه ها گفتن با همون برگه سفید برید مدرس و خودمون درست میکنیم. با این حال اگر براتون ممکنه حتما حضورا مراجعه کنید یا حداقل تماس بگیرید باهاشون و نتیجه رو هم اگر میشه اینجا اعلام بفرمایین
    مرسی از پاسختون
    پلیس +10 گفت نیومده ولی تو سایت http://services.epolice.ir چک کردم زده بود.

سلام دوستان.

پرونده من روی سایت ثریا بعد از بررسی توسط کارشناس نقص پرونده خورده. حالا می خواستم بدونم مواردی که نقص پرونده نخورده یعنی اکیه و بهشون امتیاز تعلق می گیره یا بازم ممکنه که در طول پروسه حذف بشن و امتیازی ازشون نگیرم؟

ممنون می شم راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ortafux نمایش پست ها
    سلام دوستان.

پرونده من روی سایت ثریا بعد از بررسی توسط کارشناس نقص پرونده خورده. حالا می خواستم بدونم مواردی که نقص پرونده نخورده یعنی اکیه و بهشون امتیاز تعلق می گیره یا بازم ممکنه که در طول پروسه حذف بشن و امتیازی ازشون نگیرم؟

ممنون می شم راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز
    مواردی که نقص پرونده نخورده اوکیه و معمولا قابلیت ادیت کردن واسشون وجود نداره

با سلام
    کسی تربیت بدنی آجا طرح جایگزین خدمت کار کرده ؟

Junior Member

سلام.
    دوستانی که مطلع هستند سپاسگذار خواهم بود اگر جواب بدهند.
    دوستان آیا برای تحویل گالینگور و فایل نهایی پروزه جایگزین خدمت تمپلیت خاصی مد نظر هست؟
    در صورتی که بله هست . آیا این فایل رو باید برم از ب ن ن م بگیرم؟
    ممنون

Junior Member

با سلام

وضعیت من تو سامانه ثریا از شنبه در مرحله چاپ نامه است، میخواستم بدونم معمولا این مرحله چقدر طول میکشه؟ آیا من میتونم امیدوار باشم که تیرماه آموزشی رو اعزام بشم؟

با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    با سلام

وضعیت من تو سامانه ثریا از شنبه در مرحله چاپ نامه است، میخواستم بدونم معمولا این مرحله چقدر طول میکشه؟ آیا من میتونم امیدوار باشم که تیرماه آموزشی رو اعزام بشم؟

با تشکر
    با سلام
    این مرحله حدود 1 هفته تا 10 روز طول میکشه که 1 ماه بعد از ارسال نامه می تونین به ب ن ن م مراجعه کنین

سلام دوستان. در مورد نقص پرونده 2 تا سوال داشتم.

1.توی نامه من از طرف دانشگاه به نظان وظیفه، معدل کل زده نشده (البته جالبه که جاش هست اما کسی به خودش زحمت داده که پرش کنه!!!). حالا بنیاد نقص پرونده زده. من تماس گرفتم باهاشون و گفتن که باید درخواست استعلام بدم بجای مدرک. حالا سوالی که دارم اینه که آیا خودم برم دانشگاه می تونم این مسئله رو حل کنم یا درخواست استعلام بدم؟ چون فک می کنم بحث استعلام خیلی طولانی باشه و زمانبره و شاید خودم حضوری برم زودتر حل بشه.

2. من عضو یه انجمن علمی تخصصی برای کشور انگلیس هستم. بهم گواهی عضویت دادن اما نمی دونم بنیاد به چیش گیر می ده. زنگم زدم و ازشون پرسیدم، ظاهرا انگلیسییشون خوب نیست و نمی فهمن که تمام اون جزییات لازم رو تو اون نوشته. اون جزییات شامل "
    گواهی رسمی از دبیر انجمن حاوی نام انجمن نوع عضويت (پيوسته، افتخاري و وابسته) و تاریخ عضویت"
    هستش. حالا می خواستم بدونم کسی قبلا تو این شرایط بوده. ممنون می شم راهماییم کنین.

ممنون می شم از دوستان اگر کمکم کنن.

Junior Member

سلام. دوستان کسی هست که از تسهیلات نظام وظیفه تخصصی در حین تحصیل استفاده کرده باشه؟ یا حتما باید فارغ التحصیل باشیم. من شنیدم مثل این که بعضا تو دوره دانشجویی هم گرفتن ...یه سوال دیگه هم دارم ممنون می شم پاسخ بدین که ایا مقاله اکسپت شده فقط امتیاز داره یا مقاله under review هم قبوله..چون مقاله isi حداقل یک سال اکسپتش طول می کشه و من تمام مقاله هام under review متاسفانه و مطمئنا تا 7-8 ماه دیگه جوابش نمی یاد..مرسی...

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaap نمایش پست ها
    سلام. دوستان کسی هست که از تسهیلات نظام وظیفه تخصصی در حین تحصیل استفاده کرده باشه؟ یا حتما باید فارغ التحصیل باشیم. من شنیدم مثل این که بعضا تو دوره دانشجویی هم گرفتن ...یه سوال دیگه هم دارم ممنون می شم پاسخ بدین که ایا مقاله اکسپت شده فقط امتیاز داره یا مقاله under review هم قبوله..چون مقاله isi حداقل یک سال اکسپتش طول می کشه و من تمام مقاله هام under review متاسفانه و مطمئنا تا 7-8 ماه دیگه جوابش نمی یاد..مرسی...
    سلام دوست گرامی. برای دوره دکترا طبق آیین نامه می تونید در حین تحصیل اقدام کنید و اگر شرایط نخبگیتون احراز شه، در حین تحصیل پروژه جایگزین رو بگذرونید. اما در غیر اینصورت برای مقطع ارشد حتما باید فارغ التحصیل باشین. در حال حاضر قانونش اینه، ممکنه بعدها تغییرش بدن.
    در مورد مقاله هم حتما باید نتیجه پذیرش مقالتون اومده باشه. در غیر اینصورت هیچ امتیازی نداره. مشکل همه تقریبا همینه که پاسخ نهایی مقالات ماه ها طول می کشه و چاره ای نیست جز صبر کردن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)