صفحه 1135 از 1402 نخستنخست ... 1356351035108511251126112711281129113011311132113311341135113611371138113911401141114211431144114511851235 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,341 تا 11,350 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    خواجه نصیر

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط ak004 نمایش پست ها
    سلام

بله، باید بگیرید.
    مرحله‌ی بعد "اطلاع‌رسانی به متقاضی" هست (معمولا مرحله‌ی چاپ یک هفته تا ده روز طول می‌کشد). وقتی وارد این مرحله شدید، فقط برای یکبار، شماره‌ی نامه و تاریخش و مدارک مورد نیاز برای مراجعه به ب ن ن م را به شما اطلاع می‌دهد (حتما کامل یادداشت کنید). بعد از آن می‌توانید بروید برگ سبز بگیرید، اگرچه قبل از آن هم ظاهرا می‌توانید، ولی به نظرم بهتر است که این کار را نکنید.
    در تهران، سه روزه گرفتم. خود پلیس به علاوه‌ی ده چاپ کرد و در اختیارم گذاشت. البته دو روزه هم می‌شد، اما روزی که مراجعه کردم، پژشکی که برای معاینه معرفی کرده بودند، نبود و باید فردایش می‌رفتم. وقتی پیش پزشک می‌روید، روز بعد دوباره به پلیس به علاوه‌ی ده باید مراجعه کنید.
    در پاسخ به سوال دوم گفتم.
    هنوز آن را طی نکردم، اما آنگونه که خواندم، معمولا حداقل دو سه ماهی تا نامه‌ی شروع به کار شما از طرف ب ن ن م صادر شود (دادن پروپزال، تصویبِ آن در سازمان، طی مراحل اداری در سازمان از جمله حفاظت و ... ).

ممنون از جوابتون
    چرا برگ سبزو قبیل از اطلاع رسانی بهتره نگیرم؟
    اگه بگیرم مشکلی پیش میاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    خواجه نصیر

این که میگن نامه شروع به کار دو سه ماهی طول میکشه صادر شدنش و باید مراحل تصویب پروپوزال و اینا طی بشه، سوال اینه که آیا میشه ازشون خواست نامه شروع به کار رو مثلا چهار پنج ماه زودتر بزنن که برای اونایی که میخان اپلای کنن مشکلی پیش نیاد؟

Junior Member

سلام
    من قبلا یه پروژه کسر خدمت گرفته بوده و انجام دادم و تمام شده است. الان میخواهم پروژه جایگزین بگیرم.

1- آیا صرفاً ارسال پایان کار پروژه کسری خدمت توسط سازمان مربوطه به بنیاد برای اخذ پروژه جایگزین کافی است؟ یا اینکه در ابتدا باید از پروژه کسری خدمت دفاع کرد و سپس اقدام به اخذ پروژه جایگزین کرد؟
    2- مزایا و معایب دفاع از پروژه کسری خدمت پیش از اخذ پروژه جایگزین چیست؟

Junior Member

مساله، تا آنجا که می‌دانم، فقط این است که اگر برگ سبز را بگیرید و تاریخ اعزام‌تان قبل از تاریخی باشد که در ب ن ن م پرونده را تشکیل می‌دهید (بعد از اطلاع رسانی به یک ماه باید آنجا مراجعه کنید)، شاید مقداری نگرانی و اندکی پی‌گیری دارد که اعزام را عقب بیندازید یا غیبت نخورید یا غیبت‌تان توجیه شود. اگرچه با توجه به اینکه اعزام تحصیل‌ کرده‌ها در ماه‌های زوج است، این احتمال کم است که با چنین مشکلی مواجه شوید. به هر ترتیب با توجه به فاصله‌ی یک ماهه بین اطلاع رسانی و مراجعه به ب ن ن م، اگر بعد از اطلاع رسانی اقدام کنید، به نظرم هیچ زیانی برای شما ندارد.
    البته اگر فرجه‌ی یک ساله‌ی شما در حال به پایان رسیدن است، حتما برگ سبز را بگیرید که غیبت نخورید.
    ظاهرا حتی اگر سازمانی که شما را به کار می‌گیرد، بپذیرد که تاریخ شروع را زودتر بزند، ملاک نامه‌ی شروع به کار ب ن ن م است و تاریخ آن نامه هم ظاهرا بر اساس زمان رسیدن نامه‌ی سازمان به ب ن ن م است، البته مطمان نیستم. باید بیشتر بپرسید. شاید چنین نباشد.

