صفحه 1148 از 1402 نخستنخست ... 1486481048109811381139114011411142114311441145114611471148114911501151115211531154115511561157115811981248 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,471 تا 11,480 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوست عزیز
    شما با ماکزیمم امتیاز مقالات 145 امتیاز میارین
    جدیدا میگن کسب 130 امتیاز کافیه ولی خب اگر میخواین خیالتون راحت باشه یه مقاله دیگه اضافه کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط navid21_2003 نمایش پست ها
    دوستان سلام، به نظرتون به رزومه زیر پروژه بنیاد تعلق میگیره؟
    معدل کارشناسی 17.11 دانشگاه علامه طباطبایی
    معدل کارشناسی ارشد 17.01 دانشگاه علامه طباطبایی
    رتبه کل کارشناسی ارشد: 10
    سه مقاله علمی پژوهشی

سلام دوستان
    من امروز نظام وظیفه برام اوکی شد. دقیقا 49 روز طول کشید. بعد از برابر با اصل کردن 16 روز طول کشید.
    رشته مهندسی، هر سه مقطع دانشگاه تهران (دانشجوی دکتری)
    از معدل ها حدودا 30 امتیاز داشتم
    سه مقاله ISI داشتم
    یک مقاله همایش بین المللی

Junior Member

با سلام

دوستان من الان تو دوره اموزشی نخبگان 15 مرداد هستم و دانشجو دکتری هستم، من قبلا 19 روز سابقه دوره آموزشی تو ارتش رو دارم (فاصله ارشد تا دکتری این مدت کوتاه رو تو اموزشی بودم و بعدش دکتری قبول شدم و ترخیص شدم) الان سوالم اینه که من قبل از اینکه آموزشی نخبگان رو میومدم باید کاری میکردم؟ مثلا شرایطم رو از ارتش به نخبگان انتقال میدادم و این حرف ها؟ یا نه چون الان نخبگی ام احراز شده دیگه اون دوره کوتاه اموزشی تو ارتشم مهم نیست و اموزشی من این دوره میشه؟

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    کسی از جایزه شهید احدی استفاده کرده؟

Junior Member

سلام دوستان کسی هست که اخیرا پروژه کسری خدمت معمولی را جایگزین پروژه نخبگی کرده باشه؟ مثلا الان اگر نخبگی احراز بشه و هوز از پروژه کسری معمولی دفاع نکرده باشی مشکلی پیش نمیاد و میتونی چند ماه بعد دفاع کنی و بشه جایگزین نخبگی؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mecrob نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست که اخیرا پروژه کسری خدمت معمولی را جایگزین پروژه نخبگی کرده باشه؟ مثلا الان اگر نخبگی احراز بشه و هوز از پروژه کسری معمولی دفاع نکرده باشی مشکلی پیش نمیاد و میتونی چند ماه بعد دفاع کنی و بشه جایگزین نخبگی؟
    سلام
    من اسفند نامم رسید ب ن ن م و از آذر 94 هم یه پروژه کسری داشتم. اسفند که مراجعه کردم گفتن اول از کسریت دفاع کن و با نامه تایید مدت کسری بیا پیش ما. من تیر هم آموزشی رو رفتم و اوایل مرداد هم از پروژه کسریم دفاع کردم. با توجه به این که 14 ماه کسریم مورد موافقت قرار گرفت هفته پیش نامه و سایر مدارک پایان خدمت رو بردم بنیاد نیروهای مسلح و کارم کلا تموم شد. اگر کسری تایید شدتون 12 ماه به بالا باشه به جای پروژه جایگزین خدمتتون کامل حساب میشه و اگر کمتر هم باشه حداقل باید یه پروژه جایگزین 6 ماهه انجام بدید بر اساس قوانین فعلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- UA

