صفحه 1136 از 1402 نخستنخست ... 1366361036108611261127112811291130113111321133113411351136113711381139114011411142114311441145114611861236 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,351 تا 11,360 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

[QUOTE=bainite;2445484]سلام
    من قبلا یه پروژه کسر خدمت گرفته بوده و انجام دادم و تمام شده است. الان میخواهم پروژه جایگزین بگیرم.

1- آیا صرفاً ارسال پایان کار پروژه کسری خدمت توسط سازمان مربوطه به بنیاد برای اخذ پروژه جایگزین کافی است؟ یا اینکه در ابتدا باید از پروژه کسری خدمت دفاع کرد و سپس اقدام به اخذ پروژه جایگزین کرد؟
    2- مزایا و معایب دفاع از پروژه کسری خدمت پیش از اخذ پروژه جایگزین چیست؟

سلام
    قبلش حتما باید پروژه کسری رو دفاع کنید.
    عیبی نداره. مزیتش اینه که اگه مثلاً 14 ماه پروژه کسریتون تأیید بشه، دیگه پروژه جایگزین لازم نیست انجام بدین و تطبیق میخوره.

Junior Member

سلام حدود دو ماه پیش که برای آموزشی تیر ثبت نام می کردیم از یه نفر شنیدم که 26 تا 31 خرداد مجددا باید بریم ثبت نام کنیم (حالا نمیدونم ب ن ن م یا پادگان شهید مدرس). کسی اطلاعی در این باره داره؟ و اینکه روز اول آموزشی کی هست و چه ساعتی و...؟

Junior Member

سلام دوستان چرا کسی جوابه ما رو نمیده.
    من نیروی انتظامی افتادم تا چند روزه دیگه اعزام هستم.
    1_اگه از طریق بنیاد ملی نخبگی برای پروژه کسری خدمت اقدام کنم. آیا خودشون پروژه ای که برای نیروی انتظامی هست بهم میدن تا کار کنم براش؟ جون شنیدم حتما باید توی ارگانی که اعزام میشم باید از همون ارگان پرژوه کسری خدمت بگیرم آیا بنیاد ملی نخبگان خودش لحاظ میکنه؟
    2_ از طرفی من چون در حین خدمت هستم، اگر پروژه ای بهم بدن اطز طرف بنیاد ملی نخبگان از خدمت میام بیرون و میرم روی پروژه کار میکنم تا تمومش کنم. چون شنیدم در صورتی که نخبه شدین در ادامه با انجام دادن یه پروژه ۱۴ ماهه سربازی شما تمام خواهد شد. و دیگر لازم نیست ۲۱ ماه خدمت نمایین. دزسته؟
    اینم سایتش:
    http://sarbazland.ir

Junior Member

سلام

اگر از طریق بنیاد نخبگان درخواست بدهید و حداقل امتیاز را بدست آورید و با درخواست شما موافقت شود، بنیاد شما را به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح معرفی می‌کند برای گرفتن پروژه‌ی جایگزین خدمت (نه کسر خدمت). این پروژه حداقل 14 ماه باید طول بکشد (بسته به سازمانی که به آن معرفی می‌شوید، ممکن است حضور ضروری باشد یا نباشد). الآن که شما سربازید، می‌توانید اقدام کنید. اگر پذیرفته شوید، باید همان پروژه‌ی چهارده ماهه را بردارید و تا آنجایی که می‌دانم به خاطر مدت زمانی که خدمت کردید، چیزی از آن چهارده ماه کم نمی شود. توجه هم داشته باشید از زمان درخواست دادن در بنیاد نخبگان (سامانه‌ی اینترنتی ثریا) تا زدن نامه‌ی شروع به کار از طرف بنیاد نخبگان نیروهای مسلح و شروع رسمی آن چهارده ماه، مراحل بسیاری هست و شاید تا شش ماه یا بیشتر طول بکشد (معمولا کمتر از سه چهار ماه نیست). البته چون شما الآن سربازید فکر می‌کنم که بنیاد نخبگان نیروهای مسلح شما را فقط به سازمانی که وابسته به همان ارگانی که در آن خدمت می‌کنید، معرفی می‌کند. این مقداری است که اطلاع دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق .علم و فناوری

سلام خسته نباشید دوستان
    من دانشجوی ترم اخر ارشد هستم و اهل شهرستانم و 5ماه خدمت قبلی در ارتش داشتم و می خوام پروژ کسر خدمت بگیرم ولی روندشو نمیدونم که چجوری زودتر به نتیجه می رسم .به سازمانهایی م شماره تللفنشون توو اینترنت هست زنگ می زنم اکثرا پاسخگو نیستنند.اگه کسی که رشته برق بوده و از نهاد مربوط به ارتش پروزه گرفته لطفا منو راهنمایی بکنه که از فردا چیکار بکنم و به کجا مراجعه کنم و چه مدارکی از من می خواهند؟ممنونم از پاسخگوییتون

سلام
    من پروژه جایگزین خدمت گرفتم، آموزشی ام هم رفتم و الان دارم روی یه پروژه کار می کنم. هم زمان هم تو یه شرکت مهندسی خصوصی دارم کار می کنم. میشه همزمان که بیمه نیروهای مسلح هستم، از طرف شرکت مهندسی خصوصی هم بیمه تامین اجتماعی بشم که سابقه کارم حفظ بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baili نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید دوستان
    من دانشجوی ترم اخر ارشد هستم و اهل شهرستانم و 5ماه خدمت قبلی در ارتش داشتم و می خوام پروژ کسر خدمت بگیرم ولی روندشو نمیدونم که چجوری زودتر به نتیجه می رسم .به سازمانهایی م شماره تللفنشون توو اینترنت هست زنگ می زنم اکثرا پاسخگو نیستنند.اگه کسی که رشته برق بوده و از نهاد مربوط به ارتش پروزه گرفته لطفا منو راهنمایی بکنه که از فردا چیکار بکنم و به کجا مراجعه کنم و چه مدارکی از من می خواهند؟ممنونم از پاسخگوییتون
    سلام دوست گرامی
    شما به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح برید اونجا اسم ارگان هایی که پروزه کسری خدمت می دهند رو روی یک تابلو نوشته.
    خیلی میتونه به نظرم کمکتون کنه.آدرسشم اینه:مترو صیاد شیرازی پیاده شو از پل هوایی برو اون دست اتوبان.
    اگرم سپاه آشنا دارید میتونید از دانشگاه امام حسین بدون دردسر پروزه بگیرید.

Junior Member

سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط MASunrise نمایش پست ها
    سلام حدود دو ماه پیش که برای آموزشی تیر ثبت نام می کردیم از یه نفر شنیدم که 26 تا 31 خرداد مجددا باید بریم ثبت نام کنیم (حالا نمیدونم ب ن ن م یا پادگان شهید مدرس). کسی اطلاعی در این باره داره؟ و اینکه روز اول آموزشی کی هست و چه ساعتی و...؟
    از بچه های ثبت نام کرده برای آموزشی تیر کسی نیست؟ [QUOTE=MASunrise;2446107]
    ویرایش توسط agol : June 25th, 2017 در ساعت 06:48 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MASunrise نمایش پست ها
    سلام از بچه های ثبت نام کرده برای آموزشی تیر کسی نیست؟ اگر کسی اطلاعی داره پیغام بده تشکر
    سلام منم ثبت نام کردم ولی هنوز هیچ خبری ندارم، به من هم گفتن یک هفته قبل از یکم تیر بیام اونجا ولی انگار اعزامی ها پارسال با تلفن هم کارشون راه افتاده که تلفنشون هم همیشه اشغاله.
    با توجه به اعزامی های پارسال تا اونجایی که میدونم بعید میدونم احتیاج به ثبت نام مجدد باشه و این مراجعه یک هفته قبل از اعزام صرفا برای اینه که چه روزی چه ساعتی چه پادگانی باشیم.
    با توجه به اینکه یکم تیر میشه پنجشنبه ممکنه پادگان بسته باشه اون روز.
    شما خبری ندارید؟ من شهرستانم نمیتونم حضوری برم ولی اگر خبر دار نشم مجبورم شنبه برم بنیاد.
    اگر خبردار شدم حتما اینجا اطلاع میدم.
    پیشنهاد میکنم داخل تاپیک "آموزشی تیر ماه 95" در همین انجمن با هم در تماس باشیم تا با اشتراک گذاری کشفیاتمون این دوره آموزشی رو واسه خودمون واضح تر و آسون تر کنیم.
    موفق باشید.

من هم برای اعزام تیر ثبت نام کردم برگه سبزم رو هم گرفتن (اعزام عادیم هم تیر بود) و توی برگه سفید برای من محل آموزشی 01 ثبت شده، هفته پیش رفتم گفتن نگران نباش هنوز لیست رو نفرستادیم و درست میشه، اما هنوز تغییری نکرده. کس دیگه ای هست این مشکلو داشته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)