صفحه 1149 از 1402 نخستنخست ... 1496491049109911391140114111421143114411451146114711481149115011511152115311541155115611571158115911991249 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,481 تا 11,490 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

نقل قول نوشته اصلی توسط mecrob نمایش پست ها
    اگر لطف کنی بگی دقیقا الان چیکار کنم ممنون میشم. من الان داخل سایت وضعیتم اطلاع رسانی به نظام وظیفه شده و تا 3ماه دیگم نزدیک 14ماه پروژه کسریم دفاع میشه... الان داخل ثریا کاراشو بکنم ولی بنیاد ملی نخبگان نروم که مثلا پرونده تشکیل بدم؟تو کدوم مرحله باید صبر کنم تا کسریم تموم شه؟ممنونم
    بله همین کارو بکن. زمان من یه ماه طول میکشه تا نامه به ب ن ن م برسه الانو نمیدونم. شما کارای کسریتو اکی کن (البته من شنیدم از شهریور پروژه های کسری گویا دفاع تو ب ن ن م ندارن و فقط دفاع داخلی دارن که صحتشو مطمئمن نیستم) بعد که کسریت تایید شد (دقت کن که برای انجام کارهای نهایی کسریت حتما بگو که جایگزین خدمت داری) نامه تاییدیه مدت کسریتو به همراه یک جلد پایان نامه و یه سی دی ببر دفتر بکارگیری نخبگان. اگر هم میخوای آموزشی دی بری یادت باشه که اوایل آبان برو بکاررگیری نخبگان اسمتو تو لیست ثبت نام کن
    با این حال برای این که خیالت راحت بشه یه تماسی هم باهاشون بگیر (نیاز به مراجعه حضوری نیست الان!) : http://sndu.ac.ir/fa/nokhbegan

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemie نمایش پست ها
    دوستان کسی نظزی نداره؟
    فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه و نیاز به پیگیری خاصی داشته باشی. با توجه به این که آموزش قبلیت کامل نشده قاعدتن باید آموزش جدیدو کامل بگذرونی، با این حال بد نیست یه تماسی هم باهاشون بگیری، این روزا خیلی راحت و مفید تلفن جواب میدن
    http://sndu.ac.ir/fa/nokhbegan

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- UA

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    بله همین کارو بکن. زمان من یه ماه طول میکشه تا نامه به ب ن ن م برسه الانو نمیدونم. شما کارای کسریتو اکی کن (البته من شنیدم از شهریور پروژه های کسری گویا دفاع تو ب ن ن م ندارن و فقط دفاع داخلی دارن که صحتشو مطمئمن نیستم) بعد که کسریت تایید شد (دقت کن که برای انجام کارهای نهایی کسریت حتما بگو که جایگزین خدمت داری) نامه تاییدیه مدت کسریتو به همراه یک جلد پایان نامه و یه سی دی ببر دفتر بکارگیری نخبگان. اگر هم میخوای آموزشی دی بری یادت باشه که اوایل آبان برو بکاررگیری نخبگان اسمتو تو لیست ثبت نام کن
    با این حال برای این که خیالت راحت بشه یه تماسی هم باهاشون بگیر (نیاز به مراجعه حضوری نیست الان!) : http://sndu.ac.ir/fa/nokhbegan
    توضیحات دوست عزیزمون کاملاً درسته. فقط اینکه کسری ها از شهریور دفاع ندارن رو من نشنیدم. که اگر نباشه که عالیه، اما اگر باز هم طبق روال قبل پروژه کسری دفاع داره تو ب.ن.ن.م، بهتره یه ماه مونده به اتمام کارهای کسریتون برین یه وقت دفاع بگیرین، چون اکثراً برای یک تا دو ماه بعد وقت میدن. بیشتر بچه ها این رو نمیدونن و این وسط بعد از پایان پروژه کسری تا دفاع و اومدن نامه کسریشون یکی دوماهی معطل میشن. ولی باز طبق توضیحات کامل دوستمون تماس بگیری و روند رو مجدد بپرسی ضرری نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام. شاید بعضی از بچه ها که حین انجام پروژه جایگزین هستن و اپلای کردن مثلاً کانادا و حین انجام پروژه باید برن برای مثال استانبول برای انجام کارهای انگشت نگاری، ولی نمی دونن که باید چیکار کنن، من تجربه خودمو میگم شاید زمانی به درد یکی خورد:

1- ابتدا با کسی که پروژه کار میکنید باهاش این رو مطرح کنید که در جریان باشه. بعد اغلب ارگان ها می گن که یه درخواست بنویسن خطاب به خود استاد راهنما.
    2- زمان خروج و بازگشتتون و دلیل خروجتون رو تو درخواست قید کنید (بیشتر از 10 روز فک کنم مجاز نیستین، پس یه بازه ده روزه مجوز بگیرین، زودتر هم برگشتین ایرادی نداره).
    3- بعد از اینکه نامه نگاری های داخل سازمانی انجام شد، نامه موافقت با درخواستتون رو میدن دستتون، ببرینش ب.ن.ن.م.
    4- اونجا بگین که نامه خروج دارین، منشی سردار میبره تایید میکنه، بعد نامه تون رو دبیرخونه تایپ میکنه، مجدد میبرین سردار تایید میکنه، یه نسخه میمونه تو پرونده و یه نسخه میدن به شما (حتما یکی دوتا کپی ازش بگیرین، حتی برابر اصلش کنید و نگه دارین!)
    5- نامه رو ببرین نظام وظیفه کل تو میدون سپاه، اونجا که رفتین سالن 3 (خروج از کشور)، سریع یه نوبت بگیرین، وقتش که شد، میرین، یه فرم می ده بهتون و میگه برو اینارو کامل کن بیار.
    6- اصلی ترین قسمت این فرم اینه که یه نفر (من پدرم کارمند هستن، ایشون ضامن شدن) ضامنتون میشه و تعهد میده که شما برمیگردین (درواقع ضامن ضمانت 15 میلیون ودیعه خروج رو بدون گذاشتن ودیعه انجام میده)، اون نزدیکی دفتر اسناد رسمی چندتایی هست، برین با ضامنتون، کاراش که انجام شد (حدود 250 هزارتومنی هزینه داره)، تمامی مدارک رو ببرین با هم دوباره نظام وظیفه. کارمند اونجا، مدارک رو تو سیستم ذخیره می کنه و میگه فردا برین از پلیس+10 برای پاسپورت اقدام کنید.
    7- فرداش برین پلیس+10 با مدراک لازم برای صدور گذرنامه، اونا تو سیستم که میزنن میبینن که برای اون بازه مشخص اجازه خروج دارین و شاید فقط یه سوال بکنن ازتون.
    8- یک هفته الی 10 روز طول میکشه که پاستون بیاد. بعد با خیال راحت برین کارتونو انجام بدین برگردین (حتماً قبل از موعد اتمام مجوز).
    9- بعد که برگشتین، نهایت تا یه روز بعد یه پیامک میاد که "مشمول گرامی بازگشت شما به کشور در سیستم ثبت شد و..."
    10- بهتره که یه سرم به نظام وظیف عمومی بزنید و بگین یه نامه بده که شما برگشتین ایران، میخواین بدین ب.ن.ن.م، که این نامه رو باید بدین بزارن تو پرونده تون.

موفق باشید.

Junior Member

سلام
    پزشک عمومی هستم و از بیمارستان بقیه الله پروزه جایگزین خدمت از نخبگان گرفتم پروپوزال رو نوشتم و تقریبا تایید شده ست ولی هنوز تاریخ شروع سربازیم نخورده. از اونجایی که پروژه 14 ماهه هست و من حتما حتما میخوام تا 31 شهریور سال آینده سربازیم تموم شده باشه راهی وجود داره که تقریبا این یکماهی که کم دارم جبران بشه؟ یعنی اگر تاریخ شروع 31 خرداد خورده بود تا 31 شهریور سال بعد 14 ماه تموم بود ولی الان حدودا یک ماه دیرتر شده.به نظرتون چکار کنم؟( آموزشی هم رفتم)

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط angoor90 نمایش پست ها
    سلام
    پزشک عمومی هستم و از بیمارستان بقیه الله پروزه جایگزین خدمت از نخبگان گرفتم پروپوزال رو نوشتم و تقریبا تایید شده ست ولی هنوز تاریخ شروع سربازیم نخورده. از اونجایی که پروژه 14 ماهه هست و من حتما حتما میخوام تا 31 شهریور سال آینده سربازیم تموم شده باشه راهی وجود داره که تقریبا این یکماهی که کم دارم جبران بشه؟ یعنی اگر تاریخ شروع 31 خرداد خورده بود تا 31 شهریور سال بعد 14 ماه تموم بود ولی الان حدودا یک ماه دیرتر شده.به نظرتون چکار کنم؟( آموزشی هم رفتم)
    سلام. تا جایی که من می دونم، تاریخ شروع به کارتون تاریخی است که ب.ن.ن.م شما رو برای انجام پروژه فرستاده ارگان مربوطه، حالا اونا چند ماه هم کش بدن تا جواب نامه شما رو بفرستن نخبگان، باز شروع به کارگیری شما، تاریخ نامه ب.ن.ن.م است به اون ارگان. ولی باز شما تا میتونید خودتون یا از طریق اشنا (اگر موجود بود!) تو بقیه ا... نامه تون رو پیگیری کنید که هرچه سریع تر به کارگیری بشین. از اون طرف هم، یکی دوماه مونده به پایان 14 ماه، کارتون رو کلاً جمع کنید، تا دقیقاً همون روز اتمام طرح، نامه تون رو بفرستن ب.ن.ن.م ( که اگر اصرار کنین، دستی بدن ببرین که عالییی می شه)، چون از اون طرف هم عین این ور چند روز تا چند ماه (بسته به سمجی خودتون) طول میکشه تا کارهای اداری پایان طرحتون تموم بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rza1368 نمایش پست ها
    سلام. تا جایی که من می دونم، تاریخ شروع به کارتون تاریخی است که ب.ن.ن.م شما رو برای انجام پروژه فرستاده ارگان مربوطه، حالا اونا چند ماه هم کش بدن تا جواب نامه شما رو بفرستن نخبگان، باز شروع به کارگیری شما، تاریخ نامه ب.ن.ن.م است به اون ارگان. ولی باز شما تا میتونید خودتون یا از طریق اشنا (اگر موجود بود!) تو بقیه ا... نامه تون رو پیگیری کنید که هرچه سریع تر به کارگیری بشین. از اون طرف هم، یکی دوماه مونده به پایان 14 ماه، کارتون رو کلاً جمع کنید، تا دقیقاً همون روز اتمام طرح، نامه تون رو بفرستن ب.ن.ن.م ( که اگر اصرار کنین، دستی بدن ببرین که عالییی می شه)، چون از اون طرف هم عین این ور چند روز تا چند ماه (بسته به سمجی خودتون) طول میکشه تا کارهای اداری پایان طرحتون تموم بشه.
    ممنونم از راهنماییتون
    مطمئن هستین که تاریخ شروع به کار تاریخی است که ب.ن.ن.م من رو برای انجام پروژه فرستاده بیمارستان؟ آخه من شنیدم تا طرح تصویب نشه تو کمیته پژوهشی شروع به کار نمیخوره!!!
    خوشبختانه طرح من متاانالیز هست که خیلی زود میتونم جمعش کنم و اصلا به یکسال هم نمیکشه. ولی به فرض اگر همین امروز هم تاریخ شروع به کار بخوره باز هم 20 روز کم دارم. برای این بیست روز راهی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط angoor90 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییتون
    مطمئن هستین که تاریخ شروع به کار تاریخی است که ب.ن.ن.م من رو برای انجام پروژه فرستاده بیمارستان؟ آخه من شنیدم تا طرح تصویب نشه تو کمیته پژوهشی شروع به کار نمیخوره!!!
    خوشبختانه طرح من متاانالیز هست که خیلی زود میتونم جمعش کنم و اصلا به یکسال هم نمیکشه. ولی به فرض اگر همین امروز هم تاریخ شروع به کار بخوره باز هم 20 روز کم دارم. برای این بیست روز راهی هست؟
    خواهش. من سعی کردم عکس نامه ای که ب.ن.ن.م بهم داد بردم ارتش رو اینجا بزارم، اما اپلود نمیشه ارور میده. خواستین یه پیام خصوصی بدین، بفرستم به شماره تلگرامتون. این تاریخ شروع به کار (به کارگیری) من تو ارتش بود که حالا چند ماه طول کشید تا پروپوزال من رو بفرستن و اینکه حقوقم برقرار بشه، اما باز تاریخ شروع به کار من این تاریخ 95/9/2 بودش و بعد از 6 ماه یعنی 2 خرداد کارمو تموم کردم. (من چون 10 کسر خدمت داشتم، پروژه جایگزینم 6 ماهه بود).

من شنیدم که بعضی از بچه ها حتی 15 روز الی یه ماه زودتر هم نامه پایان طرح بردن نخبگان، مشکلی نبوده. باید سعی کنید از اون ور که میخواین کار رو زودتر جمع کنین، با کسی که دارین کار میکنید اکی باشین تا اون نامتون رو یکم زودتر بزنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

با سلام خدمت دوستان ، ایا کسی می دونه (همکاری در اجرای طرح های پژوهشی مصوب موسسه ) یعنی چی؟
    آیا کسی تا حالا امتیاز گرفته ازین قسمت؟
    من همکار پروژه هستم در یکی از شرکت های تابع وزارت نفت (شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی) میخاستم بدون این امتیاز محسوب میشه آیا؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedabiri1373 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان ، ایا کسی می دونه (همکاری در اجرای طرح های پژوهشی مصوب موسسه ) یعنی چی؟
    آیا کسی تا حالا امتیاز گرفته ازین قسمت؟
    من همکار پروژه هستم در یکی از شرکت های تابع وزارت نفت (شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی) میخاستم بدون این امتیاز محسوب میشه آیا؟
    ممنون
    سلام خیر محسوب نمیشه، فقط پروژهای پژوهشی مصوب دانشگاه با تایید معاونت پژوهشی دانشگاه رو قبول می کنند. توی گواهی هم حتما تاریخ تصویب، تاریخ شروع، تاریخ اتمام و درصد مشارکت باید ذکر بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)