صفحه 1160 از 1402 نخستنخست ... 1606601060111011501151115211531154115511561157115811591160116111621163116411651166116711681169117012101260 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11,591 تا 11,600 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

با سلام

دو تا سوال در مورد خاتمه پروژه جایگزین خدمت داشتم:

1- مدارک مورد نیاز: 1- گزارش صحافی شده 2- نامه خاتمه از محل انجام پروژه 3- CD فقط همیناست؟
    2- همون روز که این مدارک رو می بریم تموم میشه کار و میشه برای خروج از کشور اقدام کرد؟

خیلی ممنون از دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    clinical psychology in tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط asadisaghandi نمایش پست ها
    قانون الان یک ماه است. شماره نامه را که بهت بدن میگن یک ماه بعد باید مراجعه کنی، من به دانشگاه دفاع ملی هم زنگ زدم گفت یک هفته قبل از این که یک ماهت برسه، به ما ایمیل یزن، بهت وقت بدیم بیای اینجا برای تشکیل پرونده و معرفی به سازمان مربوطه.
    چون آموزش سربازیم این نزدیکا هستش یعنی ابان ماه. میخام تا اون موقع همه چی برطرف شه یعنی قبل اون تایم همه چی برطرف شه. نمیدونم میشه تا اون تاریخ رسید بهش؟؟؟

Junior Member

سلام به دوستان
    سه تا سوال داشتم از دوستانی که اطلاعات تکمیلی در مورد فرآیند بنیاد دارند.
    سوال اول) پروژه ای که گفتند مصوب موسسه باشه به چه معنیه؟ آیا فقط باید دانشگاهی باشه یا پروژه های مصوب نهادهای پژوهشی و پژوهشکده های رسمی هم قابل قبوله؟
    سوال دوم) آیا کتابی که به عنوان کتاب مرجع دانشگاهی ترجمه شده باید حتماً توسط انتشارات دانشگاه ها چاپ شده باشه؟ و اینکه برای فهمیدن اینکه بار علمی کتاب چقدره و چقدر امتیاز میگیره نیاز به استعلام از جایی هست یا خود بنیاد نمره میده؟
    سوال سوم) عضویت در چند انجمن علمی امتیاز کامل اون بخش رو نصیب فرد میکنه؟ مثلا 3 عضویت پیوسته آیا کافیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanahid نمایش پست ها
    رزومتون خوبه و به نظر من نمرشو میارید. با توجه به اینکه دو مقاله علمی - پژوهشی از پایان نامت در اوردی و تو مقاله پایان نامه نمره کاملو به بچه ها میدن از این بابت فک کنم راحت 60 امتیاز میگیری. در کل من خوشبین هستم به کارت. معدلت هم خوبه. زمان طرح پژوهشی مهم نیس بلکه مهم خود طرح و تعداد افراد هستش و هر چقد تعداد کم باشه بهتره. در کل به نظر من اگه میتونی چند تا انجمن دیگه شرکت کن و گواهیشونو بگیر و مدارکتو بفرست. کنفرانس هات اگه oral باشه که ظاهرا اینطوریه خیلی خوب میشه. در کل من بهت خوشبین هستم. شانستو امتحان کن هرچند به نظرم همون بار اول نمره رو میاری. در کل دو بار میتونی اقدام کنی. در خدمتم. حتما برا مقاله منتج از پایان نامت که ازشون پرینت گرفتی ببر استاد راهنمات روش تاییدی بنویسیه که این دو کار متنج از مقاله پایان نامت هستش و مهر هم بشه تا بنیاد بدونه و برا اون دو امتیاز کاملو بده. برا بقیه مقالات و ... هم براساس ایین نامه ارتقا هیئت علمی محاسبه میشه
    در خدمتم
    سلام
    ممنونم از اطلاع و راهنمایی هاتون
    من رزومم رو واسه تسهیلات دیگه بنیاد که حداقل امتیاز 200 هست میخواستم.در هر حال تشکر از راهنماییتون.

چون آموزش سربازیم این نزدیکا هستش یعنی ابان ماه. میخام تا اون موقع همه چی برطرف شه یعنی قبل اون تایم همه چی برطرف شه. نمیدونم میشه تا اون تاریخ رسید بهش؟؟؟
    دقت کنید که آموزشی ب م ن فقط دی ماه و تیر ماه هر سال هستش. بد نیست که هر چه زودتر از طریق پلیس+10 تمدید بزنید برای دی ماه که مجبور نشید آموزشی رو عادی برید و بعد درگیر مسائل مربوط به ترخیص برای معرفی به ب م ن بشید.

