صفحه 1137 از 1402 نخستنخست ... 1376371037108711271128112911301131113211331134113511361137113811391140114111421143114411451146114711871237 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,361 تا 11,370 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_moeeni نمایش پست ها
    سلام
    من پروژه جایگزین خدمت گرفتم، آموزشی ام هم رفتم و الان دارم روی یه پروژه کار می کنم. هم زمان هم تو یه شرکت مهندسی خصوصی دارم کار می کنم. میشه همزمان که بیمه نیروهای مسلح هستم، از طرف شرکت مهندسی خصوصی هم بیمه تامین اجتماعی بشم که سابقه کارم حفظ بشه؟
    بله مشکلی نداره. سابقه بیمه سربازی رو هر کس بخواد بعدا میتونه بره دنبالش که البته واسه شما چون همپوشانی داره دیگه بهتره دنبالش نرید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    خواجه نصیر

سلام دوستان
    یه سوال راجع به مدت زمانی انجام پروژه جایگزین خدمت داشتم: آیا مدت زمان کلی این طرح، پروژه + آموزشی ، ۱۴ ماه میشه؟
    یا پروژه + آموزشی، میشه ۱۶ ماه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaBsrr نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال راجع به مدت زمانی انجام پروژه جایگزین خدمت داشتم: آیا مدت زمان کلی این طرح، پروژه + آموزشی ، ۱۴ ماه میشه؟
    یا پروژه + آموزشی، میشه ۱۶ ماه؟
    پروژه 14 ماهه + آموزشی. آموزشی یه دوره است که شما باید برید. معمولا در مجموع 35 روز بیشتر نمیشه. کلا فرایندش از پروژه جداست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    خواجه نصیر

نقل قول نوشته اصلی توسط mjnarak نمایش پست ها
    پروژه 14 ماهه + آموزشی. آموزشی یه دوره است که شما باید برید. معمولا در مجموع 35 روز بیشتر نمیشه. کلا فرایندش از پروژه جداست.
    فرمایش شما درست، اما اجازه بدبد دقیق تر بپرسم سوالمو، فرض کنید که من اول مرداد شروع به کار پروژه ام باشه، بنابراین اول مهر سال بعد ۱۴ ماه تموم میشه. در اینصورت اگر من دی ماه برم آموزشی، آیا مدت زمان آموزشی به ۱۴ ماه اضافه میشه یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام دوستان

من ساکن اردبیل هستم. دی ماه دفترچه پر کردم و برگ سبز رو بردم بنیاد. اون موقع بهم گفتن باید 10/1 بیای بری آموزشی. من چون کارمندم رفتم با سرهنگ حاتمی صحبت کردم گفتم میخوام 4/1 برم که گفت مشکلی نیست. اما دیروز رفتم برگ اعزام از پلیس +10 گرفتم توش تاریخ اعزام رو زده 95/10/1. به نظرتون این عادیه (خودش درست میشه) یا شنبه بیام تهران برم بنیاد؟

ممنون میشم اگه کسی از رفقا که امروز میره بنیاد مشکل منو هم بپرسه.

با تشکر از همه

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر
    یه سوال دارم در رابطه با ثبت نام آموزشی.
    من یکی دو هفته قبل تو بنیاد پذیرفته شدم و شماره نامم هم اومده. حالا میخواستم بدونم برای ثبت نام آموزشی کی و کجا باید برم؟
    الان توی کارتابلم یه قسمت اضافه شده نظام وظیفه تخصصی که دو آیتم در دست بررسی داره.
    ممنون از پاسختون

Junior Member

سلام مطمئن نیستم اما فکر میکنم که شما هنوز باید مراحل ب م ن در ثریا رو طی کنید تا به مرحله ثبت نام آموزشی در ب ن ن م برسید هرچند برای آموزشی تیر دیگه فکر کنم دیر شده باشه و آموزشی بعدی در دی ماه هست و البته اگر مثل پارسال باشه در نیمه مرداد هم یه آموزشی میگذارن. شما فعلا باید مراحل ثریا رو طی کنید هرچند باز هم بپرسید از دیگران.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Processs نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر یه سوال دارم در رابطه با ثبت نام آموزشی. من یکی دو هفته قبل تو بنیاد پذیرفته شدم و شماره نامم هم اومده. حالا میخواستم بدونم برای ثبت نام آموزشی کی و کجا باید برم؟ الان توی کارتابلم یه قسمت اضافه شده نظام وظیفه تخصصی که دو آیتم در دست بررسی داره. ممنون از پاسختون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی خوا

[QUOTE=aazp;2446730]من هم برای اعزام تیر ثبت نام کردم برگه سبزم رو هم گرفتن (اعزام عادیم هم تیر بود) و توی برگه سفید برای من محل آموزشی 01 ثبت شده، هفته پیش رفتم گفتن نگران نباش هنوز لیست رو نفرستادیم و درست میشه، اما هنوز تغییری نکرده. کس دیگه ای هست این مشکلو داشته باشه؟QUOTE]s
    سلام
    من واسه اعزام تير ثبت نام نكردم چون خدمت قبلي داشتم ولي اعزام جديدم ١تير بود برگه سبزم ازم گرفتن ولي الان افتادم سپاه بابل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط peymansamani نمایش پست ها
    ممنون ميشم لينك كانال واسه منم بفرستين
    من ساکن شهرستانم و اومدن به تهران برام خیلی مشکله. اگه کانالی هست که بشه پاسخ سوالمو اونجا بگیرم ممنون میشم واسه منم بفرستید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    خواجه نصیر

سلام دوستان
    یه سوال: فرض کنید که من اول مرداد شروع به کار پروژه ام باشه، بنابراین اول مهر سال بعد ۱۴ ماه تموم میشه. در اینصورت اگر من دی ماه برم آموزشی، آیا مدت زمان آموزشی به ۱۴ ماه اضافه میشه یا نه؟
    و این که آیا زمان رفتن به آموزشی اجباریه یا انتخابی؟ مثلا میشه انتخاب کرد که آموزشی رو دی ماه بریم یا تیر ماه سال آینده؟
    پیشاپیش مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)