صفحه 1154 از 1402 نخستنخست ... 1546541054110411441145114611471148114911501151115211531154115511561157115811591160116111621163116412041254 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,531 تا 11,540 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

سلام دوستان
    لطفا تجربیات خود را از نحوه ی جدید اخذ پروژه جایگزین خدمت و شرایط و چگونگی آن در دانشگاه دفاع ملی به اشتراک بگذارید.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    کسی از جایزه شهید احدی (بورسیه دکتری بنیاد نخبگان) استفاده کرده؟

Junior Member

سلام دوستان
    من قبلاً برای پیگیری وضعیت پروژه جایگزین خدمت میومدم اینجا و اطلاعات خوبی میگرفتم.
    حالا هم میخوام اطلاعاتی که در این زمینه دارم رو اینجا بنویسم، انشاءالله برای بعضی از دوستان مفید واقع بشه.

من پروژه جایگزین خدمتم حدود 30 ماه طول کشید (19 ماهش رو حقوق دادن) و کارت پایان خدمتم هم صادر شد، پس نگران طولانی شدن زمان انجام پروژتون نباشید. از اونجایی که حداکثر مدت پروژه از طرف بنیاد نخبگان 19 ماه تعیین شده، تاریخ شروع پروژه رو از 19 ماه قبل از اتمام پروژه میزنن (مثلاً برای من باید از 30 ماه پیش میزدن).
    همچنین دوره تکمیلی 45 روزه بسیج (که من سال 90 رفتم) هم به عنوان دوره آموزشی محسوب میشه و کسایی که این دوره رو قبلاً رفتن دیگه حتی یک روز هم به آموزشی نمیرن.
    در رابطه با دفاع پروژه هم باید بگم که من پروژم رو توی دانشگاهی که ازش طرح پژوهشی گرفته بودم (با حضور اساتید داور) دفاع کردم که خیلی سخت و طولانی نبود (در حد نیم ساعت) و دیگه توی بنیاد نخبگان احتیاجی به دفاع نیست و فقط باید صحافی و سی دی رو اونجا تحویل بدین و تمام.

اگر سوالی داشتید، در خدمتم.
    یا علی

Junior Member

سلام
    دوستان من اطلاعی در زمینه نحوه محاسبه امتیاز ندارم میشه لطفا امتیاز من رو محاسبه کنید:
    معدل لیسانس 16:66 با ضریب 16:82
    معدل ارشد 18.57 با ضریب 18:94
    2 مقاله علمی پژوهشی مستخرج از پایان نامه که اسم استاد راهنما و مشاوره هم هست
    1 مقاله علمی پژوهشی مستقل نفر سوم از 3 نفر
    2 مقاله کنفرانسی ارائه نفر دوم از 3 نفر
    1 مقاله کنفرانسی ارائه نفر دوم از دوم
    1 طرح پژوهشی 2 ساله نفر چهارم از پنجم
    رتبه 20 کشوری در کنکور ارشد
    به تازگی عضو پیوسته انجمن علمی تخصصی مرتبط با رشتم شدم

هر دو مقطع دانشگاه دولتی بودم

ممنون

با سلام خدمت دوستان

یه سوال خیلی ضروری داشتم ممنون میشم اگه کمک یا راهنمایی کنید.
    من ۳ ماه و ۴ روز خدمت داشتم و در حین خدمت پذیرش گرفتم واسه امریکا و وارد دانشگاه شدم. در حین تحصیل تونستم از ۳ سال پروژه قبلی ۱۸ ماه کسری بگیرم. با توجه به اینکه در مجموع 21 ماه (خدمت و کسری) رو انجام دادم، برای گرفتن کار پایان خدمت باید چکار کنم؟ الان خارج از کشور هستم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز، ممنون بابت اطلاعات. ولی چرا انقد زیاد طول کشیده؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط hasan4010 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قبلاً برای پیگیری وضعیت پروژه جایگزین خدمت میومدم اینجا و اطلاعات خوبی میگرفتم.
    حالا هم میخوام اطلاعاتی که در این زمینه دارم رو اینجا بنویسم، انشاءالله برای بعضی از دوستان مفید واقع بشه.

من پروژه جایگزین خدمتم حدود 30 ماه طول کشید (19 ماهش رو حقوق دادن) و کارت پایان خدمتم هم صادر شد، پس نگران طولانی شدن زمان انجام پروژتون نباشید. از اونجایی که حداکثر مدت پروژه از طرف بنیاد نخبگان 19 ماه تعیین شده، تاریخ شروع پروژه رو از 19 ماه قبل از اتمام پروژه میزنن (مثلاً برای من باید از 30 ماه پیش میزدن).
    همچنین دوره تکمیلی 45 روزه بسیج (که من سال 90 رفتم) هم به عنوان دوره آموزشی محسوب میشه و کسایی که این دوره رو قبلاً رفتن دیگه حتی یک روز هم به آموزشی نمیرن.
    در رابطه با دفاع پروژه هم باید بگم که من پروژم رو توی دانشگاهی که ازش طرح پژوهشی گرفته بودم (با حضور اساتید داور) دفاع کردم که خیلی سخت و طولانی نبود (در حد نیم ساعت) و دیگه توی بنیاد نخبگان احتیاجی به دفاع نیست و فقط باید صحافی و سی دی رو اونجا تحویل بدین و تمام.

اگر سوالی داشتید، در خدمتم.
    یا علی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navid21_2003 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، ممنون بابت اطلاعات. ولی چرا انقد زیاد طول کشیده؟!
    چون پروژه ای که انجام دادم تقریباً مورد مشابه انجام شده ای نداشت و اطلاعات نرم افزاری محدودی در موردش وجود داشت. از طرف دیگه اواسط انجام پروژه هم دکتری قبول شدم که کلی زمان برای اون باید میگذاشتم.
    به طور کلی معمول هست که خیلی از بچه ها به دلایل مختلف پروژشون طولانی میشه و از این بابت نگران هستن که همونطور گفتم هیچ ایرادی نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    clinical psychology in tehran university of medical science

سلام
    دوستانی که قبلا در مرحله "مقایسه امتیاز بودن برای نظام وظیفه تخصصی" بودند، لطفا بگویند که چند روز طول کشید تا جوابش بیاد
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanahid نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که قبلا در مرحله "مقایسه امتیاز بودن برای نظام وظیفه تخصصی" بودند، لطفا بگویند که چند روز طول کشید تا جوابش بیاد
    سپاس
    10 روز طول کشید تقریبا. چهارشنبه تا دوشنبه دو هفته بعدش

نقل قول نوشته اصلی توسط hasan4010 نمایش پست ها
    چون پروژه ای که انجام دادم تقریباً مورد مشابه انجام شده ای نداشت و اطلاعات نرم افزاری محدودی در موردش وجود داشت. از طرف دیگه اواسط انجام پروژه هم دکتری قبول شدم که کلی زمان برای اون باید میگذاشتم.
    به طور کلی معمول هست که خیلی از بچه ها به دلایل مختلف پروژشون طولانی میشه و از این بابت نگران هستن که همونطور گفتم هیچ ایرادی نداره.
    مگه وقتی مقطع بالاتر قبول شیم توقف پروژه نباید زده شه؟ و دوباره تو مقطع بالاتر درخواست بدیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)