صفحه 1134 از 1402 نخستنخست ... 1346341034108411241125112611271128112911301131113211331134113511361137113811391140114111421143114411841234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,331 تا 11,340 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط google1212 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

من ارشد آموزش زبان انگلیسی هستم
    در سامانه ثریا هم ثبت نام کردم

کسی میدونه برای پروژه چایگزین خدمت چه چیزی بهم تعلق میگیره؟
    کسی پروژه جایگزین خدمت گرفته در رشته آموزش زبان گرفته برام توضیح بده؟
    جواب اینو کسی نمیدونه؟

Junior Member

سلام
    یه سوال
    من که وزارت دفاع بوده خدمتم میتونم از دانشگاه بقیه الله پروژه کسر خدمت بگیرم؟ یا بقیه الله برایه سپاهه فقط؟

سلام خسته نباشید، مقالات غیر ISI امتیاز ندارند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط navid21_2003 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید، مقالات غیر ISI امتیاز ندارند؟
    فک می کنم امتیاز دارن. البته این مسئله برای 2 سال پیشه که یکی از دوستان من با مقالات چاپ شده در مجلات داخلی تونست امتیاز بیاره. اما الان دقیقا نمی دونم که دارن یا ندارن. شما در هر حال هر چی مدارک داری تو سامانه آپلود کن. تهش یا قبول می کنن یا نمی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ortafux نمایش پست ها
    فک می کنم امتیاز دارن. البته این مسئله برای 2 سال پیشه که یکی از دوستان من با مقالات چاپ شده در مجلات داخلی تونست امتیاز بیاره. اما الان دقیقا نمی دونم که دارن یا ندارن. شما در هر حال هر چی مدارک داری تو سامانه آپلود کن. تهش یا قبول می کنن یا نمی کنن.
    من ی بار درخواستم رد شده، یه مقاله آماده دارم منتها پذیرش تو مجله ISI طول میکشه میخوام بفرستم برای مجله غیر ISI، چون زمان ندارم، میخوام ببینم عقلانیه؟؟
    البته منظورم از ISI، مجلات داخلی نیست، مجلات خارجیِ غیر ISI هست

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

من ی بار درخواستم رد شده، یه مقاله آماده دارم منتها پذیرش تو مجله ISI طول میکشه میخوام بفرستم برای مجله غیر ISI، چون زمان ندارم، میخوام ببینم عقلانیه؟؟
    همه مجلات زمان داوری خودشون رو دارن. نمیشه گفت مجلات غیر ISI سریعتر جواب میدن. ژورنال هایی که سریع جواب میدن اکثرا open access هستن و پول باید بدید. در غیر این صورت سریع ترین زمان داوری معمولا همون یک تا دوماه هست که ژورنال های ISI منعددی هم هستن که همین زمان داوری رو معمولا دارن.
    مقاله غیر ISI هم خب امتیاز کمتری داره و شما که یک بار رد شدید پس فقط یک بار دیگه فرصت دارید برای امتحان و بهتره سعی کنید بیشترین امیتاز رو کسب کنید و ریسک نکنید سر اخرین فرصتتون.

همونطور که دوست گرامی هم توضیح دادن، بهتره که ریسک نکنید. درسته که تو آیین نامه در مورد امتیاز IF یا اعتبار ژورنال چیزی نگفته، اما بنده موارد استثنایی رو از دوستان اطراف دیدم که البته اگر سخنانشون صحت داشته باشه، تنها حالتی که می شده نخبگیشون احراز شده بوده باشه این بوده که اعتبار ژورنال و IF اونو در نظر گرفته بوده باشن. چون ظاهرا شما امتیاز حداقلی رو بیارید، وارد کارگروه تخصصی می شه و اونجا اونا تصمیم می گیرن که آیا تسهیلات به شما تعلق می گیره یا نه. و حتی ممکنه بخاطر نوع ژورنالتون مقالتون رو قبول نکنن. من خودمم مشکل زمان دارم، اما این ریسک رو نکردم و برای یه ژورنال معتبر مقاله رو فرستادم.

در تایید فرمایشات دوست گرامی، من ژورنال داخلی در حوزه مهندسی مکانیک رو می شناسم که زمان سابمیت تا پذیرش مقاله حدودا 1.5 سال طول کشیده. صرف ISI نبودن مدت زمان را کاهش نمیده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    خواجه نصیر

سلام بچه ها
    من فرایندی که برای چایگزینی نظام وظیفه از سایت ثریا شروع کردم، در مرحله "چاپ نامه ستاد کل نیروهای مسلح" هستش. من تقریبا بیشتر بحث های مطرح شده تو این تاپیک رو خوندم و چند تا سوال برام پیش اومده:
    آیا من که فارغ التحصیل هستم باید از پلیس +۱۰ برگ سبز بگیرم؟
    اگه آره، اینو کی باید بگیرم؟
    چقدر طول میکشه گرفتنش؟
    آیا چیز دیگه ای هم لازمه که با خودم ب ن ن م ببرم؟
    و در نهایت این که این پروسه گرفتن پروژه چقد طول میکشه؟
    پیشا پیش مرسی

Junior Member

سلام

کسی بنیاد ملی نخبگان دانشجویان خارج از کشور در رشته فنی مهندسی اقدام کرده؟

Junior Member

سلام

بله، باید بگیرید.
    مرحله‌ی بعد "اطلاع‌رسانی به متقاضی" هست (معمولا مرحله‌ی چاپ یک هفته تا ده روز طول می‌کشد). وقتی وارد این مرحله شدید، فقط برای یکبار، شماره‌ی نامه و تاریخش و مدارک مورد نیاز برای مراجعه به ب ن ن م را به شما اطلاع می‌دهد (حتما کامل یادداشت کنید). بعد از آن می‌توانید بروید برگ سبز بگیرید، اگرچه قبل از آن هم ظاهرا می‌توانید، ولی به نظرم بهتر است که این کار را نکنید.
    در تهران، سه روزه گرفتم. خود پلیس به علاوه‌ی ده چاپ کرد و در اختیارم گذاشت. البته دو روزه هم می‌شد، اما روزی که مراجعه کردم، پژشکی که برای معاینه معرفی کرده بودند، نبود و باید فردایش می‌رفتم. وقتی پیش پزشک می‌روید، روز بعد دوباره به پلیس به علاوه‌ی ده باید مراجعه کنید.
    در پاسخ به سوال دوم گفتم.
    هنوز آن را طی نکردم، اما آنگونه که خواندم، معمولا حداقل دو سه ماهی تا نامه‌ی شروع به کار شما از طرف ب ن ن م صادر شود (دادن پروپزال، تصویبِ آن در سازمان، طی مراحل اداری در سازمان از جمله حفاظت و ... ).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)