سلام دوستان.

می خواستم بدونم کسی اطلاع داره که نحوه امتیاز دادن به مقالاتی که تعداد نفرات نویسنده دو نفر هست به چه صورته؟ ینی نفر اول یا دوم چند درصد امتیاز مقرر شده تو آیین نامه ب م ن (50 امتیاز برای ISI) رو می گیره؟

ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ortafux نمایش پست ها
    سلام دوستان.

می خواستم بدونم کسی اطلاع داره که نحوه امتیاز دادن به مقالاتی که تعداد نفرات نویسنده دو نفر هست به چه صورته؟ ینی نفر اول یا دوم چند درصد امتیاز مقرر شده تو آیین نامه ب م ن (50 امتیاز برای ISI) رو می گیره؟

ممنونم.
    به عکس ذیل نگاه کنید (تعداد و جایگاه نویسندگان رو با حذف نام اساتید راهنما حساب کنید) البته این عکس یه روش معمول رونشان میده و مشخص نیست بنیاد از همین جدول دقیقا استفاده کنه البته درصورتی که از جدول دیگه ای استفاده کنه نباید اعداد خیلی فرق کنه.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png 95.PNG (227.1 کیلوبایت, 73 views)

Junior Member

سلام دوستان

کسی جایی یا شخصی رو سراغ داره که پروژه کسری در زمینه

عمران_آب_فاضلاب_محیط زیست

ارایه بدن؟

سپاس فراوان

Junior Member

دوستان از زمان تحویل نامه اتمام کار و مدارک به ب ن ن م چقدر طول میکشه تا به نظام وظیفه ارسال کنن و میشه از پلیس + ۱۰ وضعیتش رو پیگیری کرد؟
    اگر مشکلی وجود داشته باشد اطلاع میدن یا خودمون باید پیگیری کنیم؟

Junior Member

سلام دوستان میخواستم در سایت ثریا ثبت نام کنم. سوال داشتم:

1_ من یک ثبت اختراع دارم آیا میتونم به عنوان سوابق علمی م بارگذاری ش کنم؟ جوایزی به خاطرش نگرفتم و در خوارزمی هم شرکت نکردم تا عنوانی کسب کنم.

2_ مقاله من هنوز در دست داوری هست. اگه الان بدون مقاله اقدام کنم نمره کسب نکنم. بعدش میتونم دوباره وقتی مقاله پذیرش گرفت ثبت نام کنم دوباره؟ یا فقط یکبار میشه

3_ در ضمن من همین برج 4،چند روزه دیگه اعزام هستم برای نیروانتظامی.، حالا تا سامانه ثریا بررسی کنه پرونده منو، فک کنم آموزشی م تموم بشه . خودشون هماهنگ میکنن بقیه روند رو؟ اگه پروژه برام تعریف بشه مشکلی پیش نمیاد، نباید حتما سپاه یا ارتش باشم؟ در سامانه ثریا میشه متذکر بشم این موضوع رو

سپاس
    ویرایش توسط habibmoha : June 11th, 2017 در ساعت 04:14 PM

Junior Member

سلام. میخواستم بدونم طرح های پژوهشی مصوب که توی جداول بنیاد هستش شامل چه پروژه هایی میشن؟
    اگر دو پروژه کسر خدمت سربازی که قاعدتا مصوب یکی از سازمان های مورد تایید "بنیاد نخبگان ارتش" هستن انجام بدیم، ایا توی جدول "بنیاد ملی نخبگان" هم امتیاز دارن و میشه مثلا در آیین نامه جذب فناور یا استخدام دستگاه های اجرایی از اون استفاده کرد؟
    رشته من برق هستش.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)