صفحه 1146 از 1402 نخستنخست ... 1466461046109611361137113811391140114111421143114411451146114711481149115011511152115311541155115611961246 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,451 تا 11,460 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    من یک ماهه پروژه نخبگیم رو شروع کردم. دارم برنامه میریزم که امسال برای سال آینده اپلای کنم،
    بالفرض اینی که پذیرش بگیرم، آیا میتونم در حین نخبگی، تشریفات خروج از کشورم رو انجام بدم؟ یا باید بمونم تا پروژه نخبگیم تموم بشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

تو سایت سامانه وظیفه اینو دیدم:

نقل قول نوشته اصلی توسط vazifeh.police.ir نمایش پست ها
    شرايط احراز خروج از كشور نخبگان
    نخبگان با تاييد ستاد كل نيروهاي مسلح به دو صورت شرايط احراز خروج از كشور رادارا مي باشند .
    1)مرحله صدور كارت
    كارت پايان خدمت اين افراد درمرحله صدور كارت باشد بدون تعهد از كشور خارج مي شوند .
    2)در مرحله انجام تعهد

اين افراد با تعهد محضري و با قيد وثيقه به مبلغ 150000000 ريال مي توانند از كشور خارج شوند .
    کسی میتونه جزییات دقیقتر و جدیدتری لطف کنه؟
    اولا آیا این درسته و ثانیا مراحلش چیه و چجوریه ممنون !

سپاس دوست عزیز از اطلاعات
    نگفتید معدل مقطع دکتراتون چند شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrezapour نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم
    من پنج مقاله آی اس آی و دوتا علمی پژوهشی داشتم
    یه همایش بین المللی سخنرانی و یه دونه پوستر داشتم (که پوستر امتیازی نداره البته)
    یه کتاب رفرنس زبان اصلی داشتم و چهارتا کمک آموزشی( که کمک آموزشی ها امتیاز نداره)
    یعنی مجموعا 5 تا آی اس آی و دوتا علمی پژوهشی و یه کتاب رفرنس

دکتری دانشگاه قم معدل 18/79
    ارشد دانشگاه تهران معدل 18/36
    کارشناسی گیلان معدل 13/32

اگه مقطع کارشناسیتون مثه من معدلتون کمه بخاطر این حضوری برید بنیاد و درخواست بدین واگه رزومتون خوب باشه موافقت میکنن مدارک رو تو سامانه بارگذاری کنید
    سلام دوست عزیز، تبریک میگم برای بهره مندی از تسهیلات نظام وظیفه نخبگان
    ممنونم اگر به سوالاتم پاسخ بدید و راهنمایی بفرمایید.
    در رزومه خودتون فرموده بودید کتاب رفرنس به زبان اصلی داشتید. منظور از زبان اصلی چیه؟ به زبانی غیر فارسی نوشتید یا منظورتون تالیف به فارسی است؟
    از امتیازی که کسب کردید اطلاعی دارید؟
    در خصوص معدل کارشناسی، آیا همان آغاز کار پرونده شما را رد کردند که به بنیاد مراجعه کردید؟

تشکر فراوان از راهنمایی شما

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum University of Technology

سلام دوستان کسی میتونه در خصوص سوالی که بالاتر پرسیدم کمکم کنه هرچی بیشتر تو اینترنت در این خصوص چرخ میزنم بیشتر گیج میشم!
    کسی میتونه دلیل تداخل و تناقض این دو مطلب زیر رو توجیه کنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bmn.ir نمایش پست ها
    16. اگر فرد مشمولِ خدمتِ نظام‌وظیفه، در میانه خدمت در مقطعی بالاتر (یا همان مقطع) در دانشگاه پذیرفته شود چه می‌شود؟
    در این صورت لازم است دانش‌آموخته از خدمت نظام وظیفه ترخیص شود و پس از پایان تحصیل در مقطع بعدی دوباره باید در فرایند انتخاب دانش‌آموخته برتر شرکت کند تا بتواند از تسهیل نظام وظیفه بهره‌مند وشود.
    17. چنانچه فرد مشمولِ خدمتِ نظام‌وظیفه، در میانه خدمت مشغول به تحصیل شود و انصراف خود را اعلام کند، سپس بعد از پایان مقطع جدید دوباره مشمول تسهیلات نظام وظیفه شود، آیا امکان ادامه طرح قبلی برای وی وجود دارد؟
    تصمیم‌گیری در این مورد در اختیار ستاد کلّ نیروهای مسلح است و بنیاد در این زمینه ورود پیدا نمی‌کند.
    18. چرا اگر مشمولِ خدمتِ نظام وظیفه، در حین دوران خدمت در دانشگاه پذیرفته شود، نمی‌تواند هم‌زمان هر دو را ادامه دهد؟
    باتوجه به اینکه تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی صرفاً برای جامعه دانش‌آموختگان طراحی شده است، تنها این افراد می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند. از این رو چنانچه دانش‌آموخته در دانشگاه پذیرفته شود از جامعه دانش‌آموختگان خارج و وارد جامعه دانشجویی می‌شود به همین دلیل باید انصراف خود از تسهیلات خدمت نظام وظیفه را اعلام کند.

http://www.bmn.ir/fa-ir/-%D9%BE%D8%B...A7%D9%87%DB%8C

نقل قول نوشته اصلی توسط vazifeh.police.ir نمایش پست ها
    شرايط احراز خروج از كشور نخبگان
    نخبگان با تاييد ستاد كل نيروهاي مسلح به دو صورت شرايط احراز خروج از كشور رادارا مي باشند .
    1)مرحله صدور كارت
    كارت پايان خدمت اين افراد درمرحله صدور كارت باشد بدون تعهد از كشور خارج مي شوند .
    2)در مرحله انجام تعهد

اين افراد با تعهد محضري و با قيد وثيقه به مبلغ 150000000 ريال مي توانند از كشور خارج شوند .
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...20&pageid=1182

Junior Member

سلام دوستان
    کسی جدیدا رفته نخبگان نیروهای مسلح؟ همون که تو صیاد بود. یه عکسی دیدم که اطلاعیه بود و نوشته بود که از 1 مرداد منتقل شده به دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی

نقل قول نوشته اصلی توسط toopchi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی جدیدا رفته نخبگان نیروهای مسلح؟ همون که تو صیاد بود. یه عکسی دیدم که اطلاعیه بود و نوشته بود که از 1 مرداد منتقل شده به دانشگاه و پژوهشگاه عالی دفاع ملی و تحقیقات راهبردی
    آیا کسی اطلاع داره؟ دانشگاه دفاع ملی که نزدیک دانشگاه امام حسین؟ نزدیکای شهرک حکیمیه؟ اگه بره اونجا که خیلی سخت میشه رفت و آمد برای ما شهرستانیا

دفتر بکارگیری نخبگان رفته دانشگاه عالی دفاع ملی، سرهنگ گودرزی مسئول جدیدش هم گفت قبل مراجعه باید وقت بگیرید از طریق ایمیل samna@sndu.ac.ir
    http://sndu.ac.ir/fa/nokhbegan

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    دفتر بکارگیری نخبگان رفته دانشگاه عالی دفاع ملی، سرهنگ گودرزی مسئول جدیدش هم گفت قبل مراجعه باید وقت بگیرید از طریق ایمیل samna@sndu.ac.ir
    http://sndu.ac.ir/fa/nokhbegan
    الان یعنی چی؟ برای کسایی که قبلا طرح رو گرفتن و الان دارن انجام میدن به چه شکلی خواهد بود؟ این که خیلی سخت شد! تنها چیزی که کم داشتیم همین تغییرات بود.

من یه سوال داشتم در مورد شرایط گرفتن طرح جایگزین خدمت از بنیاد نخبگان
    من امتیاز نخبگی م خوبه (شاید بیشتر از 300 امتیاز) ولی مشکل معدل دارم. معدل کارشناسیم 18 ولی ارشدم با ضریب 15.93 هست.
    نمیدونم تو آیین نامه ی امسال بنیاد نخبگان شرط معدل هست یا نه، کسی میتونه راهنمایی کنه تو این زمینه؟!
    میشه روش حساب کرد؟

من یه سوال داشتم در مورد شرایط گرفتن طرح جایگزین خدمت از بنیاد نخبگان
    من امتیاز نخبگی م خوبه (شاید بیشتر از 300 امتیاز) ولی مشکل معدل دارم. معدل کارشناسیم 18 ولی ارشدم با ضریب 15.93 هست.
    نمیدونم تو آیین نامه ی امسال بنیاد نخبگان شرط معدل هست یا نه، کسی میتونه راهنمایی کنه تو این زمینه؟!
    میشه روش حساب کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)