Junior Member

از دوستان کسی به دانشگاه عالی دفاع ملی مراجعه داشته؟ امکان بردن ماشین هست یا نه؟ مسیرش خیلی دوره

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    دقت کنید که آموزشی ب م ن فقط دی ماه و تیر ماه هر سال هستش. بد نیست که هر چه زودتر از طریق پلیس+10 تمدید بزنید برای دی ماه که مجبور نشید آموزشی رو عادی برید و بعد درگیر مسائل مربوط به ترخیص برای معرفی به ب م ن بشید.
    خیلی ممنون. بله میدونم ظاهرا اموزش افراد نخبه بهتره نسبت به افراد عادی. فقط یه سوال داشتم و آن این هستش که من یه بار تمدید کردم یعنی از شهریور ماه انداختم به آبان ماه. الان برا تمدید مجدد میتونم؟ اگه میتونم چیکار باید بکنم چون اون موقع که تمدید کردم بهم گفتن یبار میشه تمدید کرد و بار دوم در شرایط خاص هستش. تو این مورد خوشحال میشم راهنماییم کنید. متاسفانه نظام وظیفه 110 تبریز هم بهم گفت تمدید دوم فقط تو پایتخت صورت میگیره نه بقیه شهر های دیگه. خوشحال میشم راهنماییم کنید. سپاس.

خیلی ممنون. بله میدونم ظاهرا اموزش افراد نخبه بهتره نسبت به افراد عادی. فقط یه سوال داشتم و آن این هستش که من یه بار تمدید کردم یعنی از شهریور ماه انداختم به آبان ماه. الان برا تمدید مجدد میتونم؟ اگه میتونم چیکار باید بکنم چون اون موقع که تمدید کردم بهم گفتن یبار میشه تمدید کرد و بار دوم در شرایط خاص هستش. تو این مورد خوشحال میشم راهنماییم کنید. متاسفانه نظام وظیفه 110 تبریز هم بهم گفت تمدید دوم فقط تو پایتخت صورت میگیره نه بقیه شهر های دیگه. خوشحال میشم راهنماییم کنید. سپاس.
    یادمه یه زمانی از طریق سایت هم خودتون میتونستید تمدید بزنین و هم از طریق پلیس+10، ضمن اینکه الان هم شما شرایطتون خاص هست فکر کنم و میتونید از تمدید دوباره استفاده کنید. حتی اگر نتونید هم با توجه به اینکه تا یه ماه دیگه نامتون به نیروهای مسلح میرسه میتونید از طریق خود نخبگان نیروهای مسلح پیگیری کنید که اعزامتون رو براتون جابه جا کنن. جایی برای نگرانی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط asgharax نمایش پست ها
    از دوستان کسی به دانشگاه عالی دفاع ملی مراجعه داشته؟ امکان بردن ماشین هست یا نه؟ مسیرش خیلی دوره
    بله میتونین ماشین ببرین داخل

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aazp نمایش پست ها
    یادمه یه زمانی از طریق سایت هم خودتون میتونستید تمدید بزنین و هم از طریق پلیس+10، ضمن اینکه الان هم شما شرایطتون خاص هست فکر کنم و میتونید از تمدید دوباره استفاده کنید. حتی اگر نتونید هم با توجه به اینکه تا یه ماه دیگه نامتون به نیروهای مسلح میرسه میتونید از طریق خود نخبگان نیروهای مسلح پیگیری کنید که اعزامتون رو براتون جابه جا کنن. جایی برای نگرانی نیست
    سپاس بابت توضیحاتتون
    با این حساب موقعی که مراجعه میکنم به نیروهای مسلح 1 ماه بعد بشه؛ فقط "7-8 "روز روز میمونه تا روز اعزامم. تو این حالت میشه کارایی کرد و خودشون تمدید کنن برام؟؟؟؟

الان تو سیستمم زده "نامه معرفی به نیروهای مسلح" ولی زمان ندادند هنوز و "در حال بررسی توسط کارشناسان" هستش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)