صفحه 1147 از 1402 نخستنخست ... 1476471047109711371138113911401141114211431144114511461147114811491150115111521153115411551156115711971247 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,461 تا 11,470 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط Rk370811011 نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم در مورد شرایط گرفتن طرح جایگزین خدمت از بنیاد نخبگان
    من امتیاز نخبگی م خوبه (شاید بیشتر از 300 امتیاز) ولی مشکل معدل دارم. معدل کارشناسیم 18 ولی ارشدم با ضریب 15.93 هست.
    نمیدونم تو آیین نامه ی امسال بنیاد نخبگان شرط معدل هست یا نه، کسی میتونه راهنمایی کنه تو این زمینه؟!
    میشه روش حساب کرد؟
    بله، شما باید ایمیل بزنید به نخبگان و اونجا توضیح بدید و رزومتون رو بطور کامل بنویسید تا خودشون بهتون بگن که چی کار کنید. این هم متن از سایت نخبگان:
    "شرط لازم: میانگین کلِ دورة کارشناسیِ متقاضیان باید بیش از 15 و میانگین کلِ دورة کارشناسی‌ارشد و نیز دورة دکتری آنان بیش از 16 باشد.
    یادآوری 4: چنانچه دانش‌آموخته دارای فعالیت نخبگانی برجسته‌ای است لیکن یکی از شرایط زیر را احراز نکرده‌ است می‌تواند اطلاعات خود را به نشانی research@bmn.ir ارسال کند تا پس از بررسی و درصورت تأیید بنیاد، امکان دسترسی وی به سامانه مهیا شود:
    1. گذشت بیش از سه سال از تاریخ دانش‌آموختگی متقاضی
    2. عدم کسب حد نصاب میانگین کل "

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    الان یعنی چی؟ برای کسایی که قبلا طرح رو گرفتن و الان دارن انجام میدن به چه شکلی خواهد بود؟ این که خیلی سخت شد! تنها چیزی که کم داشتیم همین تغییرات بود.
    رویه های اداری قبلی کماکان برقرار هست و صرفاً مکان بخش بکارگیری نخبگان جابجا شده و برای کاهش مراجعه حضوری روشهای ارتباط مجازی هم برقرار شده و برای مراجعه حضوری هم نوبت میگیرین که معطلیتون کمتر بشه.

Junior Member

با سلام

من دو سوال داشتم:

1- دروس مقطع ارشد رو دو ترمه تموم کردم؛ اما متاسفانه تا دفاع از پایان نامه 6 ترمه شدم (یک ترم مرخصی گرفتم). معدل ارشدم 18.17 هستش؛ پایان نامه رو هم با درجه عالی دفاع کردم. آیا با در نظر گرفتن نیم سال تحصیلی ای که مرخصی گرفته ام، باید مجموع سال ها رو در فرمول محاسبه امتیاز معدل دوره ارشد بنیاد 3 سال وارد کنم؟

2- معدل کارشناسی من 16.36 می باشد، با محاسبه امتیاز معدل کارشناسی طبق فرمول شیوه نامه نظام وظیفه تخصصی بنیاد، امتیاز من منفی می شود! آیا در صورت منفی شدن امتیاز معدل در یکی از مقاطع ( برای بنده معدل کارشناسی) در مجموع امتیازات لحاظ می شود؟

Junior Member

سلام
    دوستان من برای پروژه جایگزین خدمت از طریق بنیاد اقدام کردم و در تاریخ 27 تیر ماه نامه معرفی واسه ستاد کل نیروهای مسلح ارسال شده. برای گرفتن برگه سبز رفتم پزشک و گفتش چون شماره یکی از چشم ها بیشتر از 3 هستش و می تونی معافیت از رزم بگیری. به نظرتون برم دنبالش یا نه ؟
    معافیت از رزم توی دوره ی 45 روزه چه تاثیری داره ؟
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rah_Samant نمایش پست ها
    با سلام

من دو سوال داشتم:

1- دروس مقطع ارشد رو دو ترمه تموم کردم؛ اما متاسفانه تا دفاع از پایان نامه 6 ترمه شدم (یک ترم مرخصی گرفتم). معدل ارشدم 18.17 هستش؛ پایان نامه رو هم با درجه عالی دفاع کردم. آیا با در نظر گرفتن نیم سال تحصیلی ای که مرخصی گرفته ام، باید مجموع سال ها رو در فرمول محاسبه امتیاز معدل دوره ارشد بنیاد 3 سال وارد کنم؟

2- معدل کارشناسی من 16.36 می باشد، با محاسبه امتیاز معدل کارشناسی طبق فرمول شیوه نامه نظام وظیفه تخصصی بنیاد، امتیاز من منفی می شود! آیا در صورت منفی شدن امتیاز معدل در یکی از مقاطع ( برای بنده معدل کارشناسی) در مجموع امتیازات لحاظ می شود؟
    سوال دوم: نمره منفی لحاظ نمیشه معدل بالای 17.5 نمره مثبت داره ولی پایین تر از اون نمره منفی نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya1991 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من برای پروژه جایگزین خدمت از طریق بنیاد اقدام کردم و در تاریخ 27 تیر ماه نامه معرفی واسه ستاد کل نیروهای مسلح ارسال شده. برای گرفتن برگه سبز رفتم پزشک و گفتش چون شماره یکی از چشم ها بیشتر از 3 هستش و می تونی معافیت از رزم بگیری. به نظرتون برم دنبالش یا نه ؟
    معافیت از رزم توی دوره ی 45 روزه چه تاثیری داره ؟
    ممنونم
    تو پادگان مدرس معاف از رزما از راهپیمایی، ورزش، اردو، تیراندازی، رزم شبانه و همه این ها معاف بودن

Junior Member

سلام.ببخشید چند تا سوال داشتم.
    1-من معدل کارشناسیم زیر 15 می خواستم بدونم این "ضریب هم تراز سازی معدل"از کجا بایذ گیر آورد چون تو کنکور کارشناسی ارشد معدل موثرم بالای 15 شده آیا منظور ضریب همونه یا بنیاد برا خودش ضرایب دیگه ای داره؟
    2-اینکه قبلا برا یک ارگان نظامی پروژه کسری خدمت انجام داده باشی خوبه یا بد؟

دوستان سلام، به نظرتون به رزومه زیر پروژه بنیاد تعلق میگیره؟
    معدل کارشناسی 17.11 دانشگاه علامه طباطبایی
    معدل کارشناسی ارشد 17.01 دانشگاه علامه طباطبایی
    رتبه کل کارشناسی ارشد: 10
    سه مقاله علمی پژوهشی

Junior Member

دوستان به نظرتون رزومه زیر پروژه بنیاد تعلق میگیره؟ رشته مهندسی برق
    معدل کارشناسی: 15.04 دانشگاه دولتی شهرستان
    معدل ارشد: 16.47 دانشگاه علم و صنعت
    مقاله: 5 مقاله اکسپت شده در IEEE Transaction on Antenna and Propagation

Junior Member

سلام
    امتیاز شما حداکثر 250 می باشد و شانس خوبی برای قبولی دارید.
    ژورنال شماهم مورد تایید بنیاد میباشد.
    انشالله همه مقالات تایید بشن امتیازخوبی دارن
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_0098 نمایش پست ها
    دوستان به نظرتون رزومه زیر پروژه بنیاد تعلق میگیره؟ رشته مهندسی برق
    معدل کارشناسی: 15.04 دانشگاه دولتی شهرستان
    معدل ارشد: 16.47 دانشگاه علم و صنعت
    مقاله: 5 مقاله اکسپت شده در IEEE Transaction on Antenna and Propagation

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)