صفحه 1140 از 1402 نخستنخست ... 1406401040109011301131113211331134113511361137113811391140114111421143114411451146114711481149115011901240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,391 تا 11,400 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام. چند تا سوال کلی داشتم درباره این بحث کسر خدمت:

۱- از کجا بفهمم تو بنیاد ملی نخبگان می‌تونم از تسهیلات مربوط به کسر خدمت استفاده کنم یا نه؟ لیسانس رتبه یک ورودی بودم معدلم نزدیک به ۱۸ ارشد رتبه زیر ۲۰ آوردم تو سهمیه استعداد درخشان رتبه یک بودم از اون استفاده کردم اومدم یه دانشگاه سطح یک الان هم معدلم حدود ۱۷.۵ هستش (البته دیگه رتبه‌ی یک کلاس نیستم). ادبیات انگلیسی می‌خونم. جوری که فهمیدم فقط وقتی فارغ‌التحصیل شدم می‌تونم پیگیرش بشم؛ درسته؟ چه جوری بفهمم چقدر امتیاز گرفتم؟ چه کار می‌تونم بکنم تو این مدت باقیمونده که امتیازم بیشتر بشه؟ ترم آخر هستم و درگیر پایان‌نامه.

۲- من وسط دوره‌ی ارشد از وزارت دفاع پروژه گرفتم (ب ن نیروهای مسلح). می‌تونم از ب ملی نخبگان هم بعدش پروژه بگیرم؟

Junior Member

سلام دوستان. يک سوال داشتم. اينکه عنوان شده پروژه بايستي حداقل 14 ماه باشه با آموزشي مي شه يا بايد 14 ماه بدون احتساب دوره آموزشي بشه. خيلي ممنون.

Junior Member

در مورد ثبت مقاله در سامانه سوالی داشتم. اسم استاد راهنمای من اول و اسم من دومه. توی سایت من باید جایگاه خودم در ترتیب نویسندگان رو نفر اول انتخاب کنم یا نفر دوم؟ چون میترسم نفر دوم انتخاب کنم و بعدا امتیازم کم بشه. خیلی ممنون

دوستان اگر امتیاز لازم برای استفاده از تسهیلات کسب نشه، تو سامانه چی می نویسه؟! آخه الان مال من دو هفته اس که همینجوری اینو نوشته و هیچ تغییری هم نمی کنه:

Junior Member

دوستان سلام. یه سوال!!!
    بعد از حدود 45 روز از اقدام برای بحث سربازی و برابر اصل کردن مدارک هفته پیش ایکون نظام وظیفه تخصصی برای من توی کارپوشه شخصی باز شده و فرم اطلاعات فردی نخبگی رو فرستادم. خواستم بدونم الان قطعی شده یا این که دوباره امتیازم رو بررسی و مقایسه میکنن؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amn71 نمایش پست ها
    دوستان سلام. یه سوال!!!
    بعد از حدود 45 روز از اقدام برای بحث سربازی و برابر اصل کردن مدارک هفته پیش ایکون نظام وظیفه تخصصی برای من توی کارپوشه شخصی باز شده و فرم اطلاعات فردی نخبگی رو فرستادم. خواستم بدونم الان قطعی شده یا این که دوباره امتیازم رو بررسی و مقایسه میکنن؟

ممنون
    اگه یک شماره نامه توی سیستمی بهتون نشون داده شده، یعنی قطعی شده. فکر میکنم اون فرم رو وقتی میتونین ببینین که قطعی شده باشه چون فرم رو باید ببرین ب ن ن م برای تشکیل پرونده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezass11 نمایش پست ها
    اگه یک شماره نامه توی سیستمی بهتون نشون داده شده، یعنی قطعی شده. فکر میکنم اون فرم رو وقتی میتونین ببینین که قطعی شده باشه چون فرم رو باید ببرین ب ن ن م برای تشکیل پرونده

خیلی ممنون از پاسختون. نه نامه ب ن ن م هنوز نیومده. خواستم بدونم هنوز دارن امتیاز رو بررسی میکنن یا این که قطعی شده و صرفا باید منتظر باید منتظر نامه باشم؟
    ویرایش توسط amn71 : June 30th, 2017 در ساعت 01:15 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط amn71 نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون. نه نامه ب ن ن م هنوز نیومده. خواستم بدونم هنوز دارن امتیاز رو بررسی میکنن یا این که قطعی شده و صرفا باید منتظر باید منتظر نامه باشم؟
    دوست عزیز تبریک میگم بهتون اگر ایکون نظام وظیفه تخصصی براتون باز شده کارتون اکی شده و باید اون فرم اطلاعات شخصی رو پر کنین و اپلود کنین تا شماره نامه براتون صادر بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

سلام دوستان

کسی فرمت گزارش نهایی برای ارائه به ب ن ن م رو داره؟ یه فایل پیدا کردم که به نظر خیلی قدیمی میاد خیلی هم بد توضیح داده
    اگر در مورد فرمت گزارش نهایی، و هر چی در موردش اطلاعی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر

Junior Member

سلام دوست عزیز. تبریک میگم. میشه امتیازتون رو بفرستید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)