صفحه 114 از 1402 نخستنخست ... 14641041051061071081091101111121131141151161171181191201211221231241642146141114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تسهيلات سربازي نخبگان(شرايط و امتيازات)

نقل قول نوشته اصلی توسط prince0fpersia نمایش پست ها
    پ
    دستت درد نکنه ولی همه تلفن هارو بسته اند! اپراتور رو هم میزنی پیامگیر دوباره نکرار میشه !! خیلی جالبه!

ولی من روی سایتشون یه سرچی زدم و به ایت صفحه رسیدم نهایتا ، هیچ حرفی از معدل نیست : http://soraya.bmn.ir/tabid/73/Default.aspx

بازم اگر کسی از دوستان میدونه مارو از سردرگمی دربیازه؟

راستی خود این دفتر تهرانو آدرسشو داری بدی؟ برم اونجا یه طوفانی به پا کنم و برگردم
    تهران، کریمخان، حیابان نجات الهی کوچه حقیقت طلب پلاک 17

من هر وقت خواستم تماس کرفتم، آره بعضی وقتا جواب نمیدن اما یه 10، 20 بار که بگیری جواب میدن...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

[QUOTE=masood_arc;951093][نوشته اصلی توسط masood_arc August 5th, 2012, 11:29 AM
    سلام بچه ها.
    یه مدتی نبودم مسافرت بودم حالا اومدم البته با یه خبر خوب.
    من اردیبهشت سال 90 تو بنیاد برای کسری تشکیل پرونده دادم و پایان نامه و پروژه و از تابستونش دیگه پیگیر شدم. من آبان سال 90 اعزام شدم حدود 5 ماه خدمت کردم و به دلیل قبولی دانشگاه ترخیص شدم. پروژه های کسریم همچنان ادامه داشت تا در نهایت بعد از دفاع و کمیسیون و ... تونستم تو خرداد 91، 13 ماه کسری بگیرم. با این 13 ماه رفتم نظام وظیفه. قبلش هم چند بار رفته بودمو فقط قسمت قوانین و مقررات نظام وظیفه بود که به من گفته بود خدمتت طبق قانون 90 میشه. همشون میگفتن 21 ماه. از دم در گرفته تا سالن 3 و...اما اینبار خیلی پیگیرتر رفتم. سالن 6 سالن 5 سالن 4 سالن 3 خلاصه اگه بگم شرایطمو به 30 نفر آدم توضیح دادم واقعا اغراق نکردم تا اینکه بالاخره قسمت های قوانین و مقررات، معاونت مشمولین و احضار و اعزام که اشراف کامل به قوانین دارن به دادم رسیدن و من الان 2 هفتس که کارت پایان خدمتم دستمه!!!!!
    از تمام بحثاشون من دوتا بخشنامه فهمیدم که یکیش تصویب خرداد بود یکیشم تصویب اردیبهشت:
    1- کسایی که خدمت قبلی دارن یا ندارن، با ارائه کسری تا پایان شهریور امسال اگه خدمتشون به 18 ماه برسه (برای لیسانس 17، فوق 16 و...) خدمتشون تموم شدست.
    2- کسایی که پروژه تحقیقاتی (کسری) رو سال 90 شروع کردن و در سال 91 کسریشون ثبت بشه مشمول قانون 90 میشن.

واسه من هردوتاش صدق میکرد ولی با اولیش کارم راه افتاد. به نظرم این تاریخ پایان شهریور رو جدی بگیرید. البته ممکنم هست این تاریخ رو باز تمدید کنن ولی حواستون باشه.

موفق باشید. التماس دعا.

در مورد این مورد بالا که تو صفحه قبل پرسیده بودم اینو بگم که امروز رفتم تو بخش قوانین با مسئول اونجا که خدا خیرش بده تمام قوانین جدید رو بررسی کرد و هیچ قانونی تکرار میکنم هیچ قانونی مربوط به افرادی که پروژه کسری در سال 90 یا ماقبل گرفتن و پروژه آنها به سال 91 کشیده شده وجود ندارد که با آنها مطابق سال 90 برخورد می شود. یه پیشنهادی از طرف نظام وظیفه به بالا داده شده بود که این دو مورد رو خواسته بودن اما جواب این پیشنهاد هرگز نیامده
    این دوستمونم به خاطر اینکه قبلاً خدمت داشته شامل قانون سال 90 باهاش برخورد شده