نقل قول نوشته اصلی توسط mecrob نمایش پست ها
    سلام. چیزی به عنوان جایگزینی کسر خدمت با نخبگی وجود نداره. اما بلی، فرض کنید شما الان در حال انجام کسر خدمتی، از اونطرف نخبگی حل می شه، اونوقت باید اول کسر خدمت رو تعیین تکلیف کنی، بعد بری نخبگی. شما اگر آخرای کسر خدمتی بهتره تمومش کنی (تا چند ماه هم طول بکشه ایرادی نداره، تشکیل پرونده بدین و تا اتمام کسر خدمت بزارین پرونده بمونه، مشکلی نداره). نکته خیلی مهم اینه که اگر بتونی 12 ماه کسر خدمت ببری، دیگه کلاً تمومه و نیازی نیست جایگزین کار کنی، اما اگر کمتر از این میزان، مثلاً 10 ماه کسری ببری، باید الباقی رو جایگزین خدمت کار کنی. فکر نکنید که خوب 14 منهای 10 میشه 4 ماه. پس 4 ماه جایگزین کار خواهید کرد! نه اینطوری نیست! حداقل پروژه جایگزین 6 ماهه هستش. یعنی برای این شرایط شما 2 ماه باید بیشتر کار کنی. تازه، تا بخوای نامه بگیری برای یه جا مثل ارتش، نامت بره شروع بکار بخوری، این خودش راحت 2 ماه طول میکشه، از اون طرف هم وقتی میخوای دفاع کنی 2 ماه هم طول میکشه تا پایان کار بزنه واست مثلا ارتش. یعنی به عبارت دیگه، اگر یه کسر خدمته 10 ماهه ببری تا بخوای اصطلاحاً جایگزین کنی، برای شما یک پروژه 6 ماهه تعریف خواهد شد که حدود 4 ماه هم کارهای اداریش طول می کشه، یعنی حداقل 10 ماه عمرت به باد می ره. پس حتماً سعی کن که یه کسری 12 ماهه بگیری و قضیه رو تموم کنی بره پی کارش.

پ.ن: من خودم دقیقاً این بلا سرم اومده که اینطوری تأکید می کنم. ولی باز تصمیم نهایی با خود شماست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- UA

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    سلام
    من اسفند نامم رسید ب ن ن م و از آذر 94 هم یه پروژه کسری داشتم. اسفند که مراجعه کردم گفتن اول از کسریت دفاع کن و با نامه تایید مدت کسری بیا پیش ما. من تیر هم آموزشی رو رفتم و اوایل مرداد هم از پروژه کسریم دفاع کردم. با توجه به این که 14 ماه کسریم مورد موافقت قرار گرفت هفته پیش نامه و سایر مدارک پایان خدمت رو بردم بنیاد نیروهای مسلح و کارم کلا تموم شد. اگر کسری تایید شدتون 12 ماه به بالا باشه به جای پروژه جایگزین خدمتتون کامل حساب میشه و اگر کمتر هم باشه حداقل باید یه پروژه جایگزین 6 ماهه انجام بدید بر اساس قوانین فعلی
    بهترین کار. کاملاً درسته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rza1368 نمایش پست ها
    بهترین کار. کاملاً درسته.
    دست هردو بزرگوار درد نکنه من به تازهگی نخبگیم احراز شده و داخل سایت ثریا اطلاع رسانی به نظام وظیفرو شده. نگرانیه من این بود که الان نخبگیم اکی شده این پروژه ای که دوماه دیگه تموم میشه روهوا نمیره؟.. الان سایر کارای نخبگی رو بکنم و مثلا دی هم آموزشی برم و همین حین پروژه کسری رو رفاع کنم؟ بعدش هم برم که که معادل سازی کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member

اگر لطف کنی بگی دقیقا الان چیکار کنم ممنون میشم. من الان داخل سایت وضعیتم اطلاع رسانی به نظام وظیفه شده و تا 3ماه دیگم نزدیک 14ماه پروژه کسریم دفاع میشه... الان داخل ثریا کاراشو بکنم ولی بنیاد ملی نخبگان نروم که مثلا پرونده تشکیل بدم؟تو کدوم مرحله باید صبر کنم تا کسریم تموم شه؟ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)