موفق باشید

[QUOTE=hamylexus;1016237]
    نقل قول نوشته اصلی توسط masood_arc نمایش پست ها
    [نوشته اصلی توسط masood_arc August 5th, 2012, 11:29 AM
    سلام بچه ها.
    یه مدتی نبودم مسافرت بودم حالا اومدم البته با یه خبر خوب.
    من اردیبهشت سال 90 تو بنیاد برای کسری تشکیل پرونده دادم و پایان نامه و پروژه و از تابستونش دیگه پیگیر شدم. من آبان سال 90 اعزام شدم حدود 5 ماه خدمت کردم و به دلیل قبولی دانشگاه ترخیص شدم. پروژه های کسریم همچنان ادامه داشت تا در نهایت بعد از دفاع و کمیسیون و ... تونستم تو خرداد 91، 13 ماه کسری بگیرم. با این 13 ماه رفتم نظام وظیفه. قبلش هم چند بار رفته بودمو فقط قسمت قوانین و مقررات نظام وظیفه بود که به من گفته بود خدمتت طبق قانون 90 میشه. همشون میگفتن 21 ماه. از دم در گرفته تا سالن 3 و...اما اینبار خیلی پیگیرتر رفتم. سالن 6 سالن 5 سالن 4 سالن 3 خلاصه اگه بگم شرایطمو به 30 نفر آدم توضیح دادم واقعا اغراق نکردم تا اینکه بالاخره قسمت های قوانین و مقررات، معاونت مشمولین و احضار و اعزام که اشراف کامل به قوانین دارن به دادم رسیدن و من الان 2 هفتس که کارت پایان خدمتم دستمه!!!!!
    از تمام بحثاشون من دوتا بخشنامه فهمیدم که یکیش تصویب خرداد بود یکیشم تصویب اردیبهشت:
    1- کسایی که خدمت قبلی دارن یا ندارن، با ارائه کسری تا پایان شهریور امسال اگه خدمتشون به 18 ماه برسه (برای لیسانس 17، فوق 16 و...) خدمتشون تموم شدست.
    2- کسایی که پروژه تحقیقاتی (کسری) رو سال 90 شروع کردن و در سال 91 کسریشون ثبت بشه مشمول قانون 90 میشن.

واسه من هردوتاش صدق میکرد ولی با اولیش کارم راه افتاد. به نظرم این تاریخ پایان شهریور رو جدی بگیرید. البته ممکنم هست این تاریخ رو باز تمدید کنن ولی حواستون باشه.

موفق باشید. التماس دعا.

در مورد این مورد بالا که تو صفحه قبل پرسیده بودم اینو بگم که امروز رفتم تو بخش قوانین با مسئول اونجا که خدا خیرش بده تمام قوانین جدید رو بررسی کرد و هیچ قانونی تکرار میکنم هیچ قانونی مربوط به افرادی که پروژه کسری در سال 90 یا ماقبل گرفتن و پروژه آنها به سال 91 کشیده شده وجود ندارد که با آنها مطابق سال 90 برخورد می شود. یه پیشنهادی از طرف نظام وظیفه به بالا داده شده بود که این دو مورد رو خواسته بودن اما جواب این پیشنهاد هرگز نیامده
    این دوستمونم به خاطر اینکه قبلاً خدمت داشته شامل قانون سال 90 باهاش برخورد شده

موفق باشید
    نه اقا، من خودم نامه اش رو دیدم ، وجود داره،

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

گفته بود تا شهریور؟
    توی نامه این 2 مورد ذکر شده بود؟
    من رفتم قسمت قوانین و مقررات پیش یه آقایی بود که عینک داشت حدوداً 30 ساله
    اگه مطمئنی رو این دو تا بند هستش من برم اونجا رو زیر رو کنم
    این موارد به عنوان پیشنهاد به کل قوا داده شده بود ولی جوابیه نیومده بود

Junior Member

با عرض سلام

من دانشجوی سال آخر ارشد هستم دارم روی پایانامه کار میکنم معدل واحد های نظری ارشدم 17.90 هستش
    معدل مقطع لیسانس 17.29 هستش با رتبه اول در هم ورودی هام بدون کنکور وارد مقطع ارشد شدم
    مقاله در چهارمین دوره کنفرانس ملی بتن دادم
    با این شرایط من میتونم کاری بکنم برای معافیت سربازی یا باید روی مقاله گرفتن از روی پایانامم حساب باز کنم؟!
    لطفا اگه میشه پاسخ این حقیر را بدهید
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamylexus نمایش پست ها
    گفته بود تا شهریور؟
    توی نامه این 2 مورد ذکر شده بود؟
    من رفتم قسمت قوانین و مقررات پیش یه آقایی بود که عینک داشت حدوداً 30 ساله
    اگه مطمئنی رو این دو تا بند هستش من برم اونجا رو زیر رو کنم
    این موارد به عنوان پیشنهاد به کل قوا داده شده بود ولی جوابیه نیومده بود
    دقیق یادم نیست این دو تا بند رو چه جوری توضیح داده بود، تا جایی که یادمه صحبتی از شهریور نبود،
    صبر کن فردا متن دقیق نامه رو برات می نویسم، ایشالا کارت درست شه،

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_fo نمایش پست ها
    با عرض سلام

من دانشجوی سال آخر ارشد هستم دارم روی پایانامه کار میکنم معدل واحد های نظری ارشدم 17.90 هستش
    معدل مقطع لیسانس 17.29 هستش با رتبه اول در هم ورودی هام بدون کنکور وارد مقطع ارشد شدم
    مقاله در چهارمین دوره کنفرانس ملی بتن دادم
    با این شرایط من میتونم کاری بکنم برای معافیت سربازی یا باید روی مقاله گرفتن از روی پایانامم حساب باز کنم؟!
    لطفا اگه میشه پاسخ این حقیر را بدهید
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    چون معدل لیسانس تان بالای 17 است ، همین الان میتونید برید بنیاد ملی نخبگان و پرونده تشکیل بدین برای سربازی ؛ البته فکر کنم یک مقاله یا کنفرانس هم میخاد شرطش. آنجا پس از 2-3 ماه روال اداری یک پروژه میدن که حدود 10 ماه انجامش میدین و نهایتا 45 روز دوره آموزشی سربازی میرید و تمام !!! میتونید صبر کنید و بعد از ارشد هم این کار را بکنید ول آن موقع حتما مقاله میخان !! به نظرم همین الان سریع اقدام بکنید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Mathematics

سلام دوستان ، من در حال انجام پروِژه برای طرح جایگزین خدمت هستم ، شروع کارم هم از اول مهر خورده ، انگار یه قانونی نظام وظیفه داره که باید مدت زمان پروِژه و اموزشی حداقل یکسال باشه ، با این حساب من خدمتم حداقل تا مهر سال بعد طول میکشه. ولی من می خوام مهر سال بعد خارج از کشور یه Master بخونم...
    حالا سوالم اینه که ایا امکانش هست که کارم زودتر از یکسال تموم بشه؟بعد از انجام پروِژه تا ثبت در سیستم نظام وظیفه و گرفتن کارت پایان خدمت چه مراحلی باید انجام بشه؟و چقدر طول میکشه؟
    چون من میخوام Master بخونم دیگه نمی تونم از معافیت تحصیلی استفاده کنم...
    دنبال یه راه حل می گردم...؟

Junior Member

با سلام
    برای پروژه جایگزین خدمت نخبگان، برای فارغ التحصیلان گروه علوم انسانی چه پروژه هایی تعریف میشه؟ امکان داره بگن پروژه نداریم؟
    با تشکر

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrmoj2001 نمایش پست ها
    با سلام
    برای پروژه جایگزین خدمت نخبگان، برای فارغ التحصیلان گروه علوم انسانی چه پروژه هایی تعریف میشه؟ امکان داره بگن پروژه نداریم؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    برای رشته های انسانی هم اتفاقا پروژه دارند !!
    نمونه بارز آن ترجمه کردن است. شما میتونید در رشته خودتان کتاب یا مقاله ترجمه کنید که البته به مباحث نظامی هم ربط داشته باشه.
    از خودشان بپرسید راهنمایی می کنند